Skocz do zawartości
stanleytli

Na co wymienić Dune Prime 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam sie na co wymienić mojego staruszka.

Kupiłem projektor Sony Hw65 i chciałbym sobie jakieś 3D zapuścić.

Czy obecnie jedyną opcja jest co prawda juz troche stary Dune Base 3D, czy czekać na cos nowszego, przyszłościowego do obsługi 4K.

Odtwarzacze na sigmie maja podobno lepsza jakość obrazu od Realteka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc lub dwa powinien wejść Dune Solo 4K, kolejna generacja po Base 3D. Chyba że koniecznie potrzebujesz modelu o pełnych wymiarach 42-44cm.

Ponoć Dune pokaże jeszcze coś w tym roku, większego gabarytowo niż Solo 4K. Ale ma być drogo i być może na szczegóły trzeba będzie poczekać do wakacji lub do września (IFA!).

Dune Base 3D to solidna konstrukcja, od strony softu nie zobaczysz wielu różnic w stosunku do tego co masz. Tu Dune nie rozwija się specjalnie. Nowe modele 4K także będą podobne. Zmiany będą, ale drobne. Solo 4K powinien dawać lepszy obraz niż Base 3D. Teoretycznie. Base 3D korzysta z tańszej linii procesorów Sigma, Solo 4K, podobnie jak Popcorny, będzie miał procesor z zaawansowanej serii, z VXP. Czy różnica w jakości będzie widoczna, ocenią użytkownicy i recenzenci. W odtwarzaniu materiału FullHD przy wyjściu 1080p może niewiele będzie widać. Ale już np. jakoś skalowania procesory z VXP powinny mieć wyraźnie lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzieki za odpowiedz. Teraz sie przyjrzałem i solo 4K nie ma wyjścia dźwięku, tylko hdmi, wiec raczej odpada.

A co powiesz na Zappti 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zappiti jest na Androidzie. Dla kogoś komu odpowiada wąska specjalizacja odtwarzaczy, takich jak Dune, Zappiti 4K nie jest alterantywą. Zappiti jest na Realteku, na modelu którego prawie nikt nie używa. Byłbym ostrożny z tym sprzętem.

Solo 4K ma coaxial na wyjściu AV out. Podobni jak jest w modelu TV303d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrobiłem.

Zamówiłem Mede8er MED600X3D, jako przejściowy odtwarzacz, dopóki cos w segmencie 4K sie nie pojawi.

Zadecydowała tez cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...