Skocz do zawartości
baranskia

Zły sklep RTV - ODRADZAM innym poszukiwaczom sprzętu HD, bo...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem obrońcą Digitalo, ani nikogo innego. Ale wiem, że każdemu się zdażają jakieś wpadki. Pisanie o każdej z nich wszem i wobec niczego nie wnosi. Ten wątek powstał aby przestrzegać przed kupnem w felernych lub oszukujących klientów sklepach, a pojedyncze wpadki nie upoważniają do wyciągania takich wniosków. Po co mam podawać jakieś argumenty - poczytałem opinie innych o tym sklepie i nie muszę nic podawać. Nigdy tam nic nie kupowałem, ale bez obaw mógłbym to zrobić.
To tak jak kiedyś czytałem recenzję nagrywarki bluray LG - "ludzie, nie kupujcie tego napędu bo mi się popsuł". Jak dla mnie głupota. Zanim się coś napisze, powinno się to przemyśleć. Dla mnie to tyle w tym temacie, już nie będę zaśmiecał wątku. Edytowane przez pooh1968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pooh1968' post='136153' date='11.12.2008, 14:42 ']Nie jestem obrońcą Digitalo, ani nikogo innego. Ale wiem, że [b]każdemu się zdażają jakieś wpadki[/b]. Pisanie o każdej z nich wszem i wobec niczego nie wnosi. Ten wątek powstał aby przestrzegać przed kupnem w felernych lub oszukujących klientów sklepach, a [b]pojedyncze wpadki nie upoważniają do wyciągania takich wniosków[/b]. Po co mam podawać jakieś argumenty - poczytałem opinie innych o tym sklepie i nie muszę nic podawać. Nigdy tam nic nie kupowałem, ale bez obaw mógłbym to zrobić.
To tak jak kiedyś czytałem recenzję nagrywarki bluray LG - "ludzie, nie kupujcie tego napędu bo mi się popsuł". Jak dla mnie głupota. Zanim się coś napisze, powinno się to przemyśleć. Dla mnie to tyle w tym temacie, już nie będę zaśmiecał wątku.[/quote]

Chyba bajdurzysz.
To po ilu wpadkach pawel75 miałby prawo coś wpisać?
To właśnie ilość pojedynczych wpisów różnych osób daje nam jakieś pojęcie o sklepie i jego praktykach, a osoba zainteresowana wyciąga właściwe dla siebie wnioski z takiej lektury.
A rady dla poszkodowanego w rodzaju... [color="#FF0000"][b]Jak jesteś sfrustrowany to znajdź sobie jakieś bardziej produktywne zajęcie[/b][/color]...trącą debilizmem.
pzdr
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='136167' date='11.12.2008, 17:13 ']Chyba bajdurzysz.
To po ilu wpadkach pawel75 miałby prawo coś wpisać?
To właśnie ilość pojedynczych wpisów różnych osób daje nam jakieś pojęcie o sklepie i jego praktykach, a osoba zainteresowana wyciąga właściwe dla siebie wnioski z takiej lektury.
A rady dla poszkodowanego w rodzaju... [color="#FF0000"][b]Jak jesteś sfrustrowany to znajdź sobie jakieś bardziej produktywne zajęcie[/b][/color]...trącą debilizmem.
pzdr[/quote]

Tak uważasz?
To pokaż mi super sprzedawcę na allegro, takiego który ma przynajmniej 10.000 komentarzy, który ma czyste konto. Żadnych negatywów.
Zawsze znajdzie się paru malkontentów którym się coś nie podoba.
I z powodu tych paru nagatywnych opini mam skreślać takiego sprzedawcę?
Takie postępowanie "...trąca debilizmem." :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na allegro 3 negatywy :rolleyes: Powiedziałem sobie ze jak ktos mi ostro podpadnie to wystawiam negatywa. No i nie boje się odwetów. Ale pozytywów mam prawie 500 ;)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, powoli, ktoś mi chce gębę dorobić ;) . Nie bronię ani atakuję żadnego sklepu.

Pawel75 napisał, co go spotkało-trzymając się tematu- i dostał kontrę z obcasa.
Tak nie można. Zbyt poważny temat, aby sobie robić żarty.

Fantom, ja nie wiem od ilu negatywnych komentarzy z dobrego sklepu robi się zły. :rolleyes:

Gdyby to ciebie spotkało, to miałbyś to głęboko w d...

pzdr

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]Po pierwsze:[/b] Pawel75 miał prawo napisać to co napisał, gdyż wątek nosi tytuł "odradzam bo.... TU wpisują się TYLKO negatywnie DOŚWIADCZENI KLIENCI". Skoro poczuł się negatywnie doświadczony, to miał prawo napisać co napisał. Pooh1968 nie powinien się go czepiać bo "negatywnie doświadczeni" nie musi zaraz oznaczać przekrętu, wystarczy zwykłe niezadowolenie z obsługi. A widać coś takiego miało w tym przypadku miejsce. Koniec kropka.

[b]Po drugie:[/b] Język dyskusji w tym wątku schodzi na psy, cytaty: "Jak jesteś sfrustrowany to znajdź sobie jakieś bardziej produktywne zajęcie" i "trąca debilizmem".
[b]
Po trzecie:[/b] wątek informacyjny przerodził się we wzajemną pyskówkę [b]nie na temat[/b], co niczym nie skutkuje, poza tym że wszyscy donoszą na siebie do moderatora przez panel administracyjny i moderator musi się tym zajmować, jakby nie miał nic lepszego do roboty :rolleyes: .

[b]Po czwarte:[/b] prosiłem o rzeczowe informacje w wątku informacyjnym, a nie zabarwione emocjami dywagacje, a stwierdzenie "odpowiedzieli stertą kłamstw" to nie jest rzeczowa informacja, a danie upustu emocjom. I od tego się zaczęło. Bez tej emocjonalnej wstawki, pewnie nie byłoby dyskusji. Znaczy kółko się zamknęło i jak widać nikt nie jest bez winy i każdy z was dołożył swoje 3 grosze do podniesienia temperatury dyskusji.

[b]Po piąte:[/b] Już od pół roku nosimy się z zamiarem usunięcia tego wątku, bo do niczego dobrego tak naprawdę nie prowadzi i problem wraca przy każdej kolejnej pyskówce i wzajemnym obrzucaniu się inwektywami. Jest od metra w necie dedykowanych serwisów konsumenckich gdzie można żale wylewać. Dodatkowy wątek u nas na forum, zawsze [b]prowadzi[/b] do kłótni.

Przecież nie ma po temu co miało miejsce w ostatnich kilku postach, [b]żadnej racjonalnej[/b] przyczyny. Przeczytajcie to jeszcze raz co napisaliście i zobaczycie, że mam rację. Kłócicie się bez sensu, o nic, do tego nie temat i w wątku do tego nie przeznaczonym.

Zmuszacie mnie zatem do zamknięcia wątku, przynajmniej tymczasowo. Dam wam czas na ochłonięcie. A my w gronie moderatorskim zastanowimy się czy już nie czas pozbyć się tego "strupa" na dobre, bo to zaczyna robić się irytujące, taka sytuacja któryś raz z rzędu. Cierpi na tym kultura dyskusji i ogólny wizerunek forum.

Edytowane przez SlawekR
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...