Skocz do zawartości
SHARP604K

Sharp LC-60UD20E 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -Pomocy

Bardzo proszę o radę oponie ? Który byście wybrali ?

Chciałbym kupić 4K LCD jak największy ale nie stać mnie na 65”

Znalazłem genialna przecen na TV SHARP 4K -Sharp LC-60UD20E

Nowy Sharp fabrycznie – z 11500 przecena na 7300zł zastanawiam nad zakupem ale na raty.

Testowałem na sowim materiale porównując z 4K Sony KD-55X8505B wszytsko w tych samych trybach domowych.

Sony KD-49X8505B jest obecnie tez w promocji dlatego te TV porównuje i nie mogę się zdecydować.

- wydaje mi się że sony ma lepszą gradacje ( rozpiętość tonalną ) dzięki funkcji „ upłynniania przejść tonalnych” nie zlazłem analogicznej takiej funkcji w Sharpie … nie nie wiem czy w ogóle Sharp ma taką opcje ?

Bardzo o proszę radę oponie ? Który byście wybrali ?

Pozdrawiam -Dziękuje

Edytowane przez SHARP604K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie dla Ultra HD w Sharpie sprowadza się do zapewnienia większej rozdzielczości. Nie ma w nim innych walorów typu HDR, czy szersza paleta barw. Jeśli więc nie siedzisz w odległości maks 2,8 metra od ekranu to jego zakup mija się z celem, bo w tej cenie dostaniesz dużo lepszy ekran Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byś wybrał ? TV SHARP 4K -Sharp LC-60UD20E czy 4K Sony KD-55X8505B ?

​nie oglądam tv . wyłącznie filmy BLU REY , odległość ok 2.5m / większość filmów oglądam formacie 2.35 dlatego czym większy tym lepszy

pozdr

Edytowane przez SHARP604K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharpy LC-60UD20E już od dawna są na allegro po 7k z groszami żadna genialna przecena urealnia się cena TV moim zdaniem jeszcze za drogo. Wsparcie 4k słabe brak kodeka. No i właśnie do filmów przeciętny upłynniacz. Samsung i Sony tu brylują. Jeśli już ten Sharp to 70 cali ten sam model niewiele droższy 10 cali więcej to bajka przy tej odległości

Lepiej kupić 65/70 cali TV wiem co mówię :) można już od 8-9k znaleźć w miarę porządne TV. Nie bać się 65/70 cali za tydzień okaże się za mały.

A tak po prawdzie jeśli już 60 cali to wystarczy wydać 4k z groszami ( 3k w kieszeni ) żeby mieć genialny obraz i genialny ruch w filmach (bez 3D) + Kalibracja u Maćka ;)

http://allegro.pl/telewizor-sony-led-kdl-60w605b-motionflow-xr-200hz-i5393558889.html

Edytowane przez bestman101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...