Skocz do zawartości
Adamek2008

TV 50cali z DVB/T2/S2/C matryca VA cena do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chcę kupić TV 50 cali z DVB/T2/S2/C matryca VA cena do 3000zł smart tv lub android tv WIFI. Proszę o pomoc bo tyle tego jest że mam mętlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY i tylko ...

Co prawda nie radzą sobie z kolorem białym, równomiernym podświetleniem w narożach ich tanich chińskich matryc ale także z systemami podświetlania ale są za to drogie.

Drugi zawodnik to turecko/chiński PANASONIC. Jest także w ataku na nasz rynek.

Poczytaj o Philips 49PUS6401.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tylko Philips przecierz to też w Chinach robią. Tak naprawdę to wszystkie części do tv są z Chin.Ja to wszystko rozumiem ale co z tych wszystkich tv na rynku wybrać. Jeden model TV i nic więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY i tylko ...

Co prawda nie radzą sobie z kolorem białym, równomiernym podświetleniem w narożach ich tanich chińskich matryc ale także z systemami podświetlania ale są za to drogie.

Drugi zawodnik to turecko/chiński PANASONIC. Jest także w ataku na nasz rynek.

Poczytaj o Philips 49PUS6401.

Doprawdy ?

Jest sobie taki chiński producent matryc AU Optronics

który to potrafi wyprodukować równie dobre matrycę LCD jak LG czy Samsung

a czasem nawet lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie chcę kupić TV 50 cali z DVB/T2/S2/C matryca VA cena do 3000zł smart tv lub android tv WIFI. Proszę o pomoc bo tyle tego jest że mam mętlik w głowie.

Ja bym polecał ubiegłoroczny J6200 od Samsunga, albo nawet dwuletni H6400. Ma wszystko czego trzeba - 120Hz, dobre kolory, kontrast, dedykowany system i zapłacisz taniej. TV UHD w takiej cenie nie warto szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale J6200 i H6400 chyba nie mają tunera DVB-S.

Edytowane przez vigoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie u rodzicow w pokoju stoi PFH 40 6550 gdzie z tylu jak byk jest napisane Assembled in Poland

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie morele jest Samsung UE50J6250 za niecałe 3 tys i ta wersja ma tuner dvbs2. Kupowałem tam Samsung UE32J6250 i było ok. Pamiętaj ze nie można zrobić jednej listy kanałów dla obu tunerów dvbt i dvbs2 tylko muszą być oddzielne i trzeba przełączać głęboko w menu pomiędzy tunerami żeby zmienić kanał z naziemnej na sat. Jest to uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...