Skocz do zawartości
nulus

Panasonic TX50CS630

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zastanawiam się nad kupnem tego TV. Wcześniej korzystałem z plazmy Panasonica P42GT30.

Telewizor ma służyć głównie do oglądania telewizji z dekodera UPC, filmów z lapka/zew. HDD i ew. DLNA. Od czasu do czasu gram na konsoli xbox 360.

Budżet w granicach 2500-2700.

Czy macie jakieś doświadczenia bądź słyszeliście opinie na temat tego modelu?

Waham się między tym TV a Sony W705L albo W755L.

Mam duży salon 4mx5m, odległość kanapy od TV to ponad 3 metry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być dobry telewizor ale ten mniejszy czyli tx40cs630.Panel 100Нz wіth МСFІ, 400Нz ВМR, рrоvіdеd wіth а blіnkіng bасklіght аnd frаmе іntеrроlаtіоn.Na internetowej stronie na której wylewają pomyje na telewizory napisano że cs630 to telewizor dla miłośników filmu,naturalne kolory, głęboka czerń,doskonały kontrast.

http://www.digitalversus.com/tv-television/panasonic-tx-40cs630e-p26729/test.html

Proponowałbym też kupić tx40cx680 lub tx50cx680.Bardzo dobry odbiornik.Posiadam 50 calowy, panel równo podświetlany.Czarny kolor prezentuje się dobrze.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.Trzeba kupić telewizor w sklepie którym jest możliwość zwrotu.Sprawdzić w domu jak będzie ok to zostawić.Proste jak drut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cs630 to chyba ma panel minimum 100-120Hz. A CX680 lub 670? Jakie maja panele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 100 czy 120? Miałem kiedyś TV 100Hz i był z nim problem bo po podłączeniu do komputera za nic nie chciał odświeżyć matrycy nic wyżej niż 50Hz. W grach jest jednak różnica czy 50 czy 60Hz miga ekran i nie chciałbym znów takich problemów.

Czy TV ten MiGa na 100% na zwykłym sygnale 120Hz a na komputerze 60Hz czy jest ograniczenia odpowiednio: 100 i 50Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem 50cs630, pewnie to coś podobnego do 620. Do tej pory miałem plazmę lg 50pb5600. Jeśli chodzi o obraz to na plaźmie wydaje się bardziej naturalny oraz lg chyba lepiej radzi sobie z sygnałem SD. W panasonicu mam banding, przy normalnym oglądaniu nie jest jakoś bardzo uciążliwy jednak przy meczach piłki nożnej czy hokeja dość mocno przeszkadza w oglądaniu. Dodatkowo wrzucam zdjęcia co zaobserwowałem na teście bad pixeli z youtuba:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2a3d851358431.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - bb58623c528e8.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2b44584ead95b.jpg

Telewizor wraca do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualny temat dla mnie.

Rozważam dwie opcje 50" : CS630 lub CX680

Nie ukrywam, że przemawia do mnie Firefox. Co poza tym ... sam nie wiem.

Oglądam bardzo dużo hokeja na lodzie.

DVBS-2 1080i Skylink CZ SK

Tuner Vu+ Solo SE.

Pozdrawiam: Marian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

CX680 to bardzo dobry telewizor z dobrym poziomem czerni nawet troche lepszym niz w cx700.Poziom czerni w cx680 na poziomie plazmy panasonica gt50.Dobre komentarze na avforums.

przyklad.

Hi all,

I picked up a 50" 680B on Friday, initially hesitant moving to 4K from my 42" Plasma, as I have no UHD content, and was just really using it for Apple TV/Plex streaming & gaming on the PS4.

However I have to say I am absolutely blown away with the picture quality, it is so much better than I expected, my PS4 games look so bright and vibrant, no stuttering or ghosting playing PES or Driveclub, and The Witcher looks amazing.
Movie/TV Show wise it's superb, the upscaling looks cracking, and the blacks are really nice and deep, and I've only tried a few 4K YouTube demos but they look stunning.

I have used the AVForums settings mentioned earlier in the thread, copied those settings to all inputs, then slightly editied the PS4 input to increase the colour and change the colour temperate & backlight.

Plynnosc i jakosc obrazu w panasonicu cx680 jest wzorowa.47 sekunda filmu.czern na bardzo dobrym poziomie.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informację.

Wezmę swojego pendrive z hokejem w 1080i

i zobaczę na żywo CS630 Full HD i CX680 4K.

Tam gdzie mi się będzie lepiej podobało, to ten wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...