Skocz do zawartości
Corrigo

Ofeta Multi Room w N-ce kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. nieoficjalnych doniesień, 18 grudnia pojawi się oferta Multi Room. Ma to prawdopodobnie związek z planowanym startem wymiany "zwykłych" N-boxów na N-recordery.
ITI prawdopodobnie będzie chciało promować pozostawienie "starego" dekodera u Abonenta , jako opcji np. "do sypialni". Brak na razie danych, jak oferta będzie się przedstawiała od strony finansowej.

Problemem będzie zapewne konieczność posiadania kolejnego , trzeciego już konwertera. Podobno oferta sprzętowa / konwerter typu quad / będzie także dostepna dla tej opcji, u dystrybutorów N-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Corrigo' post='28600' date='12.12.2006, 22:41 ']
BOK N-TV. B)
[/quote]

Jeżeli BOK n-ki, to masz informacje z pierwszej ręki <_<:unsure::unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='28616' date='12.12.2006, 21:26 ']
Jeżeli BOK n-ki, to masz informacje z pierwszej ręki :):):)
[/quote]

na stronie n+ki w niezbedniku jest zlaacznik zawierajacy cos co zainteresuje was...a mainowicie cennik multiroomu:)
[url="http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/n_wymiana_nbox.pdf"]http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/n_wymiana_nbox.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzieś to wyczytał ? To tylko cennik zamiany zestawów. Zestaw multiroom polega na tym że jest konwerter quad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='korek2' post='29555' date='16.12.2006, 17:39 ']
A gdzieś to wyczytał ? To tylko cennik zamiany zestawów. Zestaw multiroom polega na tym że jest konwerter quad
[/quote]

jejku chodzilo mi o zestaw multiroomu:)
sorki za pomylke Edytowane przez Maddox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś korzysta z tego multirooma? bo zastanawiam się nad takim rozwiązaniem żeby teraz w promocji wziąć dwa dekodery i podpiąć je pod jedną antenę.
jeden pod TH42PV70 video po hdmi i audio po optical'u
drugi po Loewe Concept L32 Basic video po hdmi i audio po optical'u

Czy będzie to jakoś działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kys_sobi' post='68780' date='20.11.2007, 02:55 ']ktoś korzysta z tego multirooma? bo zastanawiam się nad takim rozwiązaniem żeby teraz w promocji wziąć dwa dekodery i podpiąć je pod jedną antenę.
jeden pod TH42PV70 video po hdmi i audio po optical'u
drugi po Loewe Concept L32 Basic video po hdmi i audio po optical'u

Czy będzie to jakoś działać?[/quote]
O jakiej promocji piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kys_sobi' post='68780' date='20.11.2007, 02:55 ']Czy będzie to jakoś działać?[/quote]

nie będzie działać, bo wbrew zapowiedziom usługa multiroom nie została (jeszcze) uruchomiona - ale ponoć trwają prace nad technicznym aspektem tego przedsięwzięcia , więc może niedługo coś się z tego urodzi (oby...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tylko podpiąc pod jedną antenę to niby czemu ma to niedziałać? Oddzielne dekodery i oddzielny abonament, jedna antena. Ja mam dwa i jakoś działają. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cobico' post='68781' date='20.11.2007, 03:03 ']O jakiej promocji piszesz ?[/quote]
miałem na myśli obecną promocję gdzie wszystko jest za 0zł :lol:
tylko że wziąć jeden talerz i dwa dekodery, żeby w dwóch osobnych pomieszczeniach niezależnie można było oglądać n'kę

jacek1969r czy dla klientów którzy biorą dwa dekodery są jakieś upustu lub bonifikaty ;) bo sie zastanawiam czy uda się coś wynegocjować czy nie :lol: jakby mnie zwolnili z obowiązku wykupienia VOD na drugi dekoder to już by było spoko ;] zawsze te 40zł miesięcznie mniej.

Ustalcie proszę miedzy sobą jak to w końcu jest, bo obecnie na dachu mam robotników którzy pokrycie dachu wymieniają, więc przy okazji by mi zamontowali antenkę więc jeśli to możliwe proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Edytowane przez kys_sobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnych dodatkowych upustów nie ma - osobne umowy osobne promocje itp. Ja mam jeden biały, jeden czarny. W zeszłym tygodniu Pani z bok do mnie dzwoniła czy chcę skorzystać z promocji i wymienić tego białego na czarny, ale powiedziałem że dziękuję, po co mi drugi VOD. Wolę wziąść ten drugi poza promocją (mocno się na tym zastanawiam) Kolega tymi wieściami z infolini mnie trochę ostudził bo może warto poczekać co to będzie ta [b]usługa[/b] multiroom Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='68798' date='20.11.2007, 11:47 ']Żadnych dodatkowych upustów nie ma - osobne umowy osobne promocje itp. Ja mam jeden biały, jeden czarny. W zeszłym tygodniu Pani z bok do mnie dzwoniła czy chcę skorzystać z promocji i wymienić tego białego na czarny, ale powiedziałem że dziękuję, po co mi drugi VOD. Wolę wziąść ten drugi poza promocją (mocno się na tym zastanawiam) Kolega tymi wieściami z infolini mnie trochę ostudził bo może warto poczekać co to będzie ta [b]usługa[/b] multiroom[/quote]
Tylko zobacz, z którego roku jest to info z infolinii :lol:;):lol::rolleyes:

