Skocz do zawartości
gregoma

Wybór grającej podstawki pod telewizor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłbym liczyć na opinię i półrównania pomiędzy Sony HT XT1 którego recenzję można przestudiować na forum a sprzętem Yamaha SRT 1000. Czy można te dwa ustrojstwa porównać ? Ze względu na funkcjonalność? Dzieli je też różnica w cenie jak i potencjale , piszę na podstawie opinii z zagranicznych serwisów.Nie będę ukrywał że jestem bardziej przychylnie nastawiony do Yamahy ale jeżeli w efekcie końcowym nie będzie znaczącej różnicy to po co przepłacać.Dodatkowo czy efekt przestrzenności dla tego typu urządzeń zależy w dużej mierze od układu pomieszczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest na pewno nowszy więc nowocześniejszy. Ma wszystko HD i przepuszcza 4K. To na pewno plus. Pierdzielnięcie;) też ma. Yamaha słynie z tego typu produktów więc gra na pewno też bardzo dobrze. Tylko jest trochę uboga. Wybór może być ciężki. Jakościowo myślę, że podobnie z lekkim kierunkiem w stronę Y. Jednak cena i wyposażenie tutaj daje radę Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem cenę Yamahy - w cenie tego "soundbara" masz normalne kino domowe z aplitunerem i mocnymi głośnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena odgrywa tutaj dużą rolę .Dodatkowo yamaha nie posiada HDMI więc dochodzi problem z sterowaniem na który zwracają uwagę inni recenzenci.Mam tv Sony więc dochodzi dodatkowy atut za ich sprzętem.znalazłem atrakcyjną ofertę na Redcon znacznie przebijającą ofertę sklepu Sony.planuję zakup na początku stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za info .Cena w tym przypadku też ma dużą wagę.Mam TV Sony więc będzie sprzęt kompatybilny.Dodatkowo doczytałem że Yamaha nie posiada wejść po HDMI co nie wszystkim się też podoba a za tą cenę nie powinni żałowač.Planuję zakup na początku stycznia ,znalazłem ciekawą ofertę na Redconie znacznie atrakcyjniejszą niż w salonie Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak masz Sony no to będzie idealne połączenie. Podstawa naprawdę daje radę. Oczywiście można szukać ampa i kolumn ale to też fajny sprzęt. Prosty.. i ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...