Skocz do zawartości
baranskia

Zły sklep RTV - ODRADZAM innym poszukiwaczom sprzętu HD, bo...

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to tylko śmieszy jak ktoś pisze, że np. Agito, Digitalo itd to małe sklepy albo ryzykownie w nich kupować itd. Ludzie to są przedstawiciele największych RTV sklepów internetowych w Polsce (tam się tyle sprzedaje produktów, że nawet markety mogą pomarzyć o takiej sprzedaży telewizorów np. marki Toshiba :) ) w związku z tym różne problemy są na porządku dziennym jak w każdym sklepie. Do tego przychylam się do słów braavoo.

Sprzęt się popsuje to niestety mamy pecha i często trzeba liczyć na spore perypetie... nie zawsze ale niestety zdarza się. Norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plazma Center ( plazmacenter ) ŁÓDŹ

Nie polecam sklepu PlazmaCenter z Łodzi

Kupiłem u nich TV na ktory czekałem od kilku tygodni wpłaciłem zaliczke a oni zadzwonili do mnie zebym nadal czekał i czekał az w koncu przyszedł i zadzwonili zebym odberał wiec odebrałem a oni po kilku godzinach od mojego odbioru ceny obnizyli. Pewnie takich osob jak ja było wiele ... no ale człowiek uczy sie na błędach.... wiec przestrzegam.....
To jest profesjonalny sklep?? jakas dziupla w piwnicy kamienicy. Kupiłem TV w ciemno nawet nie było gdzie rozpakować na sklepie i sprawdzić czy z TV jest wszystko ok. Co do gwarancji to dostałem od nich ich gwarancje sklepowa a nie producenta.
ich motto to " kupiłeś ,zapłaciłeś - to teraz spie.... bo mamy cie głęboko w d..."
>NIE POLECAM<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gmeru i bravoo : wy chyba nigdy nie byliście w takiej sytuacji jak ja czy kolega toshibalubicz. Sklep bedacy posrednikiem powinien czuc sie odpowiedzialny za to co sprzedaje. Sklepy internetowe sprzedaja ogromne ilości produktów ale to jest raczej sprzedaż na sztuke a nie na jakośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TVfanHD' post='94903' date='04.04.2008, 21:32 ']Plazma Center ( plazmacenter ) ŁÓDŹ

Nie polecam sklepu PlazmaCenter z Łodzi

Kupiłem u nich TV na ktory czekałem od kilku tygodni wpłaciłem zaliczke a oni zadzwonili do mnie zebym nadal czekał i czekał az w koncu przyszedł i zadzwonili zebym odberał wiec odebrałem a oni po kilku godzinach od mojego odbioru ceny obnizyli. Pewnie takich osob jak ja było wiele ... no ale człowiek uczy sie na błędach.... wiec przestrzegam.....
To jest profesjonalny sklep?? jakas dziupla w piwnicy kamienicy. Kupiłem TV w ciemno nawet nie było gdzie rozpakować na sklepie i sprawdzić czy z TV jest wszystko ok. Co do gwarancji to dostałem od nich ich gwarancje sklepowa a nie producenta.
ich motto to " kupiłeś ,zapłaciłeś - to teraz spie.... bo mamy cie głęboko w d..."
>NIE POLECAM<[/quote]

cięzka opcja z tymi gwarancjami toshiby kupowanej nie u autoryzowanych dealerów TTCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toshibalubicz, aż podskoczyłem z krzesła w pewnym momencie, kiedy czytałem Twoją historię. 7000 zł to kupa szmalu, pracując (jako Polak) nawet tutaj na zachodzie Europy, tym bardziej ze koszty utrzymania są wysokie, a nie samym LCD człowiek żyje. To jeszcze bardziej utwierdza mnie w fakcie, że lepiej dopłacić, a kupić coś na miejscu, najlepiej w dużej sieci sklepów, gdzie obsługa gwarancyjna i wymiana detaliczna wliczona jest w koszty. Przykładem niech będzie mój post w innym temacie, z jak przyjazną obsługą gwarancyjną w sklepie nie dla idiotów się spotkałem (choć czasem trzeba przepłacić względem tego co i po jakiej cenie można dostać korzystając z e-zakupów, ale także trafiają się perełkowe wręcz okazje).

