Skocz do zawartości
klos78

Czy model lg 42pc1r jest dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma okazje kupic w dobrej cenie LG42pc1r lub PANASONIC TH-42PV60E i sam juz niewiem co wybrac,bylem zdecydowany na panasonic-a ale znajomy stwierdzil ze LG jest lepszy-POMOCY chce juz kupic tv a mam dosc jezdzenia po sklepach i czytania danych bo mozg sie juz lasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w swojej klasie na pewno jest lepszy PANASONIC TH-42PV60E. Myślę, że sporo osób to potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki ,jeszcze tylko musze przekonac kobiete do obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='klos78' post='35540' date='19.01.2007, 14:32 ']Witam ma okazje kupic w dobrej cenie LG42pc1r lub PANASONIC TH-42PV60E i sam juz niewiem co wybrac,bylem zdecydowany na panasonic-a ale znajomy stwierdzil ze LG jest lepszy-POMOCY chce juz kupic tv a mam dosc jezdzenia po sklepach i czytania danych bo mozg sie juz lasuje[/quote]

Ahoj!
:D
Nie sposób nie zgodzic się z kol. Gmeru, że " No w swojej klasie na pewno jest lepszy PANASONIC TH-42PV60E. Myślę, że sporo osób to potwierdzi." ... ale... CZY TY TO TEŻ POTWIERDZISZ SAM DLA SIEBIE?!!


Ja mam heLGę i... o, dziwo: jestem b. zadowolony - jak dotąd :) tym nie mniej...
wg mnie najlepiej zrobisz jeśli zobaczysz naocznie te dwa egzemplarze/typy w akcji NARAZ (może w sklepie niech Ci postawią je obok siebie - NIE MA TO JAK PRAKTYCZNE SPRAWDZENIE TEORII - zwłaszcza OSOBISTE!

Uwaga 1.: wszystkie opinie są subiektywne, a wyniki testów rzadko uwzględnią TWOJE PREFERENCJE, chociażby estetyczne... I chociaż kupujesz teraz, ale przecież będziesz używać tylko ten wybrany egzemplarz przez kilka najbliższych lat, więc lepiej wybieraj wg własnego gustu!

Uwaga 2.: koniecznie na tym samym sygnale itp. itd.) i wtedy sam popracuj nad ich ustawieniami, popstrykaj pilotami etc., etc.

Wszystko to (procedura porównywania konkretnych egz.) bedzie musiało potrwać niemałą chwiiiiiiiiiilkę. Uzbrój się w cierpliwość, bo to Ci się zwróci potem.
Myślę, że to jedyny naprawdę dobry sposób wyboru (no, i jeszcze musisz wiedzieć: co będziesz chciał głównie na nim oglądać: częściej HD czy raczej SD? z kabla, z satu czy jednak z DVD? - bo to też ma znaczenie przy selekcji... >>> o tym także szukaj na tym forum lub w sieci.

Powodzenia!
Ahoj! :angry:
AdamB
:)

PS:
BTW:
'klos78', to jaka jest ta Twoja okazyjna dobra cena? Mozesz nam to ujawnić + gdzie? albo przynajmniej daj znać via PW.
Dzięk-You in advance!
A.B.

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem w sklepie oba modele i wybrałem LG 42PC1R. Wymaga ustawienia parametrów obrazu w menu, bo na ustawieniach fabrycznych jest wszystkiego za dużo. Po regulacji obraz jest świetny zarówno w HD jak i SD (świetny skaler). Posiada również dobry dźwięk(bardzo przestrzenny) i gdyby miał subwoofer było by super. No i ma lepszy wygląd. Wybór należy do Ciebie. :D

Edytowane przez Brytt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='35542' date='19.01.2007, 16:34 ']No w swojej klasie na pewno jest lepszy PANASONIC TH-42PV60E. Myślę, że sporo osób to potwierdzi.[/quote]

Panasonic może spokojnie startować i w wyższych od siebie klasach cenowych. Mało tego - świetnie sobie tam poradzi z konkurencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...