Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że się już pokazał telewizorek jak wyżej , który mnie osobiście interesuje , ponieważ 4K dla mnie bezsens z braku kontentu z satelity jak i płyt . A z racji gorszego obrazu FHD na wyświetlaczach 4K , celuję właśnie w rozmiar 65 cali ale FHD . Mam obecnie 55W905 który jest rewelacyjny jak dla mnie i w pełni akceptowalny po Panasach serii VT . Miałem już wtedy kupować SONY w 65 calach ale się okazało że model KDL-65W855A miał niestety matrycę nie 200 tylko 100 Hz . Teraz nie dość że wraca model pod nazwą Sony KDL-65W855C , to ze specyfikacji wynika że ma jak mój 55W905A Motionflow XR 800 Hz ( czyli daj Boże 200 Hz matrycę ) i do tego podświetlenie nie EDGE LED tylko bezpośrednie podświetlenie Drect Led . Więc mam nadzieję że Pan Maciek poświeci temu modelowi osobny Test i wypowie się jak z czernią w tym modelu oraz właśnie matrycą , czy ma te 100 czy 200 Hz i co z tym się wiąże . Android na pokładzie akurat mnie zwisa . Ale ciekawi mnie ten model i nie tylko mnie zapewne . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na matrycę 200Hz raczej bym nie liczył, ale nie chcę też zgadywać więc poczekajmy z osądami jak trafi mi się taki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest jak mówisz kolego peterka 1000, nie tylko Ciebie ciekawi i intryguje ten TV z tegorocznych propozycji. Więc jakby co podpisuję się pod petycją przetestowania go w "pierwszej kolejności" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również sie podpisuje ;) ale interesuje mnie z kolei przekątna 55 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W829B też ma Motionflow 800hz a matryca 120hz AUO. W tym sezonie matryc 200hz raczej się nie uświadczy. Pozostają "resztki magazynowe" Samsungów serii H7000 na takiej matrycy...

Wysłany z Samsung Galaxy S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A nie przypadkiem 240Hz :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem pokazał się ale u nas wyceniono go na 11399 złotych podczas gdy w Niemczech kosztuje nie całe 2000 euro co wychodzi w granicach 8000 złotych. Podobnie w sklepie internetowym redcon cena telewizora 8600 złotych natomiast w polskich sklepach dosłownie prawie o 40% drożej. Co jest powodem tak dużej rozpiętości w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytrość ... i mała dostępność .

Chip niemiecki podaje nawet od 1798 euro . Może kupują w Niemczech i wożą autobusami ? No bo co , Sony Polska kupuje tam w marketach i dystrybuuje w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo ciekawa sytuacja czy tez nacisk firmy Sony? Ten telewizor w sklepie internetowym redconn kosztował do tej pory 8399 a w sklepie Sony 11399 . Na zochodzie jeszcze taniej bo gdzieś 1880 eu . Teraz w sklepie redconn kosztuje już tyle co w sklepie Sony. Tak się po prostu traktuje polskiego klienta czyli musimy zapłacić 40% drożej niż na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pisalem do Sony odnośnie tej ceny 65W855C na rynku PL to odpisali tak ;)

Niestety polityka cen Sony jast rozna w kazdym kraju Europy. Ceny produktow zawieraja w sobie licencje, koszty transportu- nasz magazyn znajduje sie w Holandii, jak i koszty serwisu naszych produktow. Nie mamy wplywu na ksztaltowanie sie cen produktow Sony. Sa one stale, narzucone z gory.
Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zastanawiam się czy Urząd Ochrony Konsumentów nie powinien się takimi sprawami zając bo pachnie mnie tu zmową cenowa albo sztucznym zawyżaniem cen. W końcu jest to jeden obszar gospodarczy uni i nie powinno być takich róznic cenowych.


dzwoniłem dzisiaj do firmy Redcoon i gdzie poinformowano mnie , że są to prawdopodobnie nowe ustalenia pomiędzy firmą Sony a Redcoon w zasadzie nic konkretnego ani potwierdzającego nie chciał powiedzieć i nie był w stanie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi . Tak więc po naszych postach istnieje wielkie prawdopodobieństwo ,że firma Sony w jakiś sposób wpłynęła na inną firme aby ta podniosła cenę sprzedaży tego produkty bo jest rażąco niska do tej która oni wystawiają. Tzn , firma Redcoon wystawiła cenę obowiązującą w innych państwach Europy zachodniej , natomiast firma Sony cenę według niej obowiązująca dla obszaru Polski.


