Skocz do zawartości
grzybekm

N VOD marzec!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam już dostępne 4 trailery filmów na luty :)

[b]- Ciśnienie
- Dowód
- Smak życia 2
- Wszystko gra [/b]

Pozdrowienia
Michał

[b]Marzec[/b]

Armia Boga: Bunt
CUBE 2: Hypesześcian
Eros
Pinokio
Pułapka
Statyści
Straszny film
Szkoła Stewardes

Do tego prawdopodobnie coś w HD ale już lepiej nic nie pisać o tym HD póki się w koncu nie pokaze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='grzybekm' post='34916' date='15.01.2007, 20:44 ']Witam

Mam już dostępne 4 trailery filmów na luty :)

[b]- Ciśnienie
- Dowód
- Smak życia 2
- Wszystko gra [/b]

Pozdrowienia
Michał[/quote]
oczywiscie wszystko w SD ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sensei' post='34928' date='15.01.2007, 19:40 ']oczywiscie wszystko w SD ? ;)[/quote]

Tak. Ale już pod koniec lutego albo na początku marca podobno poleci pierwszy film w HD. Jeszcze nie wiadomo jaki. Aha i oferta luty-marzec ma nie którymi filmami zachaczać o kinowe filmy (: Jak widać zaczyna się robić coraz lepiej. Można to było przewidzieć. Każdej usłudze potrzeba czasu na rozwinięcie się. Do maja-czerwca może być wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='astalavista' post='35035' date='16.01.2007, 15:16 ']A chodzi wam stronka "n" ?..bo u mnie ładuje się logo i zostaje tylko niebieskie tło :blink:[/quote]

Ten problem masz tylko jeżeli używasz przeglądarki Mozilla. Trzeba doinstalować flash.
Z IE nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Info ze strony N:
Od 15.01.2006 (poniedziałek) wysyłane są już zapowiedzi niektórych propozycji filmowych na luty 2007 (pogrubione - zwiastuny, które ściągną się w pierwszej kolejności):

- Ciśnienie (Below), thriller,
- Cube, thriller,
- *Dowód (Proof), film obyczajowy,
- *Hellraiser: Droga do Piekieł (Hell Raiser: Hellseaker), thriller,
- *Smak Życia 2 (Russian Dolls), komedia,
- Wirujący seks 2 (Dirty Dancing 2), romans,
- Wszystko gra (Match Point), thriller,
- Jak to się robi z dziewczynami, komedia,
- Księżniczka na ziarnku grochu (The Princess and the Pea), animacja,
- Lawstorant, komedia,

* - po raz pierwszy na mały ekranie w Polsce

Filmy będą dostępne:
- w formacie obrazu 16/9
- w formacie dźwięku Dolby Digital 2.0
- w jakości obrazu SD
- z lektorem

W ofercie na marzec pojawią się dwa filmy, które będą absolutnymi premierami na "małym ekranie" w Polsce:

- Pułapka (Hard Candy)
- Statyści


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie, Cube, Wirująy Seks 2 ... Jezu! Chyba przyjdzie wycofać tę rezygnację z Cyfry+. :( Ale będzie wstyd! :blink:
A miało być "co najmiej" 10 premier miesięcznie. Jeden oglądalny film (Match Point) za 30 pln to jednak ostre przegięcie. A ja do tej pory myślałem, że Canal+ w polskim wydaniu to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mesiash' post='35047' date='16.01.2007, 19:02 ']Info ze strony N:
Od 15.01.2006 (poniedziałek) wysyłane są już zapowiedzi niektórych propozycji filmowych na luty 2007 (pogrubione - zwiastuny, które ściągną się w pierwszej kolejności):

- Ciśnienie (Below), thriller,
- Cube, thriller,
- *Dowód (Proof), film obyczajowy,
- *Hellraiser: Droga do Piekieł (Hell Raiser: Hellseaker), thriller,
- *Smak Życia 2 (Russian Dolls), komedia,
- Wirujący seks 2 (Dirty Dancing 2), romans,
- Wszystko gra (Match Point), thriller,
- Jak to się robi z dziewczynami, komedia,
- Księżniczka na ziarnku grochu (The Princess and the Pea), animacja,
- Lawstorant, komedia,
- Pułapka (Hard Candy)
- Statyści[/quote]

Czyli VOD made by N to nadal porażka - 30 PLN za takie knoty to ździerstwo.

