Skocz do zawartości
loky

Zieloniutki w potrzebie

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem poproszony przez teściową, żeby pójść z nią w sobotę i załatwić NC+ w punkcie. Problem w tym, że nigdy nie miałem telewizji z żadnej platformy, nigdy nawet nie miałem telewizji satelitarnej, nie mam o tym po-ję-cia - korzystam z innego rozwiązania.

Teściowa z tego co wiem już 2 razy się na nich nacięła, raz jej zniknęła masa programów po jakimś okresie i raz chyba po jakimś czasie wzrósł rachunek, do dziś ma Canal+, którego nie potrzebuje i nie ogląda. Kończy jej się umowa, więc poszła tam wczoraj. Wkręcili ją w pakiet za bodaj 77zł, który z tego co rozumiem wzrasta po nowym roku do 99zł i oczywiście jej tego nie powiedzieli - facet dosłownie skreślił czerwonym mazakiem tę wyższą cenę. Oczywiście znowu ma  pakiet z Canal+ i kupa sportu...

Kobieta chce mieć kanały z serialami, informacyjne, wszelkiego rodzaju Discovery, historyczne itp., wszystko za około 70zł.

No więc jadę z nią w sobotę i przydałoby się, żebym wiedział czy:

lepiej rozwiązać umowę i podpisać nową, przedłużyć obecną, bez różnicy?

Co z tym Canal+ do wszystkiego? Czy facet w punkcie może wziąć jakiś pakiet z oferty i odjąć z niego ten C+?

W ogóle jaką oni mają w tych punktach swobodę działania, czy to możliwe, że on wykreślił tę cenę 99zł od nowego roku, bo rzeczywiście może zostać cena promocyjna 77zł na całe 24 miesiące?

Za wszystkie przydatne informację będę bardzo wdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj umowy podpisują na czas określony 18, 24m-ce. W najlepszym wypadku 12 m-cy, więc jeśli takową podpisała to obawiam się, że Twoja wizyta to przysłowiowa - musztarda po obiedzie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja minus 22% do końca roku z okazji 22 urodzin cplus. Lepiej dać wypowiedzenie umowy i czekać na tel

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xisiek jeszcze niczego nie podpisała, przyniosła tylko pokreśloną flamastrem reklamę.

@vandel1 no właśnie do końca roku a facet już ją wkręcił, że to jest cena do końca umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@lokyjak nic nie jest podpisane to na pełnym luzie można ogarnąć :)

Wejdz na ich stronę www i zobacz co by teściowej pasowało - najtańszy pakiet (bodaj start+) masz juz za 19,99 i wcale nie wiem czy aby wyższy teściowej do czegokolwiek bedzie potrzebny

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...