Skocz do zawartości
Gmeru

LE32M61B

Rekomendowane odpowiedzi

[b]LE32M61B[/b]

Telewizor TFT-LCD - 32"
Panel S-PVI
Format 16:9
Wyświetlanie 6.4 miliadrów kolorów
4 ustawienia wyświetlania kolorów (Normalny-Ciepły1-Ciepły2-Zimny1-Zimny2)
Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)
Czujnik jasności otoczenia Brightness Sensor + (wpływa na jasność ekranu)
Czas reakcji matrycy: 8 mili sek
Stopa jasności 500 cd/m2
Stopa kontrastu 5000:1
Rozdzielczość 1366 x 768
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178/178
Skanowanie progresywne
System dźwięku DACS II (Dual-Acustic Chamber System)
Moc akustyczna 2 x 10 W
Tryby dźwięku: Standard, Music, Movie, Speech, Custom
SRS TruSurround XT
PIP i Double Screen (1 Tuner)
Menu ekranowe w języku polskim
Wejścia: HDMI x1, SCART x2, S-Video x2, Video x2, Component x2
Wejście PC - sygnał w rozdzielczości VGA ~ WXGA
Telegazeta 1000 stron
Wymiary: 804 x 250 x 622.5 mm (bez podstawy) / 804 X 113 X 564 mm (z podstawą)
Wymiary brutto: 922 x 234 x 766 mm
Waga: 19.2 / 25.5 (netto / brutto)

Najważniejsze cechy:

Stopa jasności 500 cd/m2
Stopa kontrastu 5000:1
Rozdzielczość 1366 x 768
Interfejs HDMI

Strona producenta: [url="http://www.samsung.com/pl/products/television/index.asp"]LINK[/url]

Instrukcja: [url="http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=PL&CttFileID=779762&CDCttType=UM&ModelType=N&ModelName=LE32M61B&VPath=UM/200511/20051112145620781_BN68-00956C-00Pol_1021.pdf"]LINK[/url]

[img]http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/images/IMg_L722_LE40M61B_20050712141701_0.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo mi się zdaje, albo zaczynają topnieć ceny na ten model - śledzę je, bo sam mam na niego chrapkę.
Na Allegro już poniżej 6Kzł (np. 5980), a do niedawna minimum 6400...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Butcher' date='28.02.2006, 09:24 ']Albo mi się zdaje, albo zaczynają topnieć ceny na ten model - śledzę je, bo sam mam na niego chrapkę.
Na Allegro już poniżej 6Kzł (np. 5980), a do niedawna minimum 6400...
[right][post="1334"][/post][/right][/quote]
Dokładnie. Wszystkie ceny TV LCD Samsunga poszły w dół :). R51 (32") można łyknąć juz poniżej 5000 zł. (Tyczy sie to nie tylko Samsungów bo np Toshiba też staniała, model 58p).

Własnie wacham sie przed zakupem, miedzy tym Samsungiem a Toshiba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
supet telewizor i nie jest taki ślisko-odblaskowy jak R7x... obudowa jak dla mnie to jakaś pomyłka w tamtym modelu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no fajny TV - szukam coś z samsunga, sharpa, lg lub sony.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zamówiłem 32M61B, dzisiaj odbieram. Mimo wszystko wygrał z 32R71 - lakierem również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Butcher' date='25.05.2006, 12:22 ']Przedwczoraj zamówiłem 32M61B, dzisiaj odbieram. Mimo wszystko wygrał z 32R71 - lakierem również :)
[right][post="5266"][/post][/right][/quote]