Szczerze współczuję i czekam na dalsze info o rozwoju sprawy.

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?s=&showtopic=8748&view=findpost&p=83062"]http://hdtvpolska.com/index.php?s=&sho...ost&p=83062[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Capcom' post='95257' date='06.04.2008, 21:54 ']Szczerze współczuję i czekam na dalsze info o rozwoju sprawy.[/quote]

Dzięki za wsparcie... Nie piszę nic o sprawie bo nic się nie zmieniło... Od jutra znów zaczynam zabawę w "głuchy telefon" i "obiecanki-cacanki"... Nie chcę już dłużej "jęczeć" nad swoim losem na tym forum, bo to niczego nie daje...
Poinformuję o zakończeniu sprawy...

pozdrawiam Edytowane przez toshibalubicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='toshibalubicz' post='95269' date='06.04.2008, 21:34 ']Poinformuję o zakończeniu sprawy...
pozdrawiam[/quote]
...z ciekawosci zapytam - jak skonczyla sie sprawa ? chyba ze sie jeszcze nie skonczyla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electrom.pl

Wczoraj złożyłem zamówienie, dzisiaj poszedł przelew przez Inteligo i chciałem sprawdzić, czy sklep to odnotował i...
nie można wejść na stronę tego sklepu, a podany w majlu tel.kom. ma przepełnioną pocztę głosową. :)

Mam się już martwić, czy jeszcze poczekać?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='2man' post='135062' date='05.12.2008, 17:12 ']Mam się już martwić, czy jeszcze poczekać?[/quote]

Pierwszy z brzegu link wypluty przez google: [url="http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2809"]http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2809[/url]

Swoją drogą, niektórzy to potrafią mieć żyłkę hazardzisty. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja parę dni temu też coś zamówiłem ale na szczęście za pobraniem.
Dostałem maila, że sprzęt wysłali firmą kurierską i podali nr przesyłki, który
oczywiście okazał się błędny. Chyba zakończyli działalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='135067' date='05.12.2008, 18:00 ']Pierwszy z brzegu link wypluty przez google: [url="http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2809"]http://www.opineo.pl/index.php?sklep=2809[/url]

Swoją drogą niektórzy to potrafią mieć żyłkę hazardzisty :).[/quote]

hm
Akurat przed przelewem trafiłem na opinie z Allegro:

[url="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7055047"]http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7055047[/url]

nie są takie złe, co nie zmienia faktu mojego dyskomfortu teraz.

SławekR mógłbyś się nie śmiać, nie jestem hazardzistą, bo jednak sklep ten nie wydaje się być jakiś inny od tych dziesiątków istniejących w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='135073' date='05.12.2008, 19:07 ']hm
Akurat przed przelewem trafiłem na opinie z Allegro:

[url="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7055047"]http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7055047[/url]

nie są takie złe, co nie zmienia faktu mojego dyskomfortu teraz.

SławekR mógłbyś się nie śmiać, nie jestem hazardzistą, bo jednak sklep ten nie wydaje się być jakiś inny od tych dziesiątków istniejących w necie.[/quote]

Absolutnie się nie śmieję z Ciebie i nie jest to moim zamiarem. Przeciwnie, stosując autocenzurę wyciąłem sporo z mojej pierwotnej wypowiedzi, co widać po notce o edycji postu. Stwierdziłem, że nie ma co Cię dodatkowo dobijać, masz już pewnie wystarczającą myślenicę i bez tego :).

