Skocz do zawartości
  • 0
bartossy

Samsung KS7500 - reklamować?

Pytanie

Od wczoraj jestem posiadaczem Samsunga UE49KS7500. Z jakości obrazu i możliwości telewizora jestem więcej niż zadowolony. Po prostu miodzio. Jest tylko jeden irytujący problem. W lewym górnym rogu przy wyświetlaniu (raczej tych jaśniejszych kolorów) jest obszar, w którym kolory są bardzo rozjaśnione. Jaka to usterka, czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Skontaktować się ze sklepem, jest szansa, że naprawią albo dadzą drugi telewizor?

 

PS. Wiem, że na zdjęciach niewiele widać, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogą.

IMG_20170606_064143.jpg

IMG_20170606_202328_BURST007.jpg

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak wygląda procedura zwrotu? Nigdy nie zwracałem telewizora. To chyba naturalne, że nie dam rady zapakować go dokładnie 100% w ten sposób jaki był od nowości, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, bartossy napisał:

Jak wygląda procedura zwrotu? 

A gdzie go zakupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A zależy Ci na zakrzywieniu czy po prostu taniej wychodzi od prostego KS7000? Teraz tak po tych forach nie łażę, ale parę miesięcy wstecz na AVForums zdecydowanie więcej problemów, łącznie po prostu z nierównym podświetleniem, użytkownicy zgłaszali na zakrzywionych KS7500. Te proste wiadomo też różnie, ale kilka co najmniej osób tam pisało, że wymieniało raz, czy nawet drugi KS7500 na inną sztukę, a skończyło się w końcu zrezygnowaniem z KS7500 na rzecz KS7000.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziewczynie podobają się zakrzywione ekrany. Ja w sumie też nie mam nic przeciwko takiemu wynalazkowi. Cena KS7000 i KS7500 jest w tym momencie już porównywalna. No nic, już zamówiłem nową sztukę KS7500. Mam nadzieję, że tym razem się nie przejadę.

Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że mam większe prawdopodobieństwo trafienia złej sztuki niż w przypadku KS7000.

Edytowane przez bartossy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dziewczynie podobają się zakrzywione ekrany. Ja w sumie też nie mam nic przeciwko takiemu wynalazkowi. Cena KS7000 i KS7500 jest w tym momencie już porównywalna. No nic, już zamówiłem nową sztukę KS7500. Mam nadzieję, że tym razem się nie przejadę.
Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że mam większe prawdopodobieństwo trafienia złej sztuki niż w przypadku KS7000.

Ks7000 rozklejobe obudowy ale to już pewnie wiesz?
Podobno tylko pewna kwartalna seria Bóg jeden wie gdzie i kiedy składana no ale dużo ludzi robiło zwroty.
Ps.przekonaj swą lubę tym, że "skurwione" są passe, że lepiej zawiesić płaski na scianie, że to tylko przelotna moda była...bo najważniejsze to funkcjonalność i nieawaryjność...Powodzenia, bo wiem, że ciężko będzie i dziwię się że to kobieta ma poniekąd ostatnie zdanie, bo moja ma wywalone po całości, ma grać jej ulubiony serial ;)
(Pewnie traktuje ten tivik jako interesujący, zakrzywiony mebel? ;) )

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...