Skocz do zawartości
darekrocznik71

Ustawienie kolumn w 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś testował ustawienie tylnych kolumn w konfiguracji 7.1 ? Czy ustawienie ich w pozycji powyżej poziomu kolumn bocznych wzbogaci efekty ? Takie jest mniej wiecej ustawienie kolumn w kinie w moim mieście i efekty są niezłe, do tej pory wszystkie w mojej konfiguracji mam w jednym poziomie i zastanawiam sie nad zmianą. Do testowania nie mam możliwości, ponieważ kolumny mam osadzone w uchwytach, dodatkowo po planowanej przeprowadzce niestety tylne ze względu na to, że za plecami będę miał balkon, będą musiały być na ścianach bocznych w uchwytach skierowanych pod katem na tył mojej głowy - ciekawe jaki będzie efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niedługo remont, mam wszystko popakowane, będę musial tyły dać na boczne ściany, dam je wyżej pod sufitem ok 40 cm ponad bocznymi skierowane na uchwytach na tył mojej głowy, niestety odległość między nimi ze wzgledu, że będą na bocznych ścianach to ok. 4,6 m, czy ktoś testowal taki efekt na tylnych kolumnach w takiej odleglości, specyfika ustawienia tylnych kolumn nakazuje dąć je bliżej do siebie, u mnie niestety ze względu, że na tylnej ścianie jest balkon, nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może byc bardzo złe ustawienie. Uzyskasz efekt z boku, a nie z tyłu niestety i scena może zrobić się bardzo dziwna.

Daj jakiś rysunek pokoju.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze zamontujesz glosniki sufitowe. W sam raz na przyszlosc, pod Dolby Atmos beda. Mialem tak przez kawal czasu, w niektorych filmach oferowaly bardzo ciekawe doznania.

Sa tez takie, z trigerem, ktore sie otwieraja i graja w strone sluchacza, ale musisz miec sporo miejsca nad sufitem, A jak go nie masz, albo nie chcesz wydawac kasy, to mozesz podwiesic zwykle glosniki pod sufit. Chyba, ze nie ma szans na takie estetyczne fanaberie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narysowałeś planu.

Gdybam, że szkoda dawać te dwa tylne głośniki.

Twój cyrk, Twoje małpy, ja wróżką nie jestem.

Oczekujesz pomocy, a nie chce ci się zrobić rysunku.

Powodzenia, martw się sam.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...