Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

Proszę Doradzcie jaki Najlepszy SoundBar wybrać tak do 5Kzł najlepiej Zakrzywiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundbary samsunga są słabiutkie, poszukaj lepiej jakiegoś Sonosa lub JBL, lepiej spożytkujesz pieniążki ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać 5000 za soundbar ... to się nazywa ... pasja ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pod swojego JS8500 chcesz coś dobrze brzmiącego? A chcesz na tym słuchać muzyki czy tylko do filmów?


Piopio ma racje... 5 tysięcy za kawałek sklejki trochę sporo. Z tych które słyszałem jedynie SONOS brzmiał na prawdę dobrze, ewentualnie BOSE, ale czy warto dawać tyle kasy za SOUNDBAR? Za 1999 masz SBR400 JBL do filmów się nada. Nie daj się wplątać w soundbary samsunga choćby nie wiem co Ci mówili na ich temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TV 9000

i słuchalem do tego SB samsunga i ?!

Yamacha jest ciekawsza ale nie da się dopasowac do TV i mam PROBLEM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kino domowe nie wchodzi w grę? albo chociaż stereo jakieś? Nie kojarzę zakrzywionych soundbarów innych firm niż samsung, a dać 3 tysiące za tego ich śmiesznego klocka to trochę jak wyrzucić pieniądze :P

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem z Żona jutro wstawię moje stare kino do zbycia bo Pani......

Ma być zajęte mało miejsca i .... nie jestem zadowolony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundbar daje znacząco lepszy dźwięk niż sam TV. To fakt. Ale nie warto za to dać 5k zł. Ja mam soundbar Samsunga HW-J6000. Dialogi z TV są znacznie wyraźniejsze. Jest basik w filmach. Ale za 5k zł to bym już jakieś kino domowe złożył ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz RACJĘ

Napisałem 5 k aby mieć margines wyboru!

Myslałem o Yamacha 2500 ale niw ma zakrzywione a dzwięk wydaje się OK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do Saturna i porównaj soundbary Samsunga. Mają wszystkie. Od 1700 zł do 3500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w grę wchodzą tylko te zakrzywiane, tak? Jeżeli coś płaskiego za rozsądne pieniądze to porównaj wszystkie te samsungi do JBL SBR400 i Sony CT780, jeżeli wchodzisz na półkę około 3 tysi to jeszcze HT-NT3. Jestem ciekawy opinii. Posłuchaj też Denona nie pamiętam oznaczenia, ale ta półka cenowa... Ta Yamacha jest ok, pytanie jeszcze w jaki sposób chcesz wykorzystać to urządzenie? Głównie filmy? Czy muzyki też zamierzasz słuchać?

Edytowane przez geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 8500 i do filmu było niezle ale do muzyki jakos sam nie wiem ale wizualni było SUPER

Teraz albo wygląd albo Yamacha ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung NIGDY nie miał nic wspólnego z dzwiękiem dobrze się Pan zastanów. Bo dać 5000,- Zł za coś co nie będzie tego warte nawet 1/3 to już lepiej dołożyć ''ciut'' i zakupić coś już Luksusowego np. http://www.sony.pl/electronics/listwy-glosnikowe/ht-st9 ;)

Edytowane przez Robert_1988_KrK
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...