Powinno się jednak płacić za to co się ogląda :-) - podejrzewam że jedynie filmy HD miałyby wzięcie i nieliczne z "super oferty VOD" w SD,
które były emitowane od początku startu tego pseudo VOD. Cieszę się że nie dałem się nabić w butelkę, wystarczy mi jedna porażka - kupienie N-boxa i 15 miesiecy oszukiwania się.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='verde' post='35054' date='16.01.2007, 19:11 ']Ciśnienie, Cube, Wirująy Seks 2 ... Jezu! Chyba przyjdzie wycofać tę rezygnację z Cyfry+. :( Ale będzie wstyd! :blink:
A miało być "co najmiej" 10 premier miesięcznie. Jeden oglądalny film (Match Point) za 30 pln to jednak ostre przegięcie. A ja do tej pory myślałem, że Canal+ w polskim wydaniu to dno.[/quote]

verde gdziekolwiek coś piszesz to marudzisz a może przeniósłbyś się na forum maruda.pl ?? Rozumiem konstruktywną krytykę ale to co wypisujesz jest jak to mówią francuzi żenuła :( Nie chcesz, nie płać, nie kupuj, nie korzystaj zostań przy Cyfrze z jej kiszkowatym obrazem z jej podejściem do HD, gdyby nie eNka to byś zobaczył HD w 2082 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='besson' post='35068' date='16.01.2007, 18:00 ']verde gdziekolwiek coś piszesz to marudzisz a może przeniósłbyś się na forum maruda.pl ?? Rozumiem konstruktywną krytykę ale to co wypisujesz jest jak to mówią francuzi żenuła :blink: Nie chcesz, nie płać, nie kupuj, nie korzystaj zostań przy Cyfrze z jej kiszkowatym obrazem z jej podejściem do HD, gdyby nie eNka to byś zobaczył HD w 2082 roku.[/quote]

Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Rozumiem, że jesteś fanem moich postów i znasz je wszystkie.
Więc znajdź chociaż kilka INNYCH przykładów, gdzie narzekam na n-kę.
A co do n-ki: ja nie narzekam, że deszcz pada a wiatr wieje. Jeżeli jednak najpierw ktoś coś obiecuje (i za te obietnice pobiera pieniądze), a potem jest zupłnie inaczej, to chyba jest powód do narzekań.
A Twój post jedzie zwykłym kibolstwem: mam n-kę, więc nienawidzę cyfry. Lub na odwrót, jak kto woli. DOROŚNIJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='verde' post='35071' date='16.01.2007, 20:15 ']Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Rozumiem, że jesteś fanem moich postów i znasz je wszystkie.
Więc znajdź chociaż kilka INNYCH przykładów, gdzie narzekam na n-kę.
A co do n-ki: ja nie narzekam, że deszcz pada a wiatr wieje. Jeżeli jednak najpierw ktoś coś obiecuje (i za te obietnice pobiera pieniądze), a potem jest zupłnie inaczej, to chyba jest powód do narzekań.
A Twój post jedzie zwykłym kibolstwem: mam n-kę, więc nienawidzę cyfry. Lub na odwrót, jak kto woli. DOROŚNIJ![/quote]

Muszę się z Tobą zgodzić, bo nie widzę też 10 premier w tej ofercie - na siłę znalazłem dwie z 2006 roku.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robert71' post='35072' date='16.01.2007, 19:24 ']Muszę się z Tobą zgodzić, bo nie widzę też 10 premier w tej ofercie - na siłę znalazłem dwie z 2006 roku.
Robert[/quote]


Fakt faktem 10 nie ma. Ale gdzieś czytałem że mają być w dd. 2.0. Ale z repertuarem to polecieli :(


