Skocz do zawartości
paw

Dopiero w 2008!! Nowe kanały HD w C+

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że ci co myśleli że cyfra coś robi w kierunku HD się mylili!!Oto wycinek informacji z SK o współpracy C+ z Sharpem:
Cyfra+ oferuje HD jako opcję dodatkową dla abonentów Canal+. Do czerwca 2007 opcja HD jest bezpłatna. [b]W przyszłym roku uzupełnią ją kolejne kanały HD[/b], a od lipca będzie dostępna odpłatnie w wersjach 10 lub 15 złotych miesięcznie.
Artykuł jest pisany w tym roku !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu masz date 2008?? Ta notatka jest z zeszlego roku przeca :)

Fakt masz chyba racje po przeczytaniu dokładnie tak by wskazywało jak piszesz lipa z lekka :angry:

Edytowane przez coca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba jakieś przekłamanie. Jednak jeśli tak ma byc to rzeczywiscie lipa. Chociaż ja chciałbym żeby na tym Canal+HD było więcej filmów i sportu w HD. Te pół roku dłuzej się poczeka ale pod warunkiem , że repertuar się rozszerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='36248' date='24.01.2007, 17:55 ']Wygląda na to że ci co myśleli że cyfra coś robi w kierunku HD się mylili!!Oto wycinek informacji z SK o współpracy C+ z Sharpem:
Cyfra+ oferuje HD jako opcję dodatkową dla abonentów Canal+. Do czerwca 2007 opcja HD jest bezpłatna. [b]W przyszłym roku uzupełnią ją kolejne kanały HD[/b], a od lipca będzie dostępna odpłatnie w wersjach 10 lub 15 złotych miesięcznie.
Artykuł jest pisany w tym roku !![/quote]
Chyba żartujecie. Przecież już od dawna wiadomo, że do końca czerwca 2007 roku kanał 18 - HD - jest bezpłatny, ponieważ cyfra traktuje go jako kanał testowy. Po tym okresie - od 1 lipca 2007 - opłata za ten kanał będzie wynosić 10 zł brutto ( stosowana informacja była w ostatniej gazetce cyfry+). Ponadto kanał 16, który obecnie jest tylko 16/9 ma się przekształcić w HD - niestety brak konkretnej daty. Do tego dojdzie jakiś inny kanał HD o tematyce dokumentalnej - mówi się o National Geographic - ale 100% pewności nie ma. Będzie w każdym razie coś pokroju Discovery HD "n-ki".
Wspominać o transmisji Orange Ekstraklasy w HD już nie będę - chociaż nie wiadomo, czy w HD będą wszystkie mecze, czy tylko mecze transmitowane. Stawiam na mecz transmitowany, bo nawet w Anglii nie robi się wszystkich meczów koleji w HD - widac to było w ostatniej kolejce.
Proszę więc nie siać fermentu, tylko poczytać trochę forum przez wpisaniem kolejnego nic nie wnoszącego posta.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat ten jest także na oficjalnej stronie C+!!Więc tu nie chodzi o rok 2007 tylko 2008 !!I do tego roku mamy się nie spodziewać 2 kanału HD!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając doniesienia Satkuriera można wysnuć wniosek że, C+ kolejny raz wyrolowała swych abonentow.
Nowe kanały HD mają się pojawić dopiero po NOWYM ROKU tj 2008-w tym momencie mają jednego abonenta mniej tz MNIE!!
A miała być paczka kanałów HD w czerwcu bądz lipcy tego roku i jak im ufać!!!! SKANDAL!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten Satkurier ,który ja znam pisze tak:
nowe kanały HD pod lipca 2007

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35505"]http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35505[/url]

Skąd masz te wiadomości?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie siejcie paniki.
Ostatnie 3 akapity w komunikacie Cyfry+ to teksty zawsze doklejane do komunikatów prasowych.
Tekst dotyczy HD więc jest akapit o HD, a że temat świeży i jest to pierwsze info w tym roku dotyczące HD, to ktoś bez wczytywania się w treść zrobił copy - paste i już.
Porównajcie sobie np. z komunikatem z 14.12.2006 toczka w toczkę to samo.