Aczkolwiek ja osobiście, jak bym miał kupować coś w obcym sklepie netowym, to już po dwóch, trzech, czy też pięciu ?!?! negatywnych opiniach, podchodziłbym do niego jak pies do jeża. I sprawdzałbym go dalej na 10 różnych sposobów. A po tym wszystkim co można wygooglać, to na przedpłatę bym tam nie kupił rolki papieru toaletowego.

Stąd też uważam, że jednak trzeba mieć sporą motywację, albo żyłkę hazardzisty, decydując się na taki zakup. I do tego odnosiła się moja wypowiedź.

EDIT
(Po namyśle) W sumie masz rację, jeśli odnosisz to do emotikona na końcu. Był on niestosowny, zaraz to wyedytuję i przepraszam.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :)
W necie to ja już kupiłem bezproblemowo sporo rzeczy, stąd być może moja obniżona czujność.
Jestem daleki od wpadania w panikę, ale po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia z dołączoną w PDF-ie fakturą pro-forma, mogę być zaniepokojony brakiem kontaktu.
Zresztą z "winy" ;) tego forum, bo kolega mjasinsk swoją świetną recenzją przekonał mnie do zakupu.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za nowy wpis a nie edit, ale to może komuś uratuje parę/ no, może trochę więcej złotych/.

Na forum hdtv.com.pl wybuchła afera ze sklepem [size=2][b]lcd-agd.pl[/b][/size]

Jeśli tam w ciągu doby pojawiło się prawie 350 wpisów/ w większości osób poszkodowanych/, to nie sądzę, żeby tutaj nie było jakichś klientów tego sklepu. Oby nie

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

przestrzegam przed sklepem [b]OSKAR MEDIA [/b]funkcjonującym pod adresem oskarmedia.abc24.pl.

oferują towar którego nie mają, następnie odwlekają zwrot pieniędzy. ja po wykonaniu przelewu w dniu 06.11.2008 do dnia dzisiejszego nie dostałem ani telewizora, ani zwrotu gotówki, i to mimo maili oraz kilku rozmów telefonicznych, podczas których zapewniano mnie że przelew bedzie wykonany tego samego dnia. piszę o moim przypadku, który nie jest niestety odosobniony, o czym można przekonać sie zapoznając z wątkiem (ma 670 postów!) "Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy" na forum:
www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27875

sklep oskarmedia został usuniety z porównywarki ceneo.pl, a dzis na stronie sklepu zastałem komunikat:
"sklep zablokowany przez administratora systemu abc24.pl"

czemu piszę to ostrzezenie? ponieważ jest (był?) to "sklep" prowadzony przez firmę Upward Financial Communications Grupa I.F.G. sp. z o.o.

aktualnie firma ta prowadzi sklep [b]NANDO.PL.[/b]

istnieje pod adresem: Jawczyce pod Warszawą; 05-850 Ożarów Mazowiecki; ul. Przyparkowa 19 (jako oskar media ul. Poznańska 57)
oba sklepy mają jednak ten sam NIP: 951-214-55-22.
dlatego planujących dokonać zakupu poprzez NANDO.pl proszę o rozwagę, mimo zachwycających opinii o sklepie na ceneo.

ps: moj przypadek znajdzie finał w sądzie. za radą federacji konsumentów chciałem zaproponować sąd polubowny, ale w rozmowie telefonicznej prezes firmy stwierdził, że nie wyrazi zgody na taki tryb postępowania, a zgoda taka jest konieczna. dlatego dziś zanoszę materiał dowodowy na policję i sprawę kieruję do sądu, co niestety wiąże sie z kosztami w wysokości 8% (czyli w moim wypadku >410 pln). na szczęscie ta droga gwarantuje mi zwrot kosztów postępowania. mam nadzieję, że ceną za brak staranności w wyborze sklepu będą tylko stracony czas i nerwy. ponieważ nikomu tego nie życzę proponuję zastanawiąjącym się lub mającym problemy z odzyskaniem należności zajrzeć na ostatnie strony cytowanego wątku.
pozdrawiam
grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='135085' date='05.12.2008, 19:59 ']Nie ma sprawy :D
W necie to ja już kupiłem bezproblemowo sporo rzeczy, stąd być może moja obniżona czujność.
Jestem daleki od wpadania w panikę, ale po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia z dołączoną w PDF-ie fakturą pro-forma, mogę być zaniepokojony brakiem kontaktu.
Zresztą z "winy" :) tego forum, bo kolega mjasinsk swoją świetną recenzją przekonał mnie do zakupu.