Autorus

[quote name='besson' post='35068' date='16.01.2007, 19:00 ']verde gdziekolwiek coś piszesz to marudzisz a może przeniósłbyś się na forum maruda.pl ?? Rozumiem konstruktywną krytykę ale to co wypisujesz jest jak to mówią francuzi żenuła :blink: Nie chcesz, nie płać, nie kupuj, nie korzystaj zostań przy Cyfrze z jej kiszkowatym obrazem z jej podejściem do HD, gdyby nie eNka to byś zobaczył HD w 2082 roku.[/quote]

Kolego ty marudów nie widziałeś, uwierz na forum n taki gostek Andrew. Napisał 900 postów. Total maruda.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oddajmy n-ce co królewskie czyli olbrzymi wkład w rozwój HDTV w Polsce, ale powiedzmy sobie szczerze, nazwanie oferty VoD żenadą jest obrazą dla tego słowa. Tak samo jak nazwanie filmów puszczanych w "tygodniu HD" w cyfrze+ TrueHD :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najśmieszniejsze jest to że mimo płacenia 30zł za VOD nie ma możliwości obejrzenia filmów z napisami i oryginalną ścieżką dźwiękową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ręce mi opadają jak czytam te wasze posty w stylu : wszystko beee. N telewizja działa zaledwie dwa miechy i pół i i tak jest moim zdaniem najlepszą z platform . Moim skromnym zdaniem dopiero za rok pokaże rogi co potrafi . A narazie pozwólcie się jej rozwinąć , podpisać nowe umowy z wytwórniami filmowymi , dopracować oprogramowanie itp . I dopiero po roku coś można będzie powiedzieć . Widze że nikt z was nie pamięta jak ruszała cyfra i polsat . A Wizja Tv która się wydawała najlepszą z platform juz nie istnieje . Więc powoli i spokojnie moim zdanem wiedzą co robią . A za te 30 zł śmieszne na miesiąc nie oczekujcie samych filmów w stylu TITANIC , ROCKY , GWIEZDNYCH WOJEN , ET , PRZEMINĘŁO Z WIATREM , POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI czyli filmów które w swoim czasie wstrząsneły światową kinematografią . Dopóki nie ma Płace za co chce oglądać , czyli z 10 zł za jeden film nie ma szans na frykasy . Przemyślcie na spokojnie o tym co napisałem , a sami dojdziecie do tego że nie jest tak źle . POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ręce mi opadają jak czytam te wasze posty w stylu : wszystko beee. N telewizja działa zaledwie dwa miechy i pół i i tak jest moim zdaniem najlepszą z platform . Moim skromnym zdaniem dopiero za rok pokaże rogi co potrafi . A narazie pozwólcie się jej rozwinąć , podpisać nowe umowy z wytwórniami filmowymi , dopracować oprogramowanie itp . I dopiero po roku coś można będzie powiedzieć . Widze że nikt z was nie pamięta jak ruszała cyfra i polsat . A Wizja Tv która się wydawała najlepszą z platform juz nie istnieje . Więc powoli i spokojnie moim zdanem wiedzą co robią . A za te 30 zł śmieszne na miesiąc nie oczekujcie samych filmów w stylu TITANIC , ROCKY , GWIEZDNYCH WOJEN , ET , PRZEMINĘŁO Z WIATREM , POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI czyli filmów które w swoim czasie wstrząsneły światową kinematografią . Dopóki nie ma Płace za co chce oglądać , czyli z 10 zł za jeden film nie ma szans na frykasy . Przemyślcie na spokojnie o tym co napisałem , a sami dojdziecie do tego że nie jest tak źle . POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ciekawy film z tej oferty to Match Point - widziałem go chyba z pół roku temu na wieeeeeelkim ekranie i z super dźwiękiem - zapłaciliśmy z żoną 28 zł (za bilety) ;))))))).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc za rok będziemy chwalić. Na razie oceniamy bieżące aspekty. Wybacz nie będe oceniał to co się wydarzy lub nie wydarzy za rok czasu. N-ka rekalmując swój produkt zawarla pewne informacje handlowo-reklamowe z których jak na razie nie wywiązuje się. Jak sie wywiąże, będe chwalił. Nie licz na to, że prezentując g****ą oferta i nazywając to pioniersko VoD, wszyscy legna twarzą do ziemi. Paradokslanie jak na razie VoD dostępne w TPSA jest po prostu lepsze, choć nie tak reklamowane i obiecywane i też nie zachwycające. N-ka jak na razie ma wspaniały tuner, DiscHD, LM ... i koniec atutów. Od siebie dorzucę NASN. A to naprawde niewiele.

