Skocz do zawartości
matimdc

Ekran Projekcyjny - budzetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozpoczynam swoja przygode z kinem domowym. Zakupilem juz projektor na poczatek epson
( eh-tw5300 ). Teraz pora na ekran projekcyjny. I tu moje pytanie po przeczytaniu wielu watkow na forum wybralem te dwie propozycje.

- DELUXX Advanced Lightline Lambday 230 x 129 cm ekran manualny, biały mat Interio

- AVTek Cinema 240 CW format 16:9, obraz 230x129.5 cm, top 65cm

Chciałbym prosic o opinie uwagi oraz propozycje ze wzgledu na ogranicozny budzet 800 zł to max co moge wydac.

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, że możesz od REKLAMA zakupić oraz wypożyczyć system projekcyjny na dość elastycznych warunkach. W Warszawie to dla mnie ogromne ułatwienie, bo bywam tylko od czasu do czasu u klientów. Robię prezentację i wracam do siebie. Pogadaj i zobacz, wszystko są w stanie zrealizować w dziedzinie multimediów, czy nagłośnienia od zaraz.

Edytowane przez Gmeru
REKLAMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekrany projekcyjne na najdłuższej możliwej gwarancji bez dodatkowych opłat masz w Kraftmann. Chyba najlepsza marka w Europie jeżeli chodzi o profesjonalne personalizowane w 100% ekrany kinowe oraz szkoleniowo-konferencyjne z tego co wiem bardzo znana wśród ludzi pracujących w branży multimediów.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Avers Screens? Z tego co się orientuję ekran można zamówić wedle uznania i spersonalizować pod swoje potrzeby

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2018 o 09:50, martinrekk napisał:

Ekrany projekcyjne na najdłuższej możliwej gwarancji bez dodatkowych opłat masz w Kraftmann. Chyba najlepsza marka w Europie jeżeli chodzi o profesjonalne personalizowane w 100% ekrany kinowe oraz szkoleniowo-konferencyjne z tego co wiem bardzo znana wśród ludzi pracujących w branży multimediów.

Skąd ta informacja ??? to jest najgorszy szmelc na rynku w cenie renomowanej firmy... mogę podesłać kilka zdjęć produktów tej firmy. Rdzewiejące stalowe rury zamiast aluminiowych, najtańsze malowane i śmierdzące płótna, głośne silniki .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...