pzdr[/quote]

Dostałem zwrot pieniędzy/mimo że jeszcze o to nie poprosiłem ;) / i temat zamknięty, a moja wiara w zakupy sieciowe została tylko lekko nadszarpnięta.
Żeby nie być gołosłownym, składam zamówienie w innym sklepie-ma certyfikat wiarygodności wystawiony przez TÜV -polskim jakby co.
SławekR, trzymaj kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b][/b]OSKARMEDIA UWAGA[color="#FF0000"] [wymoderowano][/color]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Zostałem oszukany na 2650 zł.
Skusiłem się ,,dobrą'' ceną i niestety nie mam ani sprzętu ani kasy.
Zanim tam coś kupicie bardzo mocno się zastanówcie a ja ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do poczytania link :http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27875&page=56

Nie jestem osamotniony jest nas więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli nie chcesz utopić kasy jak my omijaj ten pseudo sklep z daleka.
Ja sprawę zgłosiłem na Policję a Policja po spisaniu protokołu przekaże dalej sprawę na Prokuraturę.
Zwrot gotówki obiecali 25 listopada2008.
Dziś mamy już 08.12.2008 i nic!!!!!!!!

UWAŻAJCIE NA [color="#FF0000"] [wymoderowano][/color]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE DAJ SIĘ NABIĆ NIE BĄDZ NAIWNY JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[color="#FF0000"] [wymoderowano][/color]

część korespondencji:
[color="#FF0000"] [wymoderowano][/color]

____________________

EDIT: Moderator

Bardzo proszę powściągnąć nieco język i starać się pisać w mniej emocjonalnym tonie. Rozumiem Pana rozdrażnienie, ale to jest wątek informacyjny i informacje możne przekazać w sposób spokojniejszy, ku korzyści wszystkich czytających. Zbyt impulsywne przekazywanie negatywnych emocji, nic nie pomoże w kwestiach informacyjnych.

Druga rzecz, bardzo proszę nie zamieszczać prywatnej korespondencji, danych osobowych i tym podobnych rzeczy w jakiejkolwiek formie i bez zgody wszystkich zainteresowanych stron. Nasze forum to nie miejsce po temu.

Z góry dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam.

SlawekR

____________________
EDIT2

Pana kolejny wątek, powielający te same informacje i w tym samym tonie, usunąłem. Nasze forum to nie miejsce na prywatne wojny przeciwko komukolwiek lub czemukolwiek. Proszę nie tworzyć kolejnych wątków w tym samym stylu. Wystarczy sucha informacja tutaj zawarta. Wykrzykiwanie i obrzucanie kogokolwiek błotem, niezależnie od pobudek i emocji, nie będzie tolerowane.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety cena nie może być jedynym wyznacznikiem, co zresztą widać. A juz na pewno nie wysyła sie kasy!! To po prostu głupota.

Chyba ze się ma do sklepu spore zaufanie.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kszekosz' post='135515' date='08.12.2008, 13:31 '][...]

czemu piszę to ostrzezenie? ponieważ jest (był?) to "sklep" prowadzony przez firmę Upward Financial Communications Grupa I.F.G. sp. z o.o.

aktualnie firma ta prowadzi sklep [b]NANDO.PL.[/b]

istnieje pod adresem: Jawczyce pod Warszawą; 05-850 Ożarów Mazowiecki; ul. Przyparkowa 19 (jako oskar media ul. Poznańska 57)
oba sklepy mają jednak ten sam NIP: 951-214-55-22.
dlatego planujących dokonać zakupu poprzez NANDO.pl proszę o rozwagę, mimo zachwycających opinii o sklepie na ceneo.

