Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED B7 (OLED55B7V) Test modelu 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupowales?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro agd

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy egzemplarz też miałem lekko zwichrowany, drugi natomiast równiutki, igłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi tzn wymieniałes ? Na jakiej zasadzie dzwoniłeś przyjechali wymienili, czy musiałeś zawieźć i zareklamować... Boje się że zareklamuje i mnie wyśmieje ten ktoś kto przyjedzie....

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć potrzebuje małej pomocy... W jakiś sposób wyłączony został dźwięk menu to klikanie jak się jedzie po pasach i płukanie przy wybieraniu głosowym.  Ktoś mnie pokieruje jak to włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak a jak się czyści to matryce ?df54a59f80c403bd0cc6d3d17d08364e.jpg

A na tym zaś taka smuga z lewej... Jest się czym martwić...kupiłem przez internet z odbiorem osobistym to chyba mi już odpada oddanie do 30 dni dla zalogowanych użytkowników... Z drugiej strony się zaś cholera stresować... 7547499dc7aaf5ba71d4886ab590f647.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze foli nie odlepilem może to też mieć znaczenie...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, starsky86 napisał:

Wykupilem nie wiem po co ubezpieczenie.... no ale nigdy nie wiadomo babka mnie tak zbalamucila że doszedłem do wniosku że lepiej chyba wziąć chociaz twardo obstawiałem że nie chcę... Obraz żyleta emoji16.png

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Masz 30 dni na odstąpienie od ubezpieczenia. 

Btw. Straszny z Ciebie negocjator, jeśli "twardo" obstawiałeś, że nie chcesz a "babka" Ci wcisnęła :)

6 godzin temu, starsky86 napisał:

U mnie tak a jak się czyści to matryce ?
 

Przeczytaj plx cały wątek od deski do deski, naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jak można przenieść z menu aplikacji dana aplikacja na którąś z.pozycji np youtube który jest schowany na 2 stronie - przerzucic na 1 np kolo netflixa. W EG910v wystarczyło dac na pilocie up i w lewo przesuwać na odpowiednią pozycję. Tutaj to nie dziala. Oczywiście o szybkich uruchomieniu z poziomu numerycznej wiem ale nie o to mi chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj plx cały wątek od deski do deski, naprawdę warto.

To samo sobie pomyślałem... Do policji na negocjatora nie wezmą Babka zaczęła nawijać o dzieciach że dużo zgłoszeń że uszkadzają zabawkami a to cienkie a będzie Pan zalowal, przyjdzie Pan jeszcze i powie że miałam rację... To sobie myślę że tak lubi być że babsko wykracze...a ja w życiu to niesamowitego pecha mam więc... Oddać nie oddam bo doczytałem że kupno przez internet i odbiór w sklepie nie pozwala na zwrot towaru... Cwaniaki...

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi powie jak można przenieść z menu aplikacji dana aplikacja na którąś z.pozycji np youtube który jest schowany na 2 stronie - przerzucic na 1 np kolo netflixa. W EG910v wystarczyło dac na pilocie up i w lewo przesuwać na odpowiednią pozycję. Tutaj to nie dziala. Oczywiście o szybkich uruchomieniu z poziomu numerycznej wiem ale nie o to mi chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na końcu menu masz taką ikonę biała bodajże ze znakiem +

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ze znakiem "długopisu"

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi powie jak można przenieść z menu aplikacji dana aplikacja na którąś z.pozycji np youtube który jest schowany na 2 stronie - przerzucic na 1 np kolo netflixa. W EG910v wystarczyło dac na pilocie up i w lewo przesuwać na odpowiednią pozycję. Tutaj to nie dziala. Oczywiście o szybkich uruchomieniu z poziomu numerycznej wiem ale nie o to mi chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przeciągnij i upuść - zna taki trik?:) U mnie działa :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, starsky86 napisał:

To samo sobie pomyślałem... Do policji na negocjatora nie wezmą emoji39.png Babka zaczęła nawijać o dzieciach że dużo zgłoszeń że uszkadzają zabawkami a to cienkie a będzie Pan zalowal, przyjdzie Pan jeszcze i powie że miałam rację... To sobie myślę że tak lubi być że babsko wykracze...a ja w życiu to niesamowitego pecha mam więc...emoji16.png Oddać nie oddam bo doczytałem że kupno przez internet i odbiór w sklepie nie pozwala na zwrot towaru... Cwaniaki...

