Skocz do zawartości
syberka

Który soft "najnowszy" jest pozbawiony cynadii

Rekomendowane odpowiedzi

Wita.Troszczkę wypadłem z tematu i nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi i softu.

Czyli tak jak w temacie-który najnowszy soft jest pozbawiny cynadii,lub ostatni bez tego ulepszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Implementacja Cinavii dotyczy nowych modeli urządzeń które produkowane są od 2012. Zdaje się że jest to też sprawa sprzętowa (programowa na głównym procesorze), nie koniecznie do załatwienia przez aktualizację oprogramowania którą może wykonać użytkownik.

Tak więc jak sprzęt nie ma tego zabezpieczenia, to już mieć nie może.

Nie mniej jedna warto czytać opisy zmian do oprogramowania (o ile dany producent je publikuje).

Cinavia dotycy urządzeń które mają możliwość czytania płyt BD (z napędu) oraz obsługują też pełne menu BD z certyfikatami Java itd. Nowe odtwarzacze Dune nie mają takich umiejętności, Cinavia więc im nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z okazji zapytam o Dune 3d (TV-303d) Sprzet sprawia mi notorycznie problemy w trybie 3D - przyhacza, zacina, pojawiają się kolorowe artefakty. Co ważne - dzieje się to ZAWSZE w tych samych miejscach. Demux obrazu ISO (do odchudzonej postaci) niewiele pomaga. Co ciekawe, po przełączeniu w tryb 2D - wszystko jest OK. Materiały odtwarzam z dysków zewnętrznych USB 2.0, zasilanych niezależnie 7200RPM Próbowałem różnych wersji softu- nic nie pomaga.

Nie dzieje się to non stop ale w trakcie oglądania filmu zdarza się dobre parę razy co wprawia w irytację. Jest na to jakaś rada czy zostaje zakup mede8er'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z okazji zapytam o Dune 3d (TV-303d) Sprzet sprawia mi notorycznie problemy w trybie 3D - przyhacza, zacina, pojawiają się kolorowe artefakty. Co ważne - dzieje się to ZAWSZE w tych samych miejscach. Demux obrazu ISO (do odchudzonej postaci) niewiele pomaga. Co ciekawe, po przełączeniu w tryb 2D - wszystko jest OK. Materiały odtwarzam z dysków zewnętrznych USB 2.0, zasilanych niezależnie 7200RPM Próbowałem różnych wersji softu- nic nie pomaga.

Nie dzieje się to non stop ale w trakcie oglądania filmu zdarza się dobre parę razy co wprawia w irytację. Jest na to jakaś rada czy zostaje zakup mede8er'a ?

A to ciekawe. Mam ten sam model jak i Base 3D ,oba jadą po sieci z Synology DS1512+. Mam z 50 filmów 3D,wszystkie jako obraz płyty 1:1 i takich problemów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...