Skocz do zawartości
Antoni Szpak

Samsung UE65MU7002T czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu rozglądam się za TV. Dziś nadszedł Black Friday i cena UE65MU7002T w marketach stacjonarnych spadła do najniższej ceny w sklepach internetowych czyli 6399zł. Czy znajdę coś lepszego w 65 calach w tej cenie? UE65MU7002T ma dość sporo pochlebnych opinii. Generalnie zależy mi tylko na tym romiarze, bo do TV mam około 4,5 metra. Oglądam głównie porą wieczorową, w dzień praca. Do tego konsola, netflix. Nie jestem wybitnie wymagającym użytkownikiem ale chcę coś w miarę porządnego.

Jeśli w okolicy tych 6 tysięcy z hakiem coś ma go przebić to chętnie rozważę! 

Nie widzę opcji edycji.. Widzę tez w promocji ten 65 calowy model Samsunga UE65MU6122K. Ale nie ma o nim absolutnie żadnych informacji, nigdzie. Wyskakują jakieś rumuńskie i węgierskie strony. Czy to nie jakieś badziewne wydanie piątej kategorii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu6 ma 60 matryce, a mu7 120. Tv o klasę wyżej. Za te pieniądze naprawdę porządny tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło na UE65MU7002T samsung ma go w dobrej cenie 5999zł wraz z 4 letnią gwarancją. :)

Mam natomiast pytanie co do uchwytu. Podobno coś jest nie tak ze śrubami i typowe uchwyty od Hamy nie do końca do nich pasują. Czy ktoś coś o tym słyszał? Jeszcze nie kupiłem ale usłyszałem taką informację od sprzedawcy w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt w systemie VESA - więc co najwyżej śruby mogą być za krótkieć i trzeba kupić własne i wyregulować długość podkładkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padło na UE65MU7002T samsung ma go w dobrej cenie 5999zł wraz z 4 letnią gwarancją.
Mam natomiast pytanie co do uchwytu. Podobno coś jest nie tak ze śrubami i typowe uchwyty od Hamy nie do końca do nich pasują. Czy ktoś coś o tym słyszał? Jeszcze nie kupiłem ale usłyszałem taką informację od sprzedawcy w sklepie.

Z racji tego, że to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich.
Kolego rzuć jakimś linkiem gdzie kupiłeś ten tv bo ja znalazłem tylko w cenie 6300 z 5 letnią gwarancją.
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Fisha said:

Kolego rzuć jakimś linkiem gdzie kupiłeś ten tv bo ja znalazłem tylko w cenie 6300 z 5 letnią gwarancją.

Kupiłem w salonie Samsunga w Szczecinie. Mieli promocję za 5999zł + 4 lata gwarancji. Myślałem, że już nie będa go mieli.. ale powiedzieli, że mają dwie sztuki. A nawet jakby się skończyły to ściągną po tej promocyjnej cenie. Może w każdym oficjalnym salonie zejdą do takiej ceny? Ten dopiero się otworzył i dlatego dali takie promo, nie wiem do kiedy obowiązuje.

 

A gdzie dają 5 lat tak z ciekawości? Czy mowa o "gwarancji" z Media Markt lub Saturna? ;) 

Dobra widzę. Jakieś sklepy z ceneo piszą "nawet DO 60 miesięcy". To może finalnie dają też 4 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze dzisiaj rano była cena 6300 z 5 letnią gwarancją https://matrixmedia.pl/telewizor-samsung-ue65mu7002.html
Byłem też w samsung brand store w Katowicach i był ten tv w takich pieniądzach, ale promocja już się skończyła.
Miałem kupić, ale zastanawiam się też nad TCL X2, tylko ta matryca 50hz, choć podobno sprzęt daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu7 będzie lepszym wyborem. Jeśli oglądasz sport czy cenisz sobie płynność, to śmiało można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czym różni się UE65MU7002 od UE65MU7042 ?

Myślę o tych którymś z tych modeli chyba że w podobnych cenach jest coś wyraźnie lepszego /

Telewizor najbardziej będzie eksploatowany do konsoli.

Edytowane przez Piotr Kozłowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...