Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Słuchawki HyperX z certyfikatem Discord

Recommended Posts

Wielokrotnie nagradzane słuchawki HyperX Cloud II oraz zapowiedziane HyperX Cloud Revovler jako pierwsze urządzenia audio na świecie uzyskały certyfikat jakości Discord. Discord, to specjalny komunikator głosowy stworzony z myślą o graczach, który jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych.

Słuchawki marki HyperX zdobyły już dziesiątki nagród od dziennikarzy, krytyków i recenzentów na całym świecie. HyperX Cloud II oraz HyperX Cloud Revolver zostały również docenione przez komunikator Discord, który przyznał im specjalny certyfikat. Specjaliści z firmy Discord przeprowadzili dogłębne testy wśród swoich użytkowników, które wykazały, że słuchawki HyperX charakteryzują się wysoką jakością dźwięku pozbawioną jakichkolwiek szumów oraz dobrym mikrofonem, pozwalającym na doborową komunikację podczas rozgrywki.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z najlepszym producentem sprzętu dla graczy. – powiedział Eros Resmini, CMO, Discord. Słuchawki HyperX Cloud Revolver oraz HyperX Cloud II to świetne urządzenia, które doskonale współgrają z naszym komunikatorem. – kończy Eros Resmini.

06b346dce7290b74773b1f953282933f.jpg


Sam komunikator posiada już 5 milionów użytkowników, z czego aż milion to aktywni gracze, korzystający z niego na co dzień. Co ważne, Discord dostał również 20 milionów dolarów dofinansowania od funduszu inwestycyjnego Greylock Partners.

Bycie pierwszym producentem słuchawek dla graczy, który otrzymał certyfikat Discord to duże wyróżnienie, które jest dla nas powodem do dumy – powiedział Edward Baily, EMEA Business Manager, HyperX.. Program Discord to doskonałe narzędzie do komunikowania się z zespołem podczas gry oraz poza nią. – kończy Edward Baily.

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach
HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, DDR4, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek i urządzeń peryferyjnych. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportu i sponsoruje ponad 25 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack oraz PAX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...