Bo lakier w R to jakieś nieporozumienie O_o Przecież jak to musi się dziwnie wycierać...ryski itp jak PSP ; ) Trochę to dziwne co zrobili.
No to Butcher teraz to zobaczysz OBRAZ : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś na forum posiadający LE32M61B Samsunga ? Chętnie wymieniłbym uwagi i zadał kilka pytań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiec czekam na pytanka :D
Kupilem go w poniedzialek w calkiem niezlej cenie (5500zl). Wahalem sie miedzy nim a R71 i sadze, ze dobrze wybralem. W wyborze zadecydowal wyglad zew., jakosc obrazu w HD (porownalem sobie w MediaMarkt, akurat stal jeden obok drugiego).
W domu mam UPC i obraz jak na kablowke jest dobry (mocny sygnal, posiadajac wczesniej telewizor CRT musialem zakladac 18db tlumik), jedyne zastrzezenie mam do jakosci jednego kanalu - TVP1, reszta wyglada elegancko (zwlaszcza kanaly Discovery, Polsat Sport Extra i Planete).
Obraz z DVD wyglada bardzo dobrze, mimo iz odtwarzacz to podstawowy model LG DV8500C i jest podlaczony poprzez kabel Euro (sam kabel wysokiej klasy, dalem za niego 150zl - szok!)...
Co jeszcze trzeba podkreslic dzwiek z telewizora w trybie Nicam Stereo jest bardzo czysty i wyrazisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego formatu obrazu uzywasz do ogladania UPC ? Obawiam sie, ze M61 nie posiada trybu, ktory idealnie rozciaga obraz TV na caly ekran - uzywam opcji Powiekszenie i mam obciete gora/dół...
Moj CRT Philips 16:9 mial opcje Super Zoom ktora robila to idealnie - dopasowywała 4:3 do panoramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, uzywam opcji powiekszenia, ustawilem to z wyczuciem (gora do polowy znaczka danej telewizji, dol na taki sam +/- odcinek. Pociesza mnie jednak ze coraz wiecej filmow, programow jest nagrywanych w trybie panoramicznym i wtedy nie wyglada to zle i tryb mozna sobie przestawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj... Wskaż mi audycje w najbardziej popularnych kanałach typu TVP, TVN-y czy Polsaty nagrywane w 16:9. Jest bieda, a TVP Polonia jakoś średnio mnie interesuje (bo chyba oni mają tego najwięcej). W trybie Powiększenie, oglądając Fakty na TVN nie widzę sloganu do danego reportażu na górze ekranu, ani podpisu kto do mnie gada, na dole ekranu. Na Mundialu nie widzę wyniku/czasu na górze, ani nazwisk na dole. Nie wspominam o coraz popularniejszych paskach info (TVN24, Polsat). Ten brak to największa porażka tego - skądinąd rewelacyjnego - odbiornika TV.

OK - lecimy dalej :(
Czy znalazłeś trik, aby wyłączać TV ze stanu czuwania (poza odłączeniem kabla z sieci) w stan OFF, czy możliwy jest tylko "niebieski krąg mocy" ? :) StandBy to taka mini-lampka nocna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlem niestety, ale akurat to mi nie przeszkadza bo TV stoi w salonie.

Udalo mi sie ustawic pilot od DVD LG aby obslugiwal ten telewizor. Nalezy trzymac wcisniety klawisz "tv power" i nacisnac "6". Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nieco ponad 4K za ta cene ten tv jest najlepszym wyborem (przyszlosciowym) ? glownie pod x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='raulos' date='03.09.2006, 22:01 ']mam nieco ponad 4K za ta cene ten tv jest najlepszym wyborem (przyszlosciowym) ? glownie pod x360
[right][post="9540"][/post][/right][/quote]

To już tak staniał? :) Jeżeli tak to TAK, będzie to najlepszy wybór za tą cenę. Aż dziw, że jest tak tani już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,wszedzie chodzi po 4,500 a w media 6999 ;o ,zatem dzieki :) zaden lg ,sharp tylko m61 ok thx B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok- od 3 dni to cudo stoi u mnie w pokoju :lol: mam jednak 2 pytanka(do posiadaczy)

1)ma ktos sposob na niebieski krag mocy Butcha? tosz to jest mala lampka nocna

2)component x2...ja chyba jestem slepy -jedno wejscie zlokalizowalem z tylu ale gdzie do cholery jest 2? slepy, glupi najwyrazniej sie stalem :/