[...][/quote]

Może nie dostanę bana za złamanie regulaminu tego wątku, ale to się tu nadaje :(

[url="http://bash.org.pl/453350/"]http://bash.org.pl/453350/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]... prawdopodobnie w ramach przeprosin za panujący w firmie chaos, dostałem gratis drugi telewizor...! KOCHAM WAS! :( Ps. tanio sprzedam nowy tv...[/quote]
Super, hehe :angry:))

Edytowane przez Adam_2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='135612' date='08.12.2008, 21:10 ']Niestety cena nie może być jedynym wyznacznikiem, co zresztą widać. A juz na pewno nie wysyła sie kasy!! To po prostu głupota.

Chyba ze się ma do sklepu spore zaufanie.

Autorus[/quote]

W sumie to masz rację.
Jednak obserwując burzliwy wątek na sąsiednim forum o sklepie-oszuście, ludzie piszą jakie pieniądze WPŁACILI- nawet po 7 000 zł!
To może jednak nie jest głupota ani naiwność, ale chęć bycia, życia w normalności?
Że ktoś coś oferuje, podaje cenę, a my ewentualnie kupujemy bez obawy o przekręt? W większości sklepów netowych tak właśnie jest. Czytałem sporo opinii plus moje własne doświadczenie, że na ogół nie ma się czego obawiać, że sprzedający i kupujący szanują się nawzajem.
A że nie jest idealnie? Bo takie jest życie, każdy z nas to wie.
Dlatego prawo powinno bardziej chronić klienta netowego, policja powinna być bardziej mobilna i uczynna, a każdy klient-niezależnie od tego, gdzie kupuje-być pod ochroną.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digitalo

Totalnie odradzam. Zero szacunku do klienta. Miałem u nich kupic tv 46", zwodzili mnie przez 12 dni nt terminu dostawy po czym na koniec poinformowali mnie, ze jednak nie otrzymam tv. Pragne podkreslic brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego lub mailowego z ich strony. Po moim negatywnym komentarzu na ceneo odpowiedzieli stertą kłamstw...reszte możecie przeczytac na ceneo bo im tam rowniez odpisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę, to ten wątek miał informować o sklepach oszustach. Coś Ci się pomyliło. Generalnie sklep ten ma dobre recenzje, a zawsze się może trafić coś niespodziewanego. Więc nie wiem o co Ci chodzi - nie zostałeś oszukany, a jedynie miałeś pecha. Jak jesteś sfrustrowany to znajdź sobie jakieś bardziej produktywne zajęcie. Edytowane przez pooh1968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" bardziej produktywne zajęcie" :):):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pooh1968' post='136131' date='11.12.2008, 12:56 ']Z tego co widzę, to ten wątek miał informować o sklepach oszustach. Coś Ci się pomyliło. [color="#FF0000"][size=3][b]Generalnie[/b][/size][/color] sklep ten ma dobre recenzje, a zawsze się może trafić coś niespodziewanego. Więc nie wiem o co Ci chodzi - nie zostałeś oszukany, a jedynie miałeś pecha. Jak jesteś sfrustrowany to znajdź sobie jakieś bardziej produktywne zajęcie.[/quote]

pooh1968
a dlaczego atakujesz pawel75? Nie podajesz żadnych kontrargumentów poza ...generalnie...
On opisał konkretny przypadek, a ty taki bzdet wstawiasz ..[color="#800080"][b]sklep ten ma dobre recenzje, a zawsze się może trafić coś niespodziewanego[/b][/color] :)

Jesteś obrońcą z urzędu?
Poza tym to Digitalo nie raz się obrywało od internautów, więc mogłoby się bardziej postarać w kontaktach z klienetem.

pzdr

Edytowane przez 2man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...