Skocz do zawartości
pmcomp

Jeff Lynne's ELO - Wembley or Bust

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi Wam to coś ???

 

http://www.empik.com/wembley-or-bust-jeff-lynn-s-elo,p1169114856,muzyka-p

 

71g1qkz6utL._SL1200_.jpg

 

Jeff Lynne ? ON MA TERAZ 69 LAT !!!

Electric Light Orchestra albo ELO jak kto woli ?

Wembley ?

 

 

Mi mówi i ... pamiętam stare czasy i lata 70-e kiedy byłem małym gnojem ... a potem dorastającym gnojem. Pierwsza "zachodnia" płyta oczywiście na czarnym placku, którą osobiście zakupiłem na warszawskim Wolumenie to było ELO. A na mysli mam to ... możecie obejrzeć:

 

download+%25282%2529.jpg

 

 

Teraz mamy drugie Wembley,  juz nie to. Na tamtym "skopalismy doopę" Angolom czyli sławetne 1:1. Na tym Jeff Lynne's ELO daje czadu.

Mamy już na BD, ja miałem dzisiaj niesamowita przyjemność obejrzeć ten koncert z DVD, max. bitrate 12,9 Mbps. I jak się to ma  iec do ponad 100-u z BD- UHD ??? Na szczęści Mikołaj się zbliża :) .

Obejrzałem go dzisiaj dwa razy, jeden po drugim. Najpierw na 55-o calowym OLEdzie w sypialni z dźwiękiem z soundbara Yamahy, a chwile potem na projektorze JVC po upscalowaniu do 4K na systemie 11.2. Co ciekawe onraz na OLEDzie był lepszy niz upscalowane przez Marantza 480p do 2150p.

 

Napisze tak ... 13-oro muzyków dało taki performance, że aż łzy zbierały mi sie w oczkach. Pod względem technicznym czysty majstersztyk. Nawet te biedne 480 linii dawało radę. A dźwięk stereo (tylko taka ścieżka trafiła na DVD) upmixowany do Auro-3D to było coś.

 

42_Auro3D_Logo.png

 

W przypadku koncertów DTS Neural:X niestety daje doopy.

 

Do tego niesamowita angielska publiczność. To zapis z koncertu z 24 czerwca 2017 roku z Wembley. Coś niesamowitego. Średnia wieku to jakieś 50-60+. Tu macie próbkę:

 

 

Więcej będzie na moim blogu.

Zdecydowanie polecam.

 

Pozdro

 

PS. jak ktoś lubi czarne placki to wyszło też na winylu.

PS2. Jeff Lynne's ELO zagra w Berlinie 19 września 2018. Mamy wielkie szanse się tam spotkać :) .

 

 

 

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...