btw mialem od początku WizjaTV nie mając wówczas canal+ z jednego powodu - ligi NBA. Ale napewno nie stwierdziłbym, że platforma Wizji była lepsza od platformy cyfry. [u]Bo nigdy nie była[/u]. Bo canal+ (+, film, sport) pokazuje takie spectrum sportu i filmów jakie dłuuuuuuuuuugo w tym kraju nikt nie będzie pokazywał, chyba że ktoś ich z ich prawami po prostu wykupi.

[b]edit.[/b]
Co do 10 zł i oferty Vod, to przypominam Ci, ż en-ka sama obiecywała filmy przed premierą dvd. Jak na razie są "po premierze w damskiej gazecie" dodatkowo czesto z gorszą jakością . Także nie dziw się rozgoryczeniu ludzi. Wracajac do 10 zł, przecież nikt im nie broni zarządać za usługę 100 zł. Tylko, ze dopiero wtedy "działoby się na forach" i darmową reklamę szlag by trafił. Ale na poważnie, skoro maja probelmy z jakością filmów, to przecież nic nie stoi na preszkodzie ustalić 3-4 ceny za pakiety VoD - wszędzie 10 filmów:
- minimini - czyli to co teraz za 10 zł (sorry ale więcej to warte nie jest napewno)
- standart - czyli to co obiecywali, no minimalnie pomniejszone do realiów - czyli premiery jak w canal+ w cenie 30 zł ( u siebie w wypożyczalni za 30 zeta mam prawie 7 filmów),
- full - za 50-60 zeta przed premierą lub równoczesnie z premiera dvd
- fullHD - jak wyzej ale w HD, powiedzmy za 80-100 zł.

filmy dostępne byłby powiedzmy z ostatnich dwóch miesięcy.

Ja pisałbym się na ostatnią i podejrzewam, że jeszcze troszkę chętnych napewno by znaleźli. Jest jeszcze sprawa dodatkowych opcji w VoD jak np. wybitnych filmów i seriali przyrodiczych, edukacyjnych, programów rozrywkowych, wydarzeń sportowych (również archiwalnych). Możliwości duże .... zobaczymy co z tego zobaczymy ;)

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do ofertyCo do oferty vod, to nie jest może najświeższa, ale przecież nie wszyscy oglądają wszystko na okrągło. Jak dla mnie wszystkie te filmy są nowościami i oczywiście nie wiem czy wszystkie je zobaczę.
Ja też daję czas tej platformie na rozruch. Jak na razie jest to chyba jedyna platforma reagująca na jakieś opinie klientów. Co by nie mówić można za 99 zł otrzymać dekoder hd i co nieco w tym hd pooglądać - niekoniecznie z oferty n.
Najgorsze jest to, że takim totalnym lamentem jesteśmy w stanie zepsuć każdą ciekawą inicjatywę jaka się ukazuje.
Ja daję im czas do połowy tego roku i wtedy będę wyciągał wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kroq z oferta to przesadzasz. Nie dodałeś niestety że N-ka ma poki co najlepsza jakosc z platform. Wszystkich kanałów.
Co do VOD zgadzam sie z Toba. Powinna byc rozszerzona na pakiet cenowe i powinna byc mozliwosc wyboru w jednym miesiacu czyli: w poprzednim miesiacu widze oferte w nastepnym wykupuje a w kolejnym jezeli oferta mi nie odpowiada to nie. Pakiety ktoire podales powinny sie ograniczyc do max 3 zeby nie komplikować.
Co do Twoich uwag na temat TP SA to ich oferta nie jest ciekawa a jezeli chesz zmontowac ciekawa to kosztuje to naprawde duzo. Blisko Twojej propozycji Pakietu Full HD.
I tak jak porównuje szybkośc wprowadzania zmian oferte i zmiany po 2 miesiacach do mojej przygody 2,5 letniej z CP i blisko 5 letniej moich przyjaciół z WIZJA/CYFRA to i tak mozna spokojnie powiedziec ze jest to ogromny postęp we wszystkim (no moze za wyjatkiem BOK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='35175' date='17.01.2007, 11:36 ']Kroq z oferta to przesadzasz. Nie dodałeś niestety że N-ka ma poki co najlepsza jakosc z platform...[/quote]

