Skocz do zawartości
Majchu

55' 3-4tys. zł POMOCY !

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chcesz miec mozliwosc zwrotu tv kupionego w sklepie stacjonarnym to kup tv w mediamarkt :)

30dni na zwrot bez sladow uzytkowania i calym niezniszczonym pudelkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed 15 minutami kupiłem w dość dużym sklepie internetowym ten TV: LG 58UH635v. Cena przyzwoita 3399 zł. Ogólnie od miesiąca się babrałem z wyborem. Dużo  czytałem, zawsze coś nie pasowało. Dwa dni temu trafiłem na ten temat, poczytałem i stwierdziłem biorę! Jak człowiek będzie się cackał to nigdy nie kupi :D. Jestem zwykłym użytkownikiem, mało się znam na tego typu sprzętach więc myślę, że dla standardowego użytkowania będzie ok :). Duży, ładny dobry smart podobno, wifi, czego chcieć więcej? Obraz na pewno mnie zadowoli.

@Majchu a  Ty co wybrałeś? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alucard5000 napisał:

Przed 15 minutami kupiłem w dość dużym sklepie internetowym ten TV: LG 58UH635v

Pewnie ten, bo widzę że oferta zakończona https://www.mall.pl/led-tv-cena/lg-telewizor-58uh635v?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel .

Dobrze, że zdążyłeś,bo coraz mniej jest dostępnych tych TV. W porównaniu do innych w tej cenie to bdb. wybór. Życzę by był nie ze zwrotów i ori, bez wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałem się póki co. Jak mnie natchnie to w tym tygodniu kupię. 

Edytowane przez Majchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego LG 58UH635V z 3 tygodnie.
Nie testowałem go w jakiś nadzwyczajny sposób, gdyż nie mam na razie na to warunków, bo mam problem z internetem (lub jego brakiem :P )
TV ogólnie jest bardzo ok. Calarz jest bardzo ok - bałem się jego rozmiaru, ale teraz uważam, że mogłem wziąć nawet 65".
Oglądałem b. dużo filmików z youtube w 4k i wyglądają bardzo dobrze. Miałem zastrzeżenia co do płynności kilku scen, ale sam nie wiem do końca czy jest to wina źródła, czy TV. Pisałem o tym w moim temacie.
Ciągle tylko szukam porządnych ustawień dla niego, gdyż niby ustawiam to co na innych forach, ale nie mogę dograć bieli w trybie "kino" - ciągle się uczę :)

BTW. Chętnie zaproszę redakcję, do przetestowania mojego TV. Zobaczymy wtedy na stać ten model :) Zapraszam do Rzeszowa !
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że wszyscy polecają na te moje 55" 4K, zamiast FULL HD mimo, że do TV będe miał 2,50-3m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma obecnie za wiele do wyboru telewizorów FHD. Rozumiem, że gotowy jesteś kupić TV trochę starszy, bo dobrym wyborem byłby Philips 6550 z 2015 r. Jest to model FHD, VA, 120 Hz. Jeszcze chyba można go gdzieś kupić. A jak słusznie zauważył MasterBiały nie ma konieczności już obaw o wieszanie się, bo aktualizacje wyeliminowały problem. Jest jeszcze 6561 - on na pewno będzie dostępny, tylko, że w tym wypadku rezygnujesz z VA, a dostajesz 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w 6561 to masz mega ciulowa matryce 120hz... lepiej w tej cenie kupic wtedy cos na 60hz bo to bedzie to samo w najgorszym wypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, razem z Majchu ustaliłem wczoraj, że raczej interesują nas 3 modele(nie wiem, czy dzisiaj się coś zmieniło:)), ale mógłbym prosić o małe głosowanie z niewielkim uzasadnieniem wyboru?

LG58UH635V czy Samsung 55KU6470 i jeszcze 55KU6400 - chyba najsłabszy z tych trzech modeli.

Majchu również brałem pod uwagę dobre FHD zamiast jakieś tam 4K, natomiast nie ma chyba co się cofać z technologią, chyba że masz zamiar w niedługim czasie zmieniać TV na OLEDA. Faktycznie opłacałoby się teraz zapłacić mniej za FHD i czekać na tańsze OLEDY. Ja osobiście mam nadzieję, że kupuję TV na lata więc FHD nie biorę już pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostaje Ci samsung 55mu6002 :)

jest o tyle dobry ze ma matryce 10bit :)

cala seria Mu to matryce 10bit a reszta jest tyl samym co w KU (razem z zobglerka matrycami :p)

 

codo oledow... sam mam nadzoeje ze za 3 lata jak splace swoj tv to oledy potanieja do normalnych cen :)

 

 

Edytowane przez MasterBialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MasterBialy napisał:

Jeszcze zostaje Ci samsung 55mu6002 :)

Na pewno dobry model wpisałeś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, FrankyGoes napisał:

Bo nie ma obecnie za wiele do wyboru telewizorów FHD. Rozumiem, że gotowy jesteś kupić TV trochę starszy, bo dobrym wyborem byłby Philips 6550 z 2015 r. Jest to model FHD, VA, 120 Hz.

Skąd ja znam ten styl..., a już wiem Kiki jest wszędzie:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MasterBialy napisał:

55mu6102 :)

Skąd wziąłeś ten TV, strasznie mało info o nim:)

Byłem dzisiaj w Euro, normalnie w 55KU6470 jest matryca VA, a na sklepie była IPS. To mnie przekonuje do LG - producent twierdzi, że jest 100Hz IPS, a w rzeczywistości będzie 60Hz VA. Jedna i druga opcja jest chyba spoko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, praktycznie z każdym TV podanym tutaj jest problem z dostępnością i praktycznie same powystawowe :/ A znalazłem jeszcze taki TV: Panasonic TX-55EX620E . Co o nim sądzicie? Nada się? Bedzie pasował pod konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2017 o 21:38, Onufrykor[beeep]ała napisał:

Skąd ja znam ten styl..., a już wiem Kiki jest wszędzie:lol:

Nie rozumiem skąd ten zarzut. Majchu dał znać, że jest gotów kupić niekoniecznie najnowszy telewizor (o czym świadczy pokazanie modelu powystawowego). A za tys, przy jego wymaganiach raczej będzie musiał z czegoś zrezygnować. Normalna sprawa. Albo trochę dołożyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już tak blisko decyzji i znowu zwariowałem...

Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć czy warto zastanawiać się nad tymi modelami? :

1. Panasonic TX-55EX620E

2. Samsung UE55KU6470S

3. Sony KD-55XD7005

4. Panasonic TX-58DXU701

5. LG 55UH661V

6. Samsung SUHD UE55JS8500

7. LG 60UH605V

Do dziś 1 miejsce .iał u mnie LG55 635V 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejności:

Panasonic TX-58DXU701
Sony KD-55XD7005
Samsung UE55KU6470S
Samsung UE55JS8500 - tu trzeba najbardziej uważać, bo choć wyposażenie ciekawe, to jednak model katalogowo 2015, i może na ekspozycji stać od dwóch lat. ;)
Panasonic TX-55EX620E
LG 55UH661V
LG 60UH605V

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, żę LG są na IPS - ODPADAJĄ!

Zastanawiam się  nad:

1. PANASONIC TX-58DXU701

2. LG 58 635UH

3. Samsung UE55JS8500

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem się, żę LG są na IPS - ODPADAJĄ!
Zastanawiam się  nad:
1. PANASONIC TX-58DXU701
2. LG 58 635UH
3. Samsung UE55JS8500
 

90% lg to ips, nic nowego! ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...