Skocz do zawartości
macius310

Panasonic 58 ex703

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

58ex703  to prawie taki sam model telewizora   jak w linku nizej  czyli ex700.EX posiada  tuner satelitarny a  ex700 nie ma tunera satelitarnego  to   jedyna  roznica,Mozesz skorzystac z zaawansowanych ustawien paramatrow  obrazu  z linku

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1494309442

Jesli ustawienia obrazu  z linku nie beda  zbyt dobre  to proponuje   wybrac  tryb obrazu normalny, wylaczyc calkowicie redukcje szumow.,zwiekszysc    ostrosc, balanas bieli normalny,obnizyc troche jasnosc i kontrast.   IFC ustawic na minimum  lub wylaczyc wtedy obraz nie bedzie teatralny.

EX703 posiada  tuner satelitarny a  ex700 nie ma tunera satelitarnego  to   jedyna  roznica.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzieki za info zabieram sie do ustawien,jeszcze jedno pytanie ten panas ma 60hz matryce ogladam tylko nc+ zadnego sportu i nie gram na konsoli czy potrzebuje tv z 120hz do zwyklego ogladania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor ma panel  60hz  tak wynika z informacji ktore  mozna przeczytac  w internecie.

https://www.displayspecifications.com/en/model/8ef2a35

Test  telewizora ex700  jest w linku   nizej.

https://hdtvpolska.com/panasonic-ex700-tx-65ex700e-test-przystepnego-tv-ultra-hd-2017-z-hdr/

Telewizor ma  dobre komentarze.Komentarz   nizej  dotyczy  ex703  z  hdforum.

Cóż - żródło sygnału CP , daje radę , na sporcie nic niepokojącego nie zauważyłem ( zero smużenia ),można śmiało oglądać wszelkie transmisje sportowe.
Odpaliłem film z PS4 - blu-ray "Oblivion" ( Niepamieć) i to jest to do czego stworzony jest ten 58"TV - oglądam na ustawieniu "prawdziwe kino"
4K z youtube - cud ,miód i orzeszki
Żeby nie było za słodko .....to dżwięk ,niestety bez soundbara się nie obejdzie , mój poprzedni panas as640 bił tego pod tym względem na głowę.

Wygląd - aluminiowe ramki zadają szyku.
Tv jest naprawdę duży - zajmuje całą niemałą szafkę rtv.

 

 

 

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba posiadac  zrodlo sygnalu HDR  wtedy  funkcja moze byc przydatna .Do normalnego ogladania  telewizji  funkcja moze byc wylaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad dekoderem 4k od nc+,czy warto i czy 4k z takiego dekodera różni się od tych z you tube

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś na tym modelu ma problem z TVP 4K z tv naziemnej? Nie mogę wyszukać nawet częstotliwości u mnie lubelskie kanał 25 jakość 100% i po ustawieniu ręcznym na tą częstotliwość od razu komunikat, że nie udało się nic znaleźć i tak cały czas. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...