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ja nie mówię o TV, tylko o ubezpieczeniu. Masz 30 dni od daty zakupu w sklepie/przez Internet na rezygnację z ubezpieczenia.

Ja też kupiłem OLEDa przez net i odebrałem w sklepie, wykupiłem ubezpieczenie full wypas i po 25 z niego zrezygnowałem => wysyłasz pismo do ubezpieczalni i zwracają Ci kwotę pełnego ubezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie/prośbę  czy ktoś z Was ma dostęp do swojego tv i może mi sprawdzić czy dźwięk menu (takie klikanie) jak się jedzie po pasach I przesuwa kursorem z jednego na drugi (kafelkach - netflix, youtube, hdmi itd) i po wciśnięciu na pilocie wybierania głosowego czy jest sygnał dźwiękowy kiedy zacząć mówić? Nagle mi to zniknęło i nie ma żadnych dźwięków w menu i teraz nie wiem czy to niechcący wyłączyłem, czy jakaś aktualizacja się na automacie wgrała,  czy to jakiś błąd systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o TV, tylko o ubezpieczeniu. Masz 30 dni od daty zakupu w sklepie/przez Internet na rezygnację z ubezpieczenia.
Ja też kupiłem OLEDa przez net i odebrałem w sklepie, wykupiłem ubezpieczenie full wypas i po 25 z niego zrezygnowałem => wysyłasz pismo do ubezpieczalni i zwracają Ci kwotę pełnego ubezpieczenia.
Tak tak rozumiem, dziękuję za informację. No ale jak babka mówi: nie chce Panu nic sugerować bo to jest wyłudzenie ale jakby Panu czasem "niechcacy" spadł przy remoncie to dają nowy lub ekwiwalent przez 5 lat...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, starsky86 napisał:

Cwaniaki...

Bez jaj, jasne, najlepiej obwiniać innych za własną naiwność i nieumiejętność samodzielnego myślenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj, jasne, najlepiej obwiniać innych za własną naiwność i nieumiejętność samodzielnego myślenia
Nie do końca tak jest, oczywiście jest to napisane ale nie tak wprost. Wszędzie na stronie jest napisane i tym się chwalą że kupno przez internet 14dni i człowiek tak to odbiera...powinno to wyskoczyć przy zamówieniu z czym się to wiąże...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, starsky86 napisał:

Drugi tzn wymieniałes ? Na jakiej zasadzie dzwoniłeś przyjechali wymienili, czy musiałeś zawieźć i zareklamować... Boje się że zareklamuje i mnie wyśmieje ten ktoś kto przyjedzie....

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Telewizor mam wymieniony ale z innego powodu (hot piksel), lekkiej krzywizny nie zglaszalem nawet, olalem to, bo nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie/prośbę  czy ktoś z Was ma dostęp do swojego tv i może mi sprawdzić czy dźwięk menu (takie klikanie) jak się jedzie po pasach I przesuwa kursorem z jednego na drugi (kafelkach - netflix, youtube, hdmi itd) i po wciśnięciu na pilocie wybierania głosowego czy jest sygnał dźwiękowy kiedy zacząć mówić? Nagle mi to zniknęło i nie ma żadnych dźwięków w menu i teraz nie wiem czy to niechcący wyłączyłem, czy jakaś aktualizacja się na automacie wgrała,  czy to jakiś błąd systemu?
U mnie jest tylko dźwięk jak klikne mikrofon (jak w androidzie) żeby było wiadomo kiedy mówić. Innych dźwięków, w menu czy gdzie kolwiek nigdy w tych tv nie słyszałem.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zworu LG na konto

Dostałem dziś od nich maila od treści

"

Przypominamy, że Twoje zgłoszenie do Promocji ZWROT NA KONTO zostało przyjęte.

