Skocz do zawartości
marcin26pl

Co wybrac: UE48JU7000, UE50JU6800, TX-50CX670E, TX-50CX700E?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje tv do ogladania filmów (filmy bez napisów) z dysku lub pendrive w jakosci 720p 1080p lub wyzszej, a rzadziej do ogladania telewizji satelitarnej (można rzec praktycznie wogóle). Cenie sobie dobra jakość obrazu, nasycenie kolorów.

Interesuje mnie telewizor z matryca (odswiezania) 100/120hz, dobrej jakosli odwzorowanych kolorów, dobrze odwzorowana czerń, mogło by juz byc 4K, ekran w rozmiarze od 47 do 50 cali by mnie interesował, do kwoty maksymalnie 4400 (w sklepie internetowym) marka tv jest mi obojetna (nie lubie za bardzo LG :D ) .

Telewizor bedzie wisial na sicanie (wieszak obrotowy), odleglosc od telewizora 4 do 4,5 metra, tv bede ogladał na wprost nie z pod rzadnych katów.

W telewizorze zbedne dla mnie jest 3D, tv nie bedzie uzywany do gier, nie interesuja mnie aplikacje w tv ponieważ nie korzystam z tego, zadne przegladanie internetu przez tv czy cos z tych rzeczy, sport oglądam rzadko.

Moje typy padły na: UE48JU7000, UE50JU6800, TX-50CX670E, TX-50CX700E

Posiadałem samsunga UE40H6400 byłem z niego zadowolony bardzo wymieniłem go (niedawno) na samsunga UE55JU6800 czego żałuje bardzo, ponieważ denerwuja mnie widoczne plamy (przeswity) na czarnym tle i bardzo to wkurza dodatkowo to 60hz. Tak wiem było o tym pisane na forum ale coż żałuje nie doczytałem.

Prosił bym o podanie jakis jescze modeli godnych waszym zdaniem uwagi i który byl by odpowiedni z tych co ja podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...