Skocz do zawartości
Maciej Koper

Philips PUS6561 Test 2017 - najtańszy 120Hz UHD 4K Android TV

Rekomendowane odpowiedzi

Philips PUS6561 Test 2017 - najtańszy 120Hz UHD 4K Android TV

Philipsa PUS6561 braliśmy pod lupę już półtora roku temu. Oznacza to, że jest to tak naprawdę model wydany na 2016 rok. Telewizor okazał się jednak hitem sprzedażowym, przede wszystkim przez swoją 120Hz matrycę doskonale poprawiającą wrażenia z oglądania wydarzeń sportowych. Jest to w zasadzie najtańszy model Ultra HD 4K na rynku oferujący taką specyfikację. "Robotę" zrobiły też, bez dwóch zdań, system Ambilight, oraz Android. PUS6561 został więc przedłużony na rok 2017, a także zaktualizowany do najnowszego Android'a Nougat 7.0.1. Postanowiliśmy przetestować go ponownie, ponieważ nowy system wnosi sporo zmian, a stara procedura testowa (aktualna na maj 2016) nie posiadała jeszcze wielu elementów, dotyczących np. Ultra HD. Jest to więc właściwie nowy telewizor w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto dołożyć pare stówek i kupić może lepiej ( za 3999zl ) model 55PUS7502 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się do zakupu tv do salonu. Czytam od kilku tygodni o różnych markach i modelach. Ostatecznie zdecydowałem się kupić właśnie tego Philipsa, miałem już jechać dzisiaj do sklepu ale poczytałem jeszcze opinie na oficjalnej stronie Philipsa. I masakra - sporo negatywnych ocen, użytkownicy piszą o tym, że po kilku miesiącach użytkowania pojawiają się smugi na matrycy, że tv łapie kurz pod obudowę, że android się co chwilę zacina. Byłem w szoku bo wcześniej czytałem opinie na wielu stronach i raczej były bardzo pozytywne. Czy ktoś z forumowiczów ma może negatywne doświadczenia z tym modelem? Kurcze serio już się napaliłem na ten model, zwłaszcza ze względu na android, 3stronny ambilight i matryce 100hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Androida to owszem - ale w starszych modelach się zacinał. W tych nowszych już chodzi ok. Wiadomo, że tak jak w tabletach, komórkach moze wisnąć ale to nie jest nagminne. Poza tym Android TV jest lepszy niż systemy smart Samsunga czy Panasonica !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z tego TV?

Mam zamiar się w niego zaopatrzyć. Zależy mi na 4K i IPS (kąty widzenia).

Telewizor chodzi po 2699 zł czy w tym przedziale cenowym jest coś lepszego? 

Edytowane przez Jakub L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...