Skocz do zawartości
bzdunek

Problem z tv Lg 42 lf652

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim tygodniowym tv lg 42 lf652. Wyjaśniam o co chodzi. W wielu wypowiedziach tutaj i u głupiego kikiego, przeczytałem o wielu problemach. A to przebarwienia, a to piłka na meczu smuży, trawa to papka, brak czerni, niejednolite podświetlenie i wiele, wiele innych. I zgłupiałem. U mnie żadnych przebarwień, piłka ostra, żadnych smug  ( specjalnie popatrzyłem, bo ja nie lubię piłki ), po zbliżeniu na zawodnika rozróżniałem źdżbła trawy, czerń jest ok ( nie smolista jak w oledzie ale wystarczająca do normalnego oglądania ), podświetlenie na każdym testowanym kolorze w filmach testowych bez zarzutów. Jednolite na całej powierzchni. I teraz pytanie. Czy kupiłem wybrakowany egzemplarz? Seria 607. Proszę o radę. Czy wymienić na tv z tymi wadami czy zostawić taki jak jest? Z góry dziękuję za porady. Nie wiem, czy tylko ja tak trafiłem? )) Zero problemów. Webos śmiga bez zacięć. Oglądam tylko nc+ i filmy full hd z hd 1 terabajt przez usb. Ciekawe, że po wyłączeniu filmu z usb, przy następnym uruchomieniu odtwarza od miejsca przerwania oglądania lub od początku. Super sprawa. Napisy bez problemów. Ustawienia tv nie resetują się. Chodzi o ustawienia opcji obrazu, dźwięku itp. No to tyle moich wrażeń po tygodniu użytkowania.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie to samo,wszystko śmiga jak należy.Moim zdaniem świetny tv w tym przedziale cenowym.Ja ma 50 cali,podświetlenie ok,czarny jak na ips zadowalający,super smart tv,oglądałem ostatnio Avatar,plik ponad 50 GB i zero problemów.Wiadomo wchodzi nowe z HDR na czele ale przyjdzie czas i na zmianę.Ja jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiliście przez internet, to macie 14 dni na zwrot. Ja bym nie czekał tylko po prostu go oddał. Jest wiele innych telewizorów z wadami, np. Samsung i jego kurzące się matryce. Po co bez sensu trwać przy marce LG, lepiej zmienić firmę i kupić jakiś wybrakowany egzemplarz ale innej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...