Skocz do zawartości
tańczy

TV 4k ok 3000zł matryca VA, 100-120hz 49-55

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi doradzić bo już z 5 godzin przeglądam telewizory i nie wiem co dokładnie wybrać. 
Mianowicie potrzebuje tv wielkości 49-55 cali. Matryca VA. Odświeżanie 100-120 hz. Czy powinien mieć 4k? No własnie nie wiem. Niby powinien bo wszystko idzie na przód ale nie wiem czy jest taki tv za takie pieniądze. Znalazłem odpowiedni z 2016r Panasonic TX-50DS630E, jest on dostępny za 2190zł(brak 4k). Nie wiem czy nie zostaje wtyle nie wybierając 4k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd 3d umarło matryce 120Hz są montowane tylko w droższych telewizorach. Za 3000 zł nic takiego nie znajdziesz. A czy warto kupować telewizor UHD, to zależy od tego co na nim chcesz oglądać.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe programy tv, sport, filmy z neta przez lapka. Bo z tym budżetem to decyzja jest pomiędzy Tv ze słaba matryca jesli chodzi o odświeżanie ale za to 4k lub bez 4k ale za to lepszą matrycą? Jaki jest najtańszy model 4k 100-120hz va?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna szukam TV w podobnej konfiguracji (zdecydowanie 55') i udało mi się znaleźć:

SAMSUNG UE55MU7002T  za   4120zł

SONY LED KD-55XE8596   za  4599 zł

W wersji kompromisowej jest jeszcze PHIPILS 55PUS6501    3299zł (120Hz ale matryca IPS) lub Sony KD-55XE7077     3096zł (matryca VA ale 60Hz), nie mam czasu się wybrać do MM żeby zobaczyć jak wygląda obraz na tych modelach. Nie zajmowałem się również markami LG,PANASONIC, TCL itp. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak po Panasonic TX-50DS630E musiał bym jechać 100km bo jedynie w sklepach stacjonarnych. 
Pomoglibyście znaleźć jednak już bez tego 4k. 
49-55 cali, fhd, 120hz i matryca VA.

Edytowane przez tańczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...