Ludzie są leniwi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='36288' date='24.01.2007, 22:02 ']ten Satkurier ,który ja znam pisze tak:
nowe kanały HD pod lipca 2007

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35505"]http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35505[/url]

Skąd masz te wiadomości?

pzdr[/quote]

[quote]W przyszłym roku uzupełnią ją kolejne kanały HD, a od lipca będzie dostępna odpłatnie w wersjach 10 lub 15 złotych miesięcznie.[/quote]

No wyraźne jest napisane, że nowych kanałów nie będzie. Ale tu nie chodzi o nowe kanały bo teraz też nic praktycznie nie ma. Najpierw trzeba wzmocnić te co są :) Normalnie analogia do Firmy Sony i Nki. Ja tam wolę Sharpa ale sza. Szkoda, że N nie jest z Sharpem ; ) Ale SONY to zdecydowanie MARKA w PL a Sharp nie (napewno mniej ludzi wie, że robi praktycznie najlepsze LCD). Tutaj liczy się biznes ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat już jest!A tekst z SK jest oficjalną informacją z oficjalnej strony C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, co więcej można powiedzieć, że C+ wspiera "polskie" produkty. :)
Sharp właśnie niedawno uruchomił pierwsze 2 linie montażowe pod Toruniem - produkcja docelowa 10 mln sztuk rocznie.
Niestety ostateczny montaż jest w Hiszpanii, ale już po mieście chodzą słuchy, że będzie można nabyć od pracowników LCD w dobrych cenach :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polski to brzmi tak: :P

W [b]grudniu[/b][b]2006[/b] CANAL+ po raz pierwszy w Polsce zaproponował ofertę premium w HD – filmowe hity i transmisje sportowe w wysokiej rozdzielczości. CYFRA+ oferuje HD jako opcję dodatkową dla abonentów CANAL+. Do [b]czerwca[/b] 2007 opcja HD jest bezpłatna. W przyszłym roku[b][b]2007[/b][/b] uzupełnią ją kolejne kanały HD, a od lipca [color="#FF0000"][size=2]2007[/size][/color]będzie dostępna odpłatnie w wersjach 10 lub 15 złotych miesięcznie.

To chyba jakiś Francuz pisał po 2-tygodniowym kursie języka polskiego :)

Z boldem jest trochę jaśniej/mam nadzieję,że mam rację/

pzdr

Edytowane przez 2man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='36280' date='24.01.2007, 23:20 ']Cytat ten jest także na oficjalnej stronie C+!!Więc tu nie chodzi o rok 2007 tylko 2008 !!I do tego roku mamy się nie spodziewać 2 kanału HD!![/quote]

[u]Nie wprowadzaj ludzi w błąd[/u]. Postaraj sie czytać ze zrozumieniem, nawet błędów mało rozgarniętych pracowników działu prasowego cyfry+, przeklejających info z ubiegłego roku do tegorocznych informacji prasowych.
Jak chcesz to moge się założyć z Toba o 32 calowy odbiornik, ze ten przyszły rok to TEN, 2007 rok. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie. O czym ta rozmowa. Przecież oficjalne info CYFRY+ na ten temat było w grudniu 2006 roku. Nic sie nie zmienilo. Wszyscy, którzy są abonentami cyfry i dostali gazetkę widzieli zapewne str. 2. Było tam jasno napisane " do czerwca bezłpatnie", "od 1 lipca 10 PLN".
Szkoda wałkować już ten temat. Nic nie wnosi. Mam wrażenie , że to zwykłe bicie piany przez coniektórych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie miał bym nawet nic przeciwko wprowadzeniu nowych kanałów dopiero w 2008 r.(uzgodniliśmy już chyba, że to tylko błąd w artykule i nowe kanały pojawią się jeszcze w tym roku) gdyby obecny już C+Sport HD stanowił solidny kanał z paroma wydarzeniami sportowymi co weekend i z przynajmniej jednym (jak narazie) filmem dziennie w 1080i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whiteghost masz dokładnie takie samo podejście jak ja. Nie ilość a jakość :( Miałem ostatnio przez miesiąc full pakiet w cyfrze. Jak zobaczyłem jaki jest obraz na Cinemaxach , AXN i HBO , HBO2 to zrezygnowałem z tego pakietu i powróciłem do Komfortowego z Canal+. Wolę też tak jak Ty . Więcej contentu na jednym kanale niż rozdrobnienie na 2 lub 3 a i tak nie ma co oglądać. Jakość jest tutaj też oczywiście równie ważna jak sam content.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I gdyby wszyscy tak zrobili tzn zrezygnowli z HBO, AXN, CINEMAX to moze by w koncu ta jakosc poprawili. Ale poki ludzie za to placa to oni tak nadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie w jakim celu drążycie ten temat,nie prościej jest zadzwonić i zapytać w BOK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...