Skocz do zawartości
Jacusmars

Ważna informacja dly wymieniajcacych dekoder!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie troche nerwy naprułem w sobote jak sie dowiedzialem rano o przelozeniu wymiany.To juz byla chyba trzecia albo czwarta zmiana termiu.
1. Najpierw mialo byc wraz z wejsciem recorderów tj.27 listopada(tak mowili w październiku)
2. 17 listopada P.Sojka poinformowal ze 2-3 dni po 27 listopada bedzie wymiana
3. 27 listopada okazlo sie ze dopiero 10 grudnia
4. 9 grudnia została podana informacja ze dopiero 18 grudnia.

To jednak czwarta zmiana daty i jak mam nadzieje ze juz ostatnia.
Ale jak na Satkurierze napisali to moze to juz prawda i jak rano 18 grudnia o 9.00 pojdzie sie do punktu to bezproblemu wymieni sie dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz jest oficjalna informacja na forum "n" a dzis ma byc na głównej stronie "n" ze wymiana nboxów odbedzie sie juz 18 grudnia na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, skoro było takie zapewnienie wcześniej, to można reklamować w punkcie, gdzie się kupiło z tytułu niezgodności z umową. Niezgodnością jest różnica w stosunku do wcześniejszych informacji. To tak z ciekawostek. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nie wytrzymałem miała byc wymiana itp... nic z tego pomimo że obraz jest sliczny z N dziasiaj kupiłem zestaw Cyfra+ a w N-ce obniżam abonament do minimum.Czekam na dekoder cyfry z HD.Pozdro

PATISOR Edytowane przez patisor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
????
Patisor ,nie rozumiem - dekoder hd z nagrywaniem w cyfrze to, przy dobrych wiatrach, będziesz miał za pół roku. Już teraz jest opóźnienie w dystrybucji zwykłych dekoderów hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slyszalam (na satkurier chyba) ze sa przygotowani do wymiany nbox, ale dystrybutorzy nie sa przygotowani do wymiany anten potrzebnych dla recordera. Wiec mieli do wyboru:
powiedziec ze wymienic narazie moga tylko ci co maja wlasne anteny a reszta pozniej albo przesunac date dla wszystkich.
i takie przesuniecie chyba bylo lepsze niz znowu podzial ze tylko ci moga narazie miec recordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już oficjalnie podana i potwierdzona data wymiany n-boxów ustalona na 18.12.
Jutro ma się oficjalnie pojawić na stronie n-ki.
Przynajmniej tyle wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]A ja pytam od kiedy będzie można wymienic recordera na zwykłego nboxa ze zwrotem 350 zł[/b] ?
Mam recordera już 2 tygodnie i stwierdzam, że jest zupełnie do niczego. Nie mozna poprawnie ustawić nagrywania bo albo nie ma EPG, albo najczęściej zawiera kompletne bzdury, dysk huczy niemiłosiernie ściągając VOD, mimo, że go nie wykupiłem, i zużywając przy okazji niepotrzebnie prąd. 170 GB dysku się marnuje za dodatkowe 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jankxx' post='28525' date='12.12.2006, 14:54 ']
[b]A ja pytam od kiedy będzie można wymienic recordera na zwykłego nboxa ze zwrotem 350 zł[/b] ?
Mam recordera już 2 tygodnie i stwierdzam, że jest zupełnie do niczego. Nie mozna poprawnie ustawić nagrywania bo albo nie ma EPG, albo najczęściej zawiera kompletne bzdury, dysk huczy niemiłosiernie ściągając VOD, mimo, że go nie wykupiłem, i zużywając przy okazji niepotrzebnie prąd. 170 GB dysku się marnuje za dodatkowe 350 zł.
[/quote]
To jest nas już dwóch. Ten cholerny recorder nie daje mi spać. Muszę to dziadostwo na noc odłączać od gniazdka. O jakości VOD pisałem wcześniej - żenada.

Na szczęście mam instalację z zezem, więc spokojnie oglądam Canal Plus i HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymiana nboxa bedzie mozliwa w dowolnym punkcie.
a co do VOD to teraz wymieniaja częśc filmy z 4:3 na 16:9 ale nie wiadomod czy zminia dzwiek
tak napisali na forum "n"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ruszyła wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='29838' date='18.12.2006, 11:42 ']
Dzisiaj ruszyła wymiana.
[/quote]


No nie wiem czy ruszyla, bo zaden dystrybutor nie ma jeszcze instrukcji wymiany. Normalna kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ruszyła, bo jest dopiero za 5 dwunasta. Są już punkty, gdzie są do tej wymiany przygotowani, przynajmniej tak twierdzą przez telefon.
Ja i tak z wymianą spokojnie poczekam. Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rite' post='29840' date='18.12.2006, 11:46 ']
No nie wiem czy ruszyla, bo zaden dystrybutor nie ma jeszcze instrukcji wymiany. Normalna kpina.
[/quote]

Cóż ja byłem w Media i są przygotowani. Byłem sprawdzić z czystej ciekawości. Czyli jest tak jak kolega napisał powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='29844' date='18.12.2006, 12:05 ']
Cóż ja byłem w Media i są przygotowani. Byłem sprawdzić z czystej ciekawości. Czyli jest tak jak kolega napisał powyżej.
[/quote]

No moze MM sa juz przygotowani, ale w wielu punktach nawet jeszcze nie maja instrukcji wymiany. Przed chwila dzwonilem do Multibazy i dostałem informacje ze nie moga sie dodzwonic, jakies przeciazenie lini Edytowane przez rite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podali ze od 12 ma ruszyc i ciekawi mnie co znaczy ta sugestia na stronie nki o tym gdzie wymieniac sprzet.
Znaczy co? omijac wielkei sklepy wlasnie jak MM, Saturn, Avans, etc?
Czy sprzedawcy tam nie sa przygotowani odpowiednio albo moze sa chetni inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bez problemu dzisiaj o 14-tej wymieniłem swoje pudełko na n-box recorder. Trwało to jakieś 10 minut w CCS na Marszałkowskiej.

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie - wystarczy wybrać dystrybutora, gdzie nie pracują matoły!
Każdy z punktów, który chciał, odpowiednio się do tego przygotował. Byłem dzisiaj osobiście w dwóch i czekają na klientów, chociaż jeszcze nie przećwiczyli całej procedury - nie mieli na kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście jest pięciu dystrybutorów n-ki i żaden nie był w stanie dzisiaj wymienić nboxa. Najpierw było tłumaczenie że nie mogą się zalogować, jak zadzwoniłem za dwie godziny i zapytałem czy mogą się zalogować to pani mówi że mogą, pytam o wymianę o ona żebym przyszedł jutro jak będzie Pan kierownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Saturn w Katowicach i MM w Rybniku - od ręki.
W Karen Notebook obok Saturna - od środy. Muszą się nauczyć procedury Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Żarach ENKA ul. Ogrodowa 1 można wymieniać , MEDIA EXPERT niby jutro,w AVANSIE nie mają n-box recordera.
PETERS Zielona Góra - proszę dzwonić w środę / szok /
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...