dodałem w tym topicu nawet dwukrotnie ;) :
cytat: [i]Panowie oddajmy n-ce co królewskie czyli olbrzymi wkład w rozwój HDTV w Polsce ...... [/i]
cytat: [i]N-ka jak na razie ma wspaniały tuner ..... [/i]


Gdzieś indziej też napisałem, ze dla mnie medialnym wydarzeniem roku jest powstanie n-ki. Nawet nie jako 3 platformy, ale bata na pozostałe dwie i wprost niesamowitego skoku jakościowego (tunera i obrazu).

Z cyfrą/wizją męcze się już 10 lat. Do filmów sportu nie mam naprawdę najmniejszych zastrzeżeń. Życzyć n-ce nawet za dwa-trzy lata takiego kanału jak canal+ (jesli chodzi o ofertę programową - jej spectrum; filmy, sport, rewelacyjne dokumenty, anime, krótki metraż, seriale). Ale cała obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia podobnie jak reagowanie juz nawet nie na nowinki technologiczne ale na światowe standarty.
Z n-ką bede się męczył przypuszczalnie od marca (March Madness w NCAA), pozyjemy zobaczymy.

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego KROG Twoje pobożne życzenia aby nowinki kinowe były za kase 100 zł na miesiąc to niestety mżonka . Takie hity filmowe są w ofercie SKY ale Brytyjczycy muszą za taka oferte zapłacić w przeliczeniu na nasze złotówki około 1000 zł na miech . A nie myśl że wytwórnie filmowe specjalnie sie zlitują nad biedną Polską i dadzą nam to samo za 10 razy mniej . Jedna walka na żywo boxerska w SKY kosztuje nawet i 20 funtów czyli 110 zł , a Ty chcesz za 100 zł mieć i sport na żywo i super hity kinowe ( najlepiej żeby szybciej leciały w N-ce niż jeszcze je w Hoolywood wyprodukowano :_beczy: ) . Zejdzmy na ziemie , jak za sto słotych to chyba dwa filmy równo z kinowymi premierami czy przed DVD . A jak ma być tyle kanałow ile obecnie jest i 30 zł za VOOD to trzeba się niestety liczyć z ofertami z przed roku conajmniej i to nie super hity tylko jak już poprostu nowsze filmy . Titanica 2 , którego wyprodukowanie kosztowało by pewno ze 300 milionów dolców napewno za 2 zł nie obejrzysz . POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='peterka1000' post='35223' date='17.01.2007, 17:11 ']Kolego KROG Twoje pobożne życzenia aby nowinki kinowe były za kase 100 zł na miesiąc to niestety mżonka . Takie hity filmowe są w ofercie SKY ale Brytyjczycy muszą za taka oferte zapłacić w przeliczeniu na nasze złotówki około 1000 zł na miech . A nie myśl że wytwórnie filmowe specjalnie sie zlitują nad biedną Polską i dadzą nam to samo za 10 razy mniej . Jedna walka na żywo boxerska w SKY kosztuje nawet i 20 funtów czyli 110 zł , a Ty chcesz za 100 zł mieć i sport na żywo i super hity kinowe ( najlepiej żeby szybciej leciały w N-ce niż jeszcze je w Hoolywood wyprodukowano :_beczy: ) . Zejdzmy na ziemie , jak za sto słotych to chyba dwa filmy równo z kinowymi premierami czy przed DVD . A jak ma być tyle kanałow ile obecnie jest i 30 zł za VOOD to trzeba się niestety liczyć z ofertami z przed roku conajmniej i to nie super hity tylko jak już poprostu nowsze filmy . Titanica 2 , którego wyprodukowanie kosztowało by pewno ze 300 milionów dolców napewno za 2 zł nie obejrzysz . POZDRAWIAM[/quote]