Serdecznie prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, nagrody będą realizowane maksymalnie do 31 maja 2018 roku.

Pozdrawiamy,
Zespół obsługi StrefaLG.pl

"

 

Może ta informacja komuś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę ustawienia obrazu o których mowa w recenzji ? Nie ma ich tam gdzie opisane 3acef62d430766418b53b54ec7aaefce.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/11/2018 at 6:33 PM, JohnnyCash said:

Przedłuż te dwa pionowe elementy w dół i po problemie, najlepiej przykręcając do nich jakiś aluminiowy kształtownik...

https://metal-e.pl/pl/p/PROFIL-ALUMINIOWY-20x10x2-mm-/499

Dzięki za propozycję, faktycznie ze wszystkich opcji jakie rozważałem ta okazuje się najsensowniejsza. 

A czy możecie powiedzieć ile cm od dolnej krawędzi telewizora jest dolne mocowanie VESA? Gdzieś znalazłem info o 9cm ale dla B6, nie wiem czy w B7 jest tak samo. Jeśli tak samo to wychodzi ze będę musiał obniżyć zamocowanie na przedłużce ok 16.5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, starsky86 napisał:

Nie do końca tak jest, oczywiście jest to napisane ale nie tak wprost. Wszędzie na stronie jest napisane i tym się chwalą że kupno przez internet 14dni i człowiek tak to odbiera...powinno to wyskoczyć przy zamówieniu z czym się to wiąże...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Przy jakim zamówieniu? Zakup online z odbiorem w sklepie Euro Rtv Agd nie jest możliwy. Odróżniasz napisy "Zamawiam" od "Rezerwuj"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Nie upieram się, że nie ma w tym mojej winy bo jest, ale 90 % ludzi takich jak ja nie widzi w tym problemu rzeczywistego czym się to różni, bo traktuje operacje na stronie jako już internetowy zakup, jak widać błędnie. Następny zakup na własnych błędach zrobię jak trzeba tylko szkoda, że tak wyszło bo tanie to nie jest. Telewizor jest ok, więc najwyżej jak by coś będę reklamował bo nie chce innego, świadomie wybrałem OLEDA i jestem zadowolony... Jak pytałem w sklepie po dokonaniu zakupu czy mogę oddać do 30 dni to powiedziała mi kobietka, że tak jeżeli nie nosi śladów użytkowania, więc tu też dziwna sprawa... bo podłączenie i rozpakowanie wszystkich foli już takie znamiona nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Nie upieram się, że nie ma w tym mojej winy bo jest, ale 90 % ludzi takich jak ja nie widzi w tym problemu rzeczywistego czym się to różni, bo traktuje operacje na stronie jako już internetowy zakup, jak widać błędnie. Następny zakup na własnych błędach zrobię jak trzeba tylko szkoda, że tak wyszło bo tanie to nie jest. Telewizor jest ok, więc najwyżej jak by coś będę reklamował bo nie chce innego, świadomie wybrałem OLEDA i jestem zadowolony... Jak pytałem w sklepie po dokonaniu zakupu czy mogę oddać do 30 dni to powiedziała mi kobietka, że tak jeżeli nie nosi śladów użytkowania, więc tu też dziwna sprawa... bo podłączenie i rozpakowanie wszystkich foli już takie znamiona nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Nie upieram się, że nie ma w tym mojej winy bo jest, ale 90 % ludzi takich jak ja nie widzi w tym problemu rzeczywistego czym się to różni, bo traktuje operacje na stronie jako już internetowy zakup, jak widać błędnie. Następny zakup na własnych błędach zrobię jak trzeba tylko szkoda, że tak wyszło bo tanie to nie jest. Telewizor jest ok, więc najwyżej jak by coś będę reklamował bo nie chce innego, świadomie wybrałem OLEDA i jestem zadowolony... Jak pytałem w sklepie po dokonaniu zakupu czy mogę oddać do 30 dni to powiedziała mi kobietka, że tak jeżeli nie nosi śladów użytkowania, więc tu też dziwna sprawa... bo podłączenie i rozpakowanie wszystkich foli już takie znamiona nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...