Skocz do zawartości
dziki

co wybrać,proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać LCD SONY KDL-46S2530 lub LCD LE46M51B SAMSUNG,tv ma służyć głównie do gier video na xboxie 360 i dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dziki' post='35139' date='16.01.2007, 23:53 ']Co wybrać LCD SONY KDL-46S2530 lub LCD LE46M51B SAMSUNG,tv ma służyć głównie do gier video na xboxie 360 i dvd[/quote]

Chyba poszedłbym ku SONY. Kolory będą na pewno lepsze. Chociaż Samsung jest dedykowany do X360 :) Moim zdaniem czy weźmiesz ten czy ten to zrobisz dobrze. Nie ma tutaj jakiegoś wielkiego załamanie między jednym a drugim modelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D
do: dziki
No, no! Gratuluję Ci wyboru i możliwości finansowych.
Wobec stwierdzeń guru Gmeru - dla mnie to 100%-owy Autorytet w dziedzinie HD - radzę pomyśl nad tzw. "wariantem o - jak oszczędniej" (tańszy będzie lepszy, a zaoszczedzoną kasę przepij, przehulaj albo dorzuć do modernizacji innego sprzętu itp. itd. - w końcu to Twoje pieniądze :) ).
+
Ewentualnie:
Wybierz sobie ten egz., który jest bardziej zestrojony z pozostałym osprzętem (sterowanie, kompatybilność) lub po prostu: DLA CIEBIE ładniejszy - niech Ci cieszy oko i zdobi lokum nawet jeśli nie gra! Shierarchizuj swoje preferencje i wtedy zdecyduj, która z nich jest najważniejsza.
Życzę zadowolenia z dokonanego wyboru.

I pozdrawiam B)
AdamB.

PS:
Właśnie znalazłem coś takiego (tegoż samsunga za 5,5k zł):
[url="http://www.allegro.pl/item159432235_hit_tv_lcd_le46m51b_samsung.html"]http://www.allegro.pl/item159432235_hit_tv...1b_samsung.html[/url]
a w porównywarkach cena na dziś to 7,5 k zł! :D
Słony jest teraz jeszcze droższy - minimum od 8519,00,- PLN do 10999,00,- PLN ! ! !
Dla mnie wniosek jest prosty:
w tych warunkach (na dzisiaj) tylko i wyłącznie koreańczyk - zresztą ma też poręczniejszy pilot.

A może... jeszcze warto byłoby poczekać na ceny lutowe?! Sam widzisz jak jest, więc sam zadecyduj!
:)
Adam Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc w wyborze ale zdecydowałem się jednak na sony kdl 46s2030 za 7.490zł ma dojechać we wtorek,a wracając do tego samsunga z linka to była używka właściwie bez gwarancji,najtaniej widziałem takiego samsunga za 7,800zł w MM ale tylko parę dni.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...