Skocz do zawartości
konrafal

Panasonic CX700 czy Sony W805C

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam dylemat, ponieważ chce kupić telewizor do 3000zł i mam do wyboru te dwa modele Panasonic TX-50CX700E, Sony KDL50W805C i nie wiem który jest lepszy, jeden jest 4K, drugi FullHD, ale głównie rozchodzi mi się który ma lepszą jakość obrazu, kolorystykę, czerń i płynność ruchu i czy lepiej brać jednak 4K na przyszłość czy jeszcze można poczekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, konrafal napisał:

Hej, mam dylemat, ponieważ chce kupić telewizor do 3000zł i mam do wyboru te dwa modele Panasonic TX-50CX700E, Sony KDL50W805C i nie wiem który jest lepszy, jeden jest 4K, drugi FullHD, ale głównie rozchodzi mi się który ma lepszą jakość obrazu, kolorystykę, czerń i płynność ruchu i czy lepiej brać jednak 4K na przyszłość czy jeszcze można poczekać ?

Obydwa modele to stare grzmoty na 2015 r, oba mogą być ze zwrotów lub ekspozycji. Jeżeli chodzi zas o obraz, jako całość to jest duuuza różnica na korzyść cx700. W805 ma natomiast nieco lepszy uplynniacz i niższy lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Xisiek napisał:

Obydwa modele to stare grzmoty na 2015 r, oba mogą być ze zwrotów lub ekspozycji. Jeżeli chodzi zas o obraz, jako całość to jest duuuza różnica na korzyść cx700. W805 ma natomiast nieco lepszy uplynniacz i niższy lag.

Jeżeli są w sklepie nowe telewizory z 2015r, to wiedz że coś się dzieje! :D

thGXVM6LKE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artomoher napisał:

Jeżeli są w sklepie nowe telewizory z 2015r, to wiedz że coś się dzieje! :D

thGXVM6LKE.jpg

Hahahaha, dobre :D

PS. A tak na serio (do kolegi konrafal) to trzeba mieć na uwadze to, ze oba modele są popularne i to, ze są jeszcze na polce może być nieco dziwne - zadzwonilbym do serwisu/infolinii Panasonica i podpytal co jeśli będzie jakąś wada matrycy lub nierówne podświetlenie, będziesz jak cos mądrzejszy przed a nie po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Xisiek napisał:

Hahahaha, dobre :D

PS. A tak na serio (do kolegi konrafal) to trzeba mieć na uwadze to, ze oba modele są popularne i to, ze są jeszcze na polce może być nieco dziwne - zadzwonilbym do serwisu/infolinii Panasonica i podpytal co jeśli będzie jakąś wada matrycy lub nierówne podświetlenie, będziesz jak cos mądrzejszy przed a nie po.

Okej bede miał to na uwadze, te telewizory jakby co to wzialem z tej strony http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najbardziej-oplacalne-telewizory-do-kupienia-dzis/strona/26864.html (nie bralem pod uwage LG, bo jakos nie przepadam za ta marka), a i na stronie sklepu pisze ze te modele sa na "wyprzedaży"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...