Skocz do zawartości
marcin26pl

Różnice miedzy UE48JU7000 a TX-50CX700E pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie sa róznice szczególnie w matrycach czy róznia sie odswiezaniem, czy dobrze jest wyswietlana czerń, wogóle który telewiozr wypada lepiej z tych konkretnych modeli:
UE48JU7000
TX-50CX700E
ewentualnie TX-50CX670E (nie wiem czym rózni sie od modelu wyzej) lub Sony KDL-50W755C
dwa ostanie modele z tego co mi wiadomo nie posiadaja 4K.

Nie wiem co wybrać zalezy mi na dobrym odwzorowaniu kolorów i matryzy 100/120hz i dobrym podswietleniu matrycy szczególnie na czarnym tle zeby nie było widac białych przebarwien.
Nie zalezy mi na 3D, ani aplikacjach umieszczonych w tv.
Tv bedzie ogladany na wprost i szczególnie filmy blu-ray z pendrive.
Musze podiasc jakas decyzje pomóżcie. :blagam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba modele są bardzo dobre i godne polecenia. Nie zrobisz błędu wybierając jeden z nich :) Samsung na pewno będzie miał lepsze odwzorowanie ruchu, natomiast Panasonic czerń, ale nie są to duże różnice. Za CX700 przemawiają też 2" więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który bedzie bardziej sie nadawał pod filmy 720p, 1080p z pendrive?

Pytanie czy filmy odtwarzane z pendrive w cx700 bedzie można powiekszyć zeby byly ogladalne na całym tv bez czarnych pasów góra dół?

Przyklad o co mi chodzi orginał czyli 1 link udało sie ustawic jak w przykładzie 2 link:

http://zapodaj.net/77f638efdc7c3.jpg.html

http://zapodaj.net/dbabf5ef83b2f.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który bedzie bardziej sie nadawał pod filmy 720p, 1080p z pendrive?

Oba ;)

Pytanie czy filmy odtwarzane z pendrive w cx700 bedzie można powiekszyć zeby byly ogladalne na całym tv bez czarnych pasów góra dół?

W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby coś takiego sprawdzać. Lubisz mieć jajowate twarze? :D

Zadajesz mi teraz pytanie czy da się zepsuć obraz - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie trzeba mieć jajowate twarze :) w Panasonicu są trzy opcje zooma przy oglądaniu z Pendriva - Aspect 1 - dopasowany do ekranu, Aspect 2 - powiększony aby jak to mówisz zlikwidować czarne pasy, ale w tym przypadku jednocześnie są obcięte boki, oraz oryginał - tutaj w przypadku oglądania 720p film jest na środku ekranu, czyli widzisz film w małym kwadracie w rozdzielczości oczywiście 720 a nie 1080 :)

Edytowane przez ravaelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...