a to informacja o cenach tego telewizora o przekątnej ekranu 65 cali

chip.de 1797,99 euro

amazon.co.uk 1499 funtów

billinger.de 1989 euro

Sony Polska 11300 złotych

Redcoon Polska 8299 a od wczoraj 10699 złotych

Edytowane przez sterbid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety . Nie jest on dostępny nigdzie . Ceny są wszędzie z sufitu brane , bo w cennikach się pokaże jak usuną problem z Androidem i dadzą na sklepy . Wszędzie są to ceny przewidywane z dostawą wkrótce . Za granicą też .

Android 5.0 w telefonach też ma problemy i działa mniej stabilnie od wersji z przed aktualizacji na moim Galaxy . Samsung pracuje nad nakładką żeby to wyeliminować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już w sprzedaży jakiś telewizor Sony z android? Interesuje mnie jakie polskie aplikacje są dostępne a co za tym idzie czy mógł by ktoś je wyciągnąć do postaci Instalek jako apk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzis albo jutro bedzie recenzja modelu W8xC na rtings.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera znowu przesunięta o miesiąc KDL-65W855C i 75 cali na POCZĄTEK SIERPNIA (!) mniejsze cale w połowie lipca.

W ciula sobie lecą z klientami którzy dokonali rezerwacji nikt wiecznie czekał nie będzie.

Niedługo wyjdzie ze modele na 2016 pojawią się szybciej niż na 2015 kompromitacja SONY. Władowali się w Androida to teraz mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz kupić TV za kilka tys. i denerwować się nie stabilnym systemem? Wtedy dopiero byłby hejt. Ja również czekam od marca na 50-tkę ale nastawiam się już na wrzesień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyciągnąć z telewizora z androidtv programy do formatu apk? Chodzi o TVN Player, TVP.Pl i ipla? Nie wiadomo dlaczego nie ma ich w sklepie google skoro są juz w tv. Wyciągnięcie to prosta sprawa, są do tego programy. Bardzo was proszę o te programy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałączam się z prośbą o programy IPLA, TVP Player w formacie apk. Wczoraj kupiłem KDL-55W800C (805C w Polsce) poza granicami Polski. W sklepie Google tych programów nie ma (tak jak się spodziewałem) i teraz szukam możliwości ich zainstalowania. Z tego to wyszukałem, można albo zainstalować ręcznie (apk) albo zmienić region telewizora, choć w przypadku Sony i tego modelu nie wiem czy jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma co porównywać ze starymi modelami 2014 jak coś to 2015. W tym przypadku stawiam na SONY.

Za kilka dni jadę do Mediamarkt oglądać tego Sonego w wersji 65cali większych nie ma ją tu u nas na stanie.

Zobaczymy co to potrafi.

Edytowane przez bestman101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na relacje bo jestem na niego nastawiony. Zwróć uwagę na banding. Bo w teście na zagranicznym portalu miał a i jak oglądałem go w sklepie tež się dało go zauważyć bez specjalnego wysilania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go kupiłem i jestem srednio zadowolony, na jasnych scenach podczas szybkiego przesuwania sie obrazu widac jasne pionowe pasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten efekt będziesz miał właściwie na każdym lcd. A jak android? Aż tak źle jak piszą inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do Sony odnośnie tej ceny 65W855C na rynku PL to odpisali tak ;)

Cytuj

Niestety polityka cen Sony jast rozna w kazdym kraju Europy. Ceny produktow zawieraja w sobie licencje, koszty transportu- nasz magazyn znajduje sie w Holandii, jak i koszty serwisu naszych produktow. Nie mamy wplywu na ksztaltowanie sie cen produktow Sony. Sa one stale, narzucone z gory.

Zmowa cenowa i tyle. Dystrybutor na Polskę trzyma wszystkich krótko za "twarz" Kto się wychyli z za niskimi cenami, nie dostanie towaru, albo uprzykrzą mu życie w inny sposób. Artykuł na ten temat http://www.wprost.pl/ar/194679/Zmowa-cenowa/ Może w końcu ktoś się zainteresuje tą bandą. Panowie urzędnicy, gdzie jesteście?! Przecież my, podatnicy płacimy wam za to pieniądze :) ...a może nie tylko my? i dlatego to was nie interesuje?!!

Edytowane przez dargo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...