Skocz do zawartości
Mr.Hankey

Zestaw kina domowego Sony BDV-N9200W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam okazję kupić zestaw kina domowego Sony BDV-N9200W za ok.2500zl. Niestety nie mam jak tego sprawdzić, i chciałem się dopytać czy warto inwestować... Cena w Polsce widzę nie schodzi poniżej 3100 więc 2500 jest szalenie kuszące... Dodam tylko, że obecnie mam stare stereo i od dawna planuję przesiąść się na zestaw 5.1. Pytanie tylko czy warto? Czy sam odtwarzacz blu-ray z tego zestawu to rozsądna propozycja? Audiofilem nie jestem, więc wydaje mi się, że powiniennem być zadowolony. W moim przypadku i tak będzie lepiej grało niż to, co mam obecnie, ale może za 3 tysiące lepiej zmontować coś na własną rękę? Będę wdzięczny za opinie kogoś, kto słyszał jak to faktycznie gra. Zestaw będzie głównie wykorzystywany do sensów z płyt Blu-ray w pomieszczeniu 5x6m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz teraz Stereo ? Bo jeżeli masz zestaw Stereo gdzie głośniki są w drewnianej obudowie to nie ładuj się w zestaw kina domowego z głośnikami plastikowymi, ponieważ szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałeś jak gra ten konkretny zestaw, czy należszysz do tych, którzy nie słyszeli, ale powtarzają, że jak plastik, to znaczy, że musi brzmieć kiepsko? Na forum jest test poprzedniego modelu od Sony i Gmeru zdecydowanie polecał, twierdząc że ciężko znaleźć coś równie dobrze grającego za te pieniądze, a podkreślam, że mogę to mieć za 2500zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób najlepiej tak, kup ten zestaw kina domowego, ale używaj go do filmów i do nagrań które mają dźwięk 5.1 Surround. A do muzyki zostaw sobie to Stereo które masz. Bo wiesz co filmy na takim zestawie można spokojnie puszczać, ale muzyka z płyt CD gra słabo na takich zestawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...