Skocz do zawartości
mich38pa

Telewizor 42'' pod playstation 4 o łatwej dostępności w sklepach

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja bardzo dobrze Cię rozumiem, że chcesz rozeznać się dokładnie w sytuacji, zanim wydasz - jakby nie patrzeć - nie mało ciężko zarobionych pieniędzy. Jak najbardziej popieram taki sposób podejścia do tematu. Żadną sztuką jest podpalić się i kupić "pierwszy z brzegu" a później psy wieszać na swojej decyzji. W każdym razie, drąż temat i bądź w 100% pewny swojej decyzji ;)

a odnośnie:

gdzie wszyscy piszą ze maksymalny il to 25

ciekaw jestem, ile dostępnych TV w ogóle spełnia ten wymóg? i ilu użytkownikom aż tak niski IL jest NIEZBĘDNY (w pełnym tego słowa znaczeniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zrozumienie i pomoc. Jestem teraz bardziej w kierunku tego sony co wymieniałem, jakoś tak wydaje mi się, że to będzie dobry wybór. Choć ten samsung, którego wysłałeś jest prawie w każdym aspekcie lepszy (tylko ten cholerny input lag) - dla mnie to też jest kwestia psychiki - w super nowoczesnych grach nie powinno być opóźnień. Z drugiej jednak strony przy artykule na temat il na tym forum był filmik, który owe zjawisko pokazywał i ja nie potrafiłem stwierdzić, zanim nie przeczytałem w opisie, który telewizor miał opóźnienie. Jak coś kupuje, obojętnie co z działu elektroniki to też lubię o tym jak najwięcej poczytać by później nie żałować. Mam nadzieję, że na ten temat trafi też ktoś, kto bd mógł odnieść się do tego problemu z perspektywy gracza, który miał porównanie.

edit. moja dziewczyna ma samsunga ue40f6500ss, gdyby ktoś dysponował informacją o il w tym modelu to byłbym mega wdzięczny za podzielenie się ze mną tą informacją bo miałbym jakiś punkt odniesienia.

Edytowane przez mich38pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem sony kdl 50w805b. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, osobiście polecam wszystkim ww model, szczególnie ze względu na niesamowice piękny obraz i kolory. Granie na ps4 to bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...