3)jakich ustawien obrazu uzywacie do xa360? bawilem sie troche ustawieniami i to co mam nie jest zle ale jesli moze byc lepsze to chetnie poslucham :blink:

pzdr

ps. jak masz 4.5 kafla wolne lykaj ten tv bez namyslu- POLECAM =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wsyztkich

a ja mam pytanei odnoscie M61 - bo to w sumei bardzo dobry TV , ale ja zauwazylem jeden problem dziwny , mianowicie niezaleznie od zrodla sygnalu na kolorach zblizonych do pomaranczowego , najczesciej twarze ludzi w filmach , pojawiaja sie nienaturalne plamy koloru innego niz powinien byc albo zbyt jasne albo zbut ciemne , taki pomarancz zmieszany z różem a nawet fioletem .

Za nic nie wiem co jest tego przyczyna . Nie zawsze sie to pojawia , ale jak juz jest to strasznie razi w oczy :///

czy ktos ma podobny problem , lub mial i wie jak sobei z tym poradzic ???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja ponownie zapytam , bo pozmienialem wszelkei kable , w koncu sprobowalem podlaczyc cos po HDMI i lipa dalej te plamy sa i nei wiem co dalej , myslalem ze to wina kabli i sygnalu . Ktos wie co z tym zrobic ??? aLbo moze ktos ma podobny problem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flk - zgłoś to do serwisu. Ja miałem przypadek że robiły mi się takie cienie jakby woda pływała na boisku. Bez sygnału na czarnym tle miałem zielony - kropkowany obraz. Przyjechał gościu - rozebrał TV, poruszał kabelkami w środku i od tego czasu spokój - mam nadzieję że na długo. Powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu mam zglosic ? seris samsunga , czy do sprzedawcy czy jak ? to jest gwarancja typu door-to-door ? w sumei to tyle czasu minelo i wywalilem pudlo , nie wiem czy nie bedzie problemow . Qrde myslalem ze to wina przewodow na poczatku i dlatego sie pozbylem pudelka bo za duze i nei bylo go gdzie trzymac .

dzieki wielkie , za pomoc :)

pozdrawiam

Edytowane przez flk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam ten telewizor od marca. Chodzi na cyfrze. Mam pytan kilka:

1. Nie wiem czy to u mnie tylko ale pip to jest jakas paranoja w tym TV. Jak obraz leci ze scarta (cyfra) to moge w pipie HDMI podgladac, jak mam PC podpiety to SCART, na zwyklym antenowym nie wiem juz co. Czy to da sie jakos przelaczac? Bo to troche glupie jest ze nie da sie na pipie wybranego zrodla ogladac tylko z gory przypisany. (probuje naciskac guzik sorce i niedostepne sie wyswietla).

2. Coraz wiecej programow nadaja w 16;9. Mam na mysli to, że na TVP1 leci czasem np film w 16:9. Troche denerwuje to ze trzeba sobie przelaczac tryb obrazu na powiekszenie. Czemu to sie automatycznie nie robi? (Pewnie to bardziej temat do cyfry+ / a moze w n-tv jest to juz jakos ograniete.

3. Dla pewnosci - ten TV obsluguje HDTV czy nie? Bo maks rozdzielczosc to chyba 1388xna costam a HD na maksa zbliza się pod 1900x cośtam

Ogólnie jestem zadowolony z TV tylko mnie wkurza fakt ze przeplacilem za niego w marcu. >6k dalem:(

Pozdowka dla szczesliwych posiadaczy Samsunga M61B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) cześć...ja kupiłem ten model parę dni temu.Kosztował mnie 3.600zł:)...Mam również problem z plamami na twarzach -czy ktoś już rozwiazał ten problem???Czy to kwestia gwarancji???Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich
mam ten telewizor od 2 tyg. i podobny problem pomarańczowe plamy. W sklepie nie wiedzą o czym mówię, albo nie chcą wiedzieć. Pisałem też do serwisu samsunga, ale bez odzewu. Edytowane przez kamoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...