Skocz do zawartości
ronaldi

POMOCY plazma czy LCD pod PCta ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do fachowców. Wiadomo jest że jeśli TV ma mieć sygnał SD to najlepiej kupić plazme jeśli jakieś HD tv to LCD ale co jeśli dla mnie jego głównym przeznaczeniem mają być gry i filmy z PCta oraz w mniejszym stopniu z XBOX 360 i do tego okazjonalnie jakiś sport w TV cyforwej. Do tej pory moim faworytem był PanasonicTH42PV60 bo za takie pieniądze podobno nic lepszego się nie kupi, ale czy w moim przypadku nie będzie lepszy jakiś LCD a jeśli tak to jaki?Moje fundusze to jakieś 5000zl. Obraz z kompa będzie szedł kablem DVI-HDMI. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ronaldi' post='34109' date='10.01.2007, 16:52 ']Witam. Mam pytanie do fachowców. Wiadomo jest że jeśli TV ma mieć sygnał SD to najlepiej kupić plazme jeśli jakieś HD tv to LCD ale co jeśli dla mnie jego głównym przeznaczeniem mają być gry i filmy z PCta oraz w mniejszym stopniu z XBOX 360 i do tego okazjonalnie jakiś sport w TV cyforwej. Do tej pory moim faworytem był PanasonicTH42PV60 bo za takie pieniądze podobno nic lepszego się nie kupi, ale czy w moim przypadku nie będzie lepszy jakiś LCD a jeśli tak to jaki?Moje fundusze to jakieś 5000zl. Obraz z kompa będzie szedł kablem DVI-HDMI. Z góry dzięki za pomoc.[/quote]

Do PC ja bym brał LCD. Chociaż PV kusi wielkością. Za taką kasę to coś 40" (Samsung R?). (albo SONYV2500 32"). A może AMOI? Śmiga z PC też gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być na stałe podłączone do PC to nie masz wielkiego wyboru, chyba że chcesz żeby na plaźmie wypalił Ci się na stałe piękny napis "start" ;-) Bardzo dobrze by było jakby to był LCD full HD.

Oczywiście do filmów LCD to jest pewien kompromis, no ale nie ma rzeczy dobrych do wszystkiego :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod PC-ta tylko LCD. Plazma oprócz wypaleń przy statycznych obrazach może zmęczyć Twój wzrok bo czym ciemniejszy obraz, tym większe migotanie pikseli- niby nie widoczne, ale mózg to rejestruje i może Cię umęczyć, szczególnie z bliska. A do DVD i Standard TV oczywiście plazma- mój TH 42PV60 jest boski... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam czasami plazmy do obsługi PC. Mimo, iż w celu zminimalizowania ryzyka
powstawania duchów usunąłem z pulpitu wszystkie stałe elementy, jakoś nie jest
to dla mnie zbyt wygodne. Chyba to kwestia rozmiaru (42" to czasem zbyt dużo).
Choć jakość pokazywanego obrazu dla mnie nie budzi zastrzeżeń, moim zdaniem
plazma z obrazem z PC - do oglądania filmów TAK, do pracy NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...