Skocz do zawartości
jolley

55" 4K, matryca VA, poniżej 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

TV kosztował mnie 3499zł w sklepie internetowym Quito.com
Wysyłka za pobraniem + 10zł
Teraz ten model jest 100zł tańszy z tego co widziałem (zawsze co kupię, zaraz idzie cena w dół :P)
Jeżeli mam być szczery to te 58" nie robią jakiegoś WOW, mimo, że przesiadłem się z 32" :D

2.5m ale teraz spokojnie bym się rozejrzał za 65". Cóż. Będzie to rozwojowy temat na przyszłość :)
 

Co do meczu, całego nie oglądałem żadnego. Ale odpalałem sampla w 4k barca vs city (czy jakaś inna drużyna) i nie dostrzegłem nic złego.
Uważam, że w tych pieniądzach to całkiem dobry TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same modele mnie interesują :

1. Samsung 55' KU6400

2 .Samsung 55' KU6470

3. LG 58UH635V

4. Samsung  55' KU6100

Czy jest jeszcze coś godnego uwagi w podobnej cenie ?

Dnia 31.05.2017 o 19:07, jolley napisał:

TV kosztował mnie 3499zł w sklepie internetowym Quito.com
Wysyłka za pobraniem + 10zł
Teraz ten model jest 100zł tańszy z tego co widziałem (zawsze co kupię, zaraz idzie cena w dół :P)
Jeżeli mam być szczery to te 58" nie robią jakiegoś WOW, mimo, że przesiadłem się z 32" :D

2.5m ale teraz spokojnie bym się rozejrzał za 65". Cóż. Będzie to rozwojowy temat na przyszłość :)
 

Co do meczu, całego nie oglądałem żadnego. Ale odpalałem sampla w 4k barca vs city (czy jakaś inna drużyna) i nie dostrzegłem nic złego.
Uważam, że w tych pieniądzach to całkiem dobry TV

Masz jakieś dalsze spostrzeżenia po kolejnym tygodniu użytkowania ? Jak się dowiedziałeś o matrycy kupując przez internet ?

 

Edytowane przez Majchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Xd7005, mimo, iż jest ips. Ma mega fajna jasność, kolorystycznie wypada lepiej niż ks9000.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od jakiegokolwiek KSa nie wypadnie, ale w swojej półce cenowej to naprawdę fajny model. IPS nie gryzie :lol:

Edytowane przez JarekWML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JarekWML napisał:

IPS nie gryzie :lol:

Zaskocze Cię, VA też nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam porównać w sklepie, wrzucić na jednym i drugim standard. Tez nie dowierzałem;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam porównać w sklepie, wrzucić na jednym i drugim standard. Tez nie dowierzałem;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie przez bardzo duże oświetlenie to ciężko zauważyć różnicę między oledem a ips ;p. xd70 fakt, w hdr będzie świecił jaśniej od KU czy też od mojego 43xd80, ale czerni tam nie będzie żadnej, dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xd7005 ma problemy z plynnym dzialaniem androida. nie pisze ze sie wiesza / resetuje bo tego nie widzialem. chodzi mi o sama plynnosc dzialania systemu. i tak o dziwo lepiej chodzi niz xd8005. w xd80 jest chyba slabszy procek. 

kolory ma przyzwoite. jak w pracy rolanda garrosa ogladalismy na 55xd7005 to tez dawal rade.

 

jakbym mial wybierac dzisiaj tv do 3.5k to tylko sony xd7005 i 58uh635v. samsungi ku6400 to loteria. jak masz mozliwosc zobaczyc wszystkie 3 w sklepie to polecam wpasc z pendrivem. 

Edytowane przez mml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mml napisał:

xd7005 ma problemy z plynnym dzialaniem androida. nie pisze ze sie wiesza / resetuje bo tego nie widzialem. chodzi mi o sama plynnosc dzialania systemu. i tak o dziwo lepiej chodzi niz xd8005. w xd80 jest chyba slabszy procek. 

W xd85 xd90 i xd93 jest słabszy procek. W xd70, xd80, xd83 jest lepszy, bo to trochę nowsze tv. Te ostatnie dostały też niedawno aktualizację androida do 7.0 i działają lepiej. XD85 90 i 93 dalej siedzą na 6.0.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎08 o 19:36, Majchu napisał:

Te same modele mnie interesują :

1. Samsung 55' KU6400

2 .Samsung 55' KU6470

3. LG 58UH635V

4. Samsung  55' KU6100

Czy jest jeszcze coś godnego uwagi w podobnej cenie ?

Masz jakieś dalsze spostrzeżenia po kolejnym tygodniu użytkowania ? Jak się dowiedziałeś o matrycy kupując przez internet ?

 

Żeby nie powielać wkleję odpowiedź do innego tematu, w którym już pisałem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...