Skocz do zawartości
Gmeru

Nintendo NX wystartuje w marcu 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo potwierdziło pojawienie się nowej konsoli o sygnaturze NX na całym świecie w marcu przyszłego roku. Wiadomość ujawniona została wraz z najnowszymi wynikami finansowymi firmy.

Jednak poza samym obwieszczeniem nie ujawnione zostały żadne dalsze szczegóły dotyczące specyfikacji urządzenia. Firma poinformowała, że NX nie pojawi się na tegorocznych targach E3, zamiast tego platforma zostanie zaprezentowana pod koniec roku. Gwiazdą E3 ma być tym razem chociażby nowa Zelda zarówno w wersji Wii U jak i NX.

Plotki i spekulacje wokół tajemniczej konsoli NX krążyły już od ponad 12 miesięcy, jako że pierwsze szczegóły na temat koncepcji sprzętu nowej generacji, Nintendo ujawniło już w marcu 2015.

W grudniu ubiegłego roku CEO Nintendo, Tatsumi Kimishima powtórzył, że firma „nie buduje kolejnej wersji Wii czy Wii U” a nowe urządzenie ma być czymś „wyjątkowym i innym”

411642532e9babae3ed5e6951928ee0c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wydajności,ciekawy jestem również pozycji na tą platformę....

Niby jakieś bardziej znane gry tam zapowiadali,jednak coś wątpię,aby na Nintendo wypuszczali każdą grę wysokobudżetową,jak w przypadku PS4 czy X One ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ciekawe to będzie też to, że taka Zelda będzie i na tą i na tą konsolę. A w końcu tablet pewnie będzie jakoś sensownie wykorzystany w Wii U. Chociaż ostatnio jest mocno zaniedbywany więc... co oni tam majstrują - cholernie ciekawe :D Bo drugi raz skuchy alla Wii U raczej nie będzie. Zwykłej konsoli pewnie też. Mamy modę na VR... hm ciekawe ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się odnieść do Zeldy,gdyż średnio w to grałem... ;)

Jestem bardziej z czasów mody na Crysisa (2007) ,który i tak wygląda lepiej niż 90 % dzisiejszych gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal jest wyzwaniem dla kart graficznych > ten tytuł to jakiś fenomen pod tym względem ; ) Sam mam go ciągle pod ręką do testów hehe. Taki stary ... a jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ta fizyka ;)

Pamiętam,jak strzelałem w upadające gałęzie,które nadal można było rozwalać :D

A jak była strzelanina w dżungli...to nie wiem jaka dzisiejsza gra wyglądała bardziej realistycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Zeldy to na E3 ma być pokazywana gra wyłącznie w wersji na Wii U. Z tego co pamiętam też to ma ona wykorzystywać gamepada jako mapę... Nie wątpię, że to mocna gra startowa i dobrze się sprzeda, ale to cross gen. Podoba sytuacja była za czasów Zelda TP gdzie ta sama gra wyszła najpierw na Wii aby podbić wyniki nowej konsoli a na "kostkę" premierę opóźniono o miesiąc chyba... Wcale się nie zdziwię jeśli tu zobaczymy podobną sytuację.

Ja jestem niezmiernie ciekaw gier pisanych od podstaw na NX (nowa gra od Retro Studios ! ) choć pewnie będzie jeszcze kilka gier które swoje korzenie miały na Wii U ale los tej konsoli sprawił, że pojawiają się już na kolejnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...