Skocz do zawartości
Keenzoo

Samsung ue55mu8002 - ustawienia pod ps4.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem w/w modelu tv od kilku dni. Przesiadka nastąpiła ze starego 40" tv hd. Mam pytanie:
1. Obraz z tv (kablówka inea) jest bardzo dobrej jakości, sam ustawiłem sobie poziom barw itd. Jednak podczas podłączenia do konsoli, uruchamiam tryb gry, ale wówczas jakość znacznie spada. Wygląda to nie ciekawie, ale jest płynnie, jeśli jednak zmienię ustawienia na lepszą jakość to znowu widać straszne rozmycie. Najbardziej widoczne jest to w podczas gry w piłkę nożną np. FIFA lub PES2018. Jeśli piłka "leci" na zielonym tle murawy, widać wokół niej i w linii jej lotu takie jakby rozmycie.

Dodam, że mam ustawioną ostrość na 0, ale nie chce wyłączać wszystkich polepszaczy jakości, bo bez nich gra działa szybko bez smużenia, ale jakość jest gorsza niż na tv 720p.

Jakieś sugestie ?
Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎04 o 21:42, Keenzoo napisał:

Witam, jestem posiadaczem w/w modelu tv od kilku dni. Przesiadka nastąpiła ze starego 40" tv hd. Mam pytanie:
1. Obraz z tv (kablówka inea) jest bardzo dobrej jakości, sam ustawiłem sobie poziom barw itd. Jednak podczas podłączenia do konsoli, uruchamiam tryb gry, ale wówczas jakość znacznie spada. Wygląda to nie ciekawie, ale jest płynnie, jeśli jednak zmienię ustawienia na lepszą jakość to znowu widać straszne rozmycie. Najbardziej widoczne jest to w podczas gry w piłkę nożną np. FIFA lub PES2018. Jeśli piłka "leci" na zielonym tle murawy, widać wokół niej i w linii jej lotu takie jakby rozmycie.

Dodam, że mam ustawioną ostrość na 0, ale nie chce wyłączać wszystkich polepszaczy jakości, bo bez nich gra działa szybko bez smużenia, ale jakość jest gorsza niż na tv 720p.

Jakieś sugestie ?
Z góry bardzo dziękuje.

...spróbuj  ustawić

10 redukcja rozmycia

5 drgania ..... takie ustawienia  ustawisz  .....tylko  kiedy  wyłączysz Auto Motion Plus i ustawisz na użytkownika

...a  ostrość weż  na  50...ja  mam  ostrość  na  80 ustawioną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w trybie Gra będzie smużenie, bo nie ma upłynniacza. Z upłynniaczem z kolei będą okazjonalne artefakty (przycięcia, pikselozy), oraz wysoki input lag, ale w zamian za to będzie mniej smużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...