Skocz do zawartości
mpl.internat

Szukam cienkiego telewizora na ścianę.

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu przymierzam do zmiany telewizora.

Z uwagi na brak miejsca musi być jak najcieńszy (wisi w wąskim przejściu), rozmiar do 49" , najlepiej UHD o świetnej jakości obrazu (film i sport) , najlepsze z możliwych DLNA oraz WiFi ac.

Jeśli chodzi o cenę to górna granica mieści się w przedziale 5000-6000 PLN .

Nie ukrywam, że męczę się z tym wyborem już od kilku miesięcy ... Celowo nie piszę modeli jakie brałem pod uwagę aby nie kierunkować was w propozycjach.

Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieniutkie ekstremalnie są oledy, ale musiałbyś przekątna podnieść do 55 cali - LG A7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLED TV wcale nie są cienkie jak pisze tu Kisiek. 

Na dole TV mierzymy /grubość szerokość TV. A tu OLED ma różnie. 

Jeżeli 49" to masz "żyletkę" PHILIPS 7502 z elektroniką do OLED PHILIPS 9002. Bar audio (jedyne takie rozwiązanie na rynku) Test na forum jest. To drogi TV ale spełnia Twoje wymagania.

Pisze Kisiu: Omijaj szerokim łukiem TV SONY, PANAS i LG.  Ma rację.

Obrotowa podstawa, Ambilight  x3 i dwustronny pilot z klawiaturą, ANDROID 7.1.2 i KODI i możliwością bezkarnego "łykania" streamingu typu Torrent. TV Philips nic nie wysyła danych. Doskonała obsługa napisów ( KOLOR, Rozmiar, SRT/TXT, położenie góra - dół synchronizacja audio  ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam w Internecie o tym telewizorze (49PUS7502/12 - jeszcze go nie widziałem na żywo) i wśród tych wszystkich ochów i achów nie pokoi mnie łyżka dziegciu : smużenie w dynamicznych scenach (co byłoby dla mnie nie do zniesienia - zwłaszcza przy oglądaniu meczy). Czy ktoś używa tego telewizora i mógłby się wypowiedzieć w tym względzie ? A i może to zaskakujące ale nie mogę znaleźć jego testu na forum :( .

Co do grubości TV producent podaje : " Głębokość urządzenia 45,6  mm" to jeden z cieńszych jaki znalazłem na rynku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam w Internecie o tym telewizorze (49PUS7502/12 - jeszcze go nie widziałem na żywo) i wśród tych wszystkich ochów i achów nie pokoi mnie łyżka dziegciu : smużenie w dynamicznych scenach (co byłoby dla mnie nie do zniesienia - zwłaszcza przy oglądaniu meczy). Czy ktoś używa tego telewizora i mógłby się wypowiedzieć w tym względzie ? A i może to zaskakujące ale nie mogę znaleźć jego testu na forum :( .

Co do grubości TV producent podaje : " Głębokość urządzenia 45,6  mm" to jeden z cieńszych jaki znalazłem na rynku ...

A co myślicie na temat Samsung 49Q7F ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam coś cienkiego w 40" i 43" ale ciężko cokolwiek znaleźć poniżej 5,8cm

Jak już wpadam na coś w necie to brak dostępności

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym cienkim tv to bym sie zastanowił. Jeśli któryś ma te 5cm z haczykiem grubości to najpewniej ma podświetlenie edge led, co jest koszmarne przy wieczornym oglądaniu.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...