Kolego Petrarka, teoretycznie rzeczy oczywistych nie musisz mi tłumaczyć, tym bardziej protekcjonalnym tonem .... [u]ale nie napisałem nic więcej niż obiecała na swoich konferencjach n-ka[/u], dodatkowo uważając to za reklamy rodem z s-f, trzykrotnie podnosząc cene w stosunku do ich obietnicy. Także wyluzuj i chcąc napisać cos naprawdę SENSOWNEGO poczytaj wątek od początku, najlepiej jeszcze od czasów konferencji dotyczącej VoD ("[i]światowe premiery przed premierą DVD, a wszystko to za 30 zł etc[/i]",). VoD z ofertą sprzed roku to nie tylko nie VoD ale nawet nie kanał premium. Ja tez swoja syrenke moge nazwać dumnie mercedesem, nawet lutując do niej znak merca. Pytanie kto sie na to nabierze.
Brytyjczyków nie obchodzi, że Polacy musza pracowac lata na samochód, skoro oni moga go kupić za 3-4 miesięczna pensję. Polaków nie obchodzi, ze płacą 1 zł za kg ziemniaków gdy Anglicy płacą prawie 8 zł. Mnie nie obchodzi, ze Anglicy płaca 20 funtów (?) za walkę bokserską w ppv (choć z tym się nie spotkałem). W Polsce taka cena czy jej odpowiedniczka w najbliższej przewidywalnej przyszłości funkcjonować nie będzie. A to juz problem bardziej nadawców niz odbiorców. Bo do zysku trzeba handlu a do handlu trzeba dwojga (przynajmniej).

btw: Sport na żywo i VoD wzajemnie sie wykluczają. Pisałem z myśla o archiwalnych wydarzeniach sportowych (jak zaznaczyłem), a tu ceną w geometryczbnym tempie leca w dół za każdy dzień, godzinę, etc. PPV za wyjątkiem USA, Kanady i Australii nigdzie się nie funkcjonuje na większą skalę (nie wiem czy do kanałow ppv da się zaliczyć kioski czy tequille). Także w Polsce PPV nie doczekasz w najbliższym przewidywalnym czasie.
Pozdrawiam

[b]
edit[/b]. Dodam jeszcze, że Titanica na dvd moge obejrzeć w swojej wypożyczalni za 3 zł. TRZY złote. Podobnie ET, Rocky czy Poszukiwacze. Czyli filmy obecnie zalegające na półkach. Gdybym sie uparł, jako stały i dobry klient wypożyczyłbym te wszystkie filmy po 2 zł za sztukę. Cene która proponowałem za nowości DVD to 60 zł, czyli mniej więcej srednia krajowa wypożyczenia 10 nowych DVD. VoD byłby tym czym miał być - wirtualną, PRZEWYGODNĄ wypożyczalnią. Choć wypożyczając film DVD możesz sobie zrobić mniej lub bardziej legalnie jego kopię na późniejsze wspominki. Przy usłudze VOD kopii nie zrobisz.

Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VOD na luty to kpina.Jusz lepsza byla na styczen.Nie wiem za co mam placic 30zł jak w lutym z tej oferty nic nie obejrze.A co do filmow.To przecierz mialo byc 10 premiem i co miesiac mieli wymieniac filmy.A jak narazie jest tak ze VOD na styczen to trwa az 2 miesiace.Moim zdaniem oferta styczniowa powinna sie konczyc 1 lutego a nie 1 marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie oferta VOD nie zachwyca. Można mieć tylko nadzieję, że z każdym miesiącem będzie coraz lepiej. Nie widać jeszcze tych zapowiadanych premier, wcześniej przed dvd, czyli można powiedzieć, że w dziedzinie kłamstwa i oszukiwaniu klientów N równa się z C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...