Skocz do zawartości
yampik

Telewizor SHARP LC-50LE772EN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałem się przywitać na forum i od razu zadać pytanie w nurtującym mnie temacie.

Byłem już prawie przekonany na zakup LG 49LF5400 chociaż trochę zastanawiałem się nad Samsungiem UE48J5100.

Lg to koszt 1899 a samsung 1799.

Założeniem był zakup większej budżetówki w fullHD (nie potrzebuję 3d i smart).

Zasadniczo jedynymi dwoma elementami dla których byłbym skłonny zapłacić trochę więcej jest DVB-S lub 4K.

Szukając czegoś z CI+ i DVB-S natrafiałem na LC-50LE772EN za 1900 zł.

Byłem z Neonecie i MediaM i sprzedawcy na samo wypowiedzenie nazwy SHARP reagowali gorzej niż na coś co by się nazywało xinhongzung...

Czy ten SHARP będzie dobrym wyborem? Czy może dołożyć parę stówek - tylko do czego?

DVB-S - to kwestia wygody, aktualnie mam satelitę w bloku, myślę jednak o domu - więc mogę być na nią skazany na wiele lat (2 piloty...)

4K - mam dobrego kompa, + filmy już wychodzą w dobrych rozdzielczościach i zawsze będzie je można rzucić na szybkiego pena usb 3

Co do kasy - to chciałbym wydać ~2k na pierwotne założenie, co do $k to myślałem nad budżetem ~2,5k.

Doradzicie mi coś sensownego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mały budżet jak na tą przekątną. Sharp jest ślepym strzałem, czort wie co to za TV i jak świeci. Najpewniejszy ze stawki będzie J5100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko j5100 nie ma dvb-s

może ktoś miała sharpa? kiedyś ponoć fajne były :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Byłem z Neonecie i MediaM i sprzedawcy na samo wypowiedzenie nazwy SHARP reagowali gorzej niż na coś co by się nazywało xinhongzung..."

I to była słuszna reakcja :P

może ktoś miała sharpa? kiedyś ponoć fajne były :)

Kiedyś tak, ale to było kiedyś. Lepiej wybrać Samsunga i do tego dobry dekoder od Fergussona :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...