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Elendil' post='68806' date='20.11.2007, 13:04 ']Tylko zobacz, z którego roku jest to info z infolinii ;):lol::rolleyes::D[/quote]
O żesz .... nawet nie spojrzałem na datę, myślałem że to jakieś echo ostatniej konferencji :lol:
Ciekawe czy za rok w grudniu znowu ktoś odgrzeje temat czy już nie będzie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawsze w ofercie mają już od dawna talerze przystosowane do multiroom :rolleyes:
może ktoś ze speców od N'ki coś wie na temat multiroom'u, opłaca się na niego czekać czy nie? są jakieś nadzieje na uruchomienie tej usługi w miarę szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kys_sobi' post='68943' date='21.11.2007, 10:01 ']co ciekawsze w ofercie mają już od dawna talerze przystosowane do multiroom :rolleyes:
może ktoś ze speców od N'ki coś wie na temat multiroom'u, opłaca się na niego czekać czy nie? są jakieś nadzieje na uruchomienie tej usługi w miarę szybko?[/quote]
"w miarę szybko" oznacza zpewne następną konferencję, a to raczej będzie conajmniej wiosna, jednak nikt pewności nie ma. W kulisach konferencji było tylko info że pracują nad zmianami w konstrukcji boxów. Innych przecieków brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i teraz problem, czekać czy kupować to co jest na 12 miechów, jak myślicie?
jak już tak długo wytrzymałem na SD to się może jeszcze przemęczę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co czekać? Nie rozumiem, nie masz jeszcze N? Bież śmiało recordera. Multiroom to przecież opcja na kilka TV, a na drugiego weź białego boksa żeby nie przepłacać do czasu uruchomienia tej usługi. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='68980' date='21.11.2007, 15:21 ']Multiroom to przecież opcja na kilka TV, a na drugiego weź białego boksa żeby nie przepłacać do czasu uruchomienia tej usługi.[/quote]
Ale rozumiem, że ten multiroom nie polega na rozdzieleniu sygnału wideo i audio z dekodera na 2 TV w ten sposób, że na obu masz to samo :) bo jeśli tak to ma wyglądać to zdecydowanie nie ma co czekać na tą usługę ;]

No nic to chyba niedługo czas wybrać się po czarnulkę i ewentualnie białasa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maddox' post='29550' date='16.12.2006, 19:06 ']na stronie n+ki w niezbedniku jest zlaacznik zawierajacy cos co zainteresuje was...a mainowicie cennik multiroomu:)
[url="http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/n_wymiana_nbox.pdf"]http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/n_wymiana_nbox.pdf[/url][/quote]
he he
Prponuje przeczytać dopiero umieszczać poza szczegółami że jest to na 18 grudnia 2006 i nie dotyczy multiroom tylko tzw upgrade czyli zamiany bałaego na czarnego to poza ty ok.:rolleyes:

Usługa Multiroom w zamyśle ma na celu zakup 2 boksów jednocześnie lub dokupienie kolejnego w konfugaracji (biały, czarny lub odwrotnie:))
Przy wykorzystaniu konwertera typu quad w dwóch tv oglądamy co innego. Cenowo prawdopodobnie będzie to rozwiązane w następuj acy sposób
- Klient będzie musiał płacić maksymalny abonament wliczając to usługo Vod.
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tery777' post='69110' date='22.11.2007, 08:46 ']Usługa Multiroom w zamyśle ma na celu zakup 2 boksów jednocześnie lub dokupienie kolejnego w konfugaracji (biały, czarny lub odwrotnie:))
Przy wykorzystaniu konwertera typu quad w dwóch tv oglądamy co innego. Cenowo prawdopodobnie będzie to rozwiązane w następuj acy sposób
- Klient będzie musiał płacić maksymalny abonament wliczając to usługo Vod.
Pozdro[/quote]
A skąd takie info? Bo większego sensu w tym nie widzę. Niby dlaczego ktoś ma płacić za full i VOD jeśli normalnie ma najniższą opcję. To nie lepiej wziąć dwie oddzielne umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kys_sobi' post='68996' date='21.11.2007, 17:50 ']Ale rozumiem, że ten multiroom nie polega na rozdzieleniu sygnału wideo i audio z dekodera na 2 TV w ten sposób, że na obu masz to samo ;) bo jeśli tak to ma wyglądać to zdecydowanie nie ma co czekać na tą usługę ;]

No nic to chyba niedługo czas wybrać się po czarnulkę i ewentualnie białasa :rolleyes:[/quote]
Takie coś nie miałoby sensu, to już można sobie zrobić rozdzielając sygnał component lub dokupując modulator UHF do gniazda Scart.
Jednak na czym ma polegać to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Ja obstawiam dwa warianty:
[list]
[*]możliwość korzystania z VOD i PVR na dekoderach białych połączonych z czarnym
[*]jeden abonament na kilka Boxów, żeby nie trzeba było oddzielnych umów i kompromisów w postaci rozdzielania pakietów między Boxami a mieć je jednocześnie na wszystkich urządzeniach za jeden abo + jakaś dodatkowa niewielka opłata za każdy dekoder
[/list]
Opcje mogą być oczywiście wszystkie naraz, zastanawiam się tylko do której konieczne są zmiany w konstrukcji Boxa? Chyba ta pierwsza opcja.

PS
Mój kompromis wygląda tak że mam jeden biały i jeden czarny. na czarnym są Hity filmowe, Dzieci, KNŚ i VOD a na białym Hity Filmowe i Sport. W planach jest jeszcze trzeci na którym też miały być Hity filmowe i przeniesiony pakiet dzieci, tylko teraz pojawił mi się dylemat, z uwagi na obecność Da Vinci i nadchodzące HBO i SPI, także też czekam z niecierpliwością na informację co to będzie ten legendarny multiroom.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...