Skocz do zawartości
ergo

Telewizor LED VIERA TX-55CX750E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tych telewizorach.

Ktoś wie jak się sprawują?

Zależy mi na sprzęcie z pasywnym3d i dobrą jakością obrazu oraz w miare rozsądnym input lagiem, niestety na oled mnie nie stać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca IPS. Przeczytaj czy na pewno to dla Ciebie: http://hdtvpolska.com/topic/33783-ips-czy-va-dwa-typy-matryc-lcd-jak-wybrac-odpowiednia-dla-siebie/#entry341029

Na pewno go będziemy mieli ale to raczej wrzesień - październik.

Moj aktualny TV jest na IPS - Sharp LC 52D65E (nigdzie nie pisza typu matrycy ale wyglada na IPS) - A znasz jakies sensowne telewizory które miały by pasywne 3d i były na VA?

Jedyny co znalazłem to oledy - ale to nie ten przedział cenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj aktualny TV jest na IPS - Sharp LC 52D65E (nigdzie nie pisza typu matrycy ale wyglada na IPS) - A znasz jakies sensowne telewizory które miały by pasywne 3d i były na VA?

Jedyny co znalazłem to oledy - ale to nie ten przedział cenowy.

Jeżeli twój obecny tv jest z pasywnym 3d to pewnie jest IPS jeżeli nie to sharp raczej miał panele nie IPS tak przypuszczam.

Pasywne 3D to oznacza praktycznie IPS panel.

Jak czytałem test Sony X8505B to stwierdziłem ze to chyba jedyny tv oprócz panasonic AX900 którego czerń bym zaakceptował bo była bliska słabszych paneli VA a to jest dla IPS wyczyn niezwykły. Tam chyba było wygaszanie i to pomagało. Te modele sony są chyba w promocji Saturna z 14 proc taniej wiec powodzenia w zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twój obecny tv jest z pasywnym 3d to pewnie jest IPS jeżeli nie to sharp raczej miał panele nie IPS tak przypuszczam.

Pasywne 3D to oznacza praktycznie IPS panel.

Jak czytałem test Sony X8505B to stwierdziłem ze to chyba jedyny tv oprócz panasonic AX900 którego czerń bym zaakceptował bo była bliska słabszych paneli VA a to jest dla IPS wyczyn niezwykły. Tam chyba było wygaszanie i to pomagało. Te modele sony są chyba w promocji Saturna z 14 proc taniej wiec powodzenia w zakupie.

Moj aktualny TV nie ma zadnego 3d :P , jeszcze ma swietlowki zamiast ledow, ale ekran srebrzy troche i ma slaba czern wzgledem nowych konstrukcji.

Nie moge znalezc info o panelu dla Sharp LC 52D65E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników cx750 (i innych modeli Panasa, które mają PIP:-)

W jednej z opinii, ktoś napisał "Jestem trochę rozczarowany, więcej sobie obiecywałem po tym Tv. Często używam funkcji PIP a tu niemiła niespodzianka HDMI blokuje dostęp(W Samsungu z 1 PIP mam to samo)."

Czy to prawda ?

Jeśli tak, to na czym polega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...