Skocz do zawartości
Tofikmax

Benq W 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania projektor Benq W 1400 . Fantastyczna maszyna do kwoty 10 000 .Stan perfekcyjny , pełen komplet . Po 60 godzinach kalibrowany w 2D oraz 3D przez Pana Macieja Koper-a . W tej chwili wyświetlone 240 godzin .

Cena z ubezpieczoną przesyłką - 4000 .

Zapraszam na prezentację .

Kontakt @ lub 784041156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w końcu zawiśnie na jego miejscu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , albo to :) Sony , albo JVC . Cały czas targa mną dylemat :) Niby pomieszczenie O.K , ale 1m czarnego sufitu nad ekranem , to chyba za mało dla JVC .

Jestem między nową 55 , a starszym JVC . Może nawet X9 . Niebawem będę w Wawie . Może jakieś płótno rozwieszać na suficie na czas projekcji ? Sam już nie wiem .

Następna sprawa , mam szary ekran (0.9 lub 1.0) to także nie sprzyja dla JVC i jego 1300lm . Jaki jest preferowany ekran (99") dla JVC ? Odległość +\- 4.2 m od ekran .

Mam ramy z Adeo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam modeli JVC starszych niż serie X30/X50/X90. Co do X500 to na kalkulatorze wychodzi 15fL jasności w takich warunkach, więc radę powinien dać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć , że ten szary ekran i tylko 1m czarnego sufitu nad ekranem , są wystarczającymi warunkami ? Fakt , że światło na białym suficie widzę tylko , gdy uniosę głowę do góry . Zawsze mogę jeszcze podsunąć sofę do przodu o 0.5m dla komfortu oglądania 99"

Gdzieś pożyczają 500 na demo do swojego domu ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze 3 tyg. i cena spadnie do poniżej 3k ;) Maciej, czy poleciłbyś ten projektor jako sprzęt dla początkującego, ale posiadającego kalibrowanego przez Ciebie TX-55ST60?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczekać :) Mogę go sprzedać za 3K , ale przywracamy do ustawień fabrycznych , czyli praca Maciej Koper-a będzie tylko na moim papierze i folderze , który mi zostawił . Sam w salonie miałem 46 g 20 i poszedł on do sypialni . Tu jest różnica 46-50 vs 100" , magia kina . Ludzie piszczą z zachwytu z tanich modeli Optoma , Benq i Acer . Mój posiada okulary , 6 barwne koło kolorów dla zmniejszenia efektu tęczy ( ja nie widzę , a w 1070 widziałem ) , po kalibracji .

Widziałem w akcji Sony 55 i powiem jeszcze raz szczerze , że nie jest wart dopłaty 5-7k . Normalnie dla mnie d... nie urywa .

Jeżeli chcesz super obraz to tylko JVC , minimum z seri x.

Zapraszam na demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kalibracja nie jest przypadkiem zależna od pomieszczenia ?

Tzn w innym jej efekty mogą dawać inne wyniki niż w w tym , w którym była przeprowadzona ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego mini- testu Macieja odnośnie projektora tak chyba właśnie wynika. Więc kalibracja, która została u Ciebie zrobiona na nic by mi się nie przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wystarczy tylko zaciemnić odpowiednio pokój i użyć szary ekran . Sądzicie , że lepiej będzie odtwarzać kolory , gradację , 3D itd projektor prosto z pudełka ?

Nie widzę problemu wykasować kalibrację jak Wam tak przeszkadza :)

Sprzedam Benq W 1400 bez kalibracji , pełen komplet , okulary 3D w zestawie za 3400 .

Tel 784041156 lub @

Pozdrawiam .

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...