Skocz do zawartości
ochodzki

Telewizor Samsung UE75H6470/H6400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie,czy ktoś z Was posiada może Telewizor Samsung UE75H6470 i może napisac jaka jest roznica miedzy H6470 a H6400 poza tym,ze 6470 ma tuner satelitarny i kosztuje ok 600 zl mniej od H6400 czyli modelu bez tunera sat,troche dziwna praktyka-sprzedawac rzeczy z lepszym wyposażeniem taniej,stad moje pytanie,bo może H6470 ma gorsza matryce, czy cos w tym stylu.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tego nie rozumiem.... chociaż powiem Ci, że cena tego TV np. na stronie euro właściwie zmienia się dzień w dzień i na pewno nie było różnic 600zł jak patrzę teraz na Ceneo - więc zależy jakie sklepy sprawdzasz. Obserwuję temat bo chcę też powiesić coś 75+ a tutaj jest rewelacyjny stosunek cena jakość. A to ma być tylko do oglądania TV jak TVN24. Ogólnie bierz ten z tunerem sat : ) To te same modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tego nie rozumiem.... chociaż powiem Ci, że cena tego TV np. na stronie euro właściwie zmienia się dzień w dzień i na pewno nie było różnic 600zł jak patrzę teraz na Ceneo - więc zależy jakie sklepy sprawdzasz. Obserwuję temat bo chcę też powiesić coś 75+ a tutaj jest rewelacyjny stosunek cena jakość. A to ma być tylko do oglądania TV jak TVN24. Ogólnie bierz ten z tunerem sat : ) To te same modele.

Roznica od 600 zl względem H6400, to prawda, cena spada "codziennie" i mam nadzieje,ze do mojego powrotu do PL kupie go za 10K-10500K o ile oczywiscie zadowoli oko w przed zakupowych testach= tylko do nocnych seansow z blu ray'a.

http://etanto.pl/produkt/ue75h6470-telewizor-led-3d-smart-tv/35646

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... cena ciągle ruchoma. Moim zdaniem 10tys za taką wielkość to jest wręcz OKAZJA i spokojnie do przetrzymania całych tych zmian jak ktoś napalony na filmy ale chce nie dużo wydać. Ja z kolei chcę to mieć jako uzupełnienie projektora, który niedługo zostanie wymieniony na 4K. Ale to piszę tylko z ciekawości jakby ktoś miał podobne dylematy ; ) Dawaj znać jak będziesz kupować czy zobaczysz dobrą cenę. Ja też obserwuję ten TV : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zobaczę dobre ceny,to dam Wam znac bo również monitoruje ceny 75H6400/6470.Ponizej oferta z Poznania,sklep stacjonarny,ktory na pewno udostepnia sprawdzenie oraz sprzedaje online.

Po ewentualnym zakupie opisze moje wrazenia wraz z dolaczonymi zdjęciami,moze uda mie się zaprosić P.Macieja na kalibracje,zalezy jak będzie u mnie z czasem.

Gmeru,a czy Ty miałeś możliwość oglądania filmow w nocy na 75H6400 z blu ray'a,ale pytam tylko o 75 cali? mniejszy calaz,to inna nie interesujaca mnie historia.

Gdybys jeszcze mogl napisac pare zdan np.o kosztach zakupu takiego projektora 4K,ktory Ty planujesz zakupić?co taki projektor jest w stanie dostarczyć widzowi,czy np.

czern "absolutna"czy to już będzie to czego każdy szuka w lcdekach, a nie może znaleźć bo zawsze cos,jak nie czern do bani,to slabe katy,czy projektor 4K do filmow będzie lepszy od np.oleda w 75 czy więcej calach?napisz cos więcej w tym temacie.

http://www.afgcomputers.pl/product_info.php?products_id=114876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co Panowie, pokusił się ktoś o zakup tego "olbrzyma"? opinie na temat wrażeń mile widziane, wręcz pożądane B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zrezygnowałem na rzecz projektora Sony HW 55 i ekranu Magicscreen Future 100 cali.Kolega,który również interesowal się 75H6400 po pokazie co potrafi projektor+Magicscreen napisał mi "nie kupiłbym zadnego małego 75 cali lcd/leda nawet gdyby mi dopłacali"Dosyc długo wertowałem forum w poszukiwaniu dobrego leda,czytalem testy,opinie itp.Nie ma nic w zadnych pieniądzach wartego zainteresowania.Bubel goni bubel.Jedyne co może Ci się trafic,to mniejsze zlo.To jest oczywiscie moje zdanie.Ja już wybrałem: 100 cali wolne od cloudingu,bandingu z super czernia,kontrastem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że wątek jest o telewizorze. To takie urządzenie, którego ekran emituje światło ;) I da się oglądać bez zaciemniania pomieszczenia czy chociaż przysłaniania żaluzji i to w słoneczne dni, które właśnie nadeszły:)

Ja kupiłem 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony. Właściwie teraz kupiłbym go "bardziej", bo już widać jak na talerzu, że cenę ma wręcz doskonałą i długo nic się chyba nie zbliży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi wmów,ze majac tv na scianie a za plecami okno nie musiałbym zaciagac zaluzji w słoneczne dni żeby "podziwiać obraz" z 75h6400 ?

A ja o maly włos nie wywaliłem 9200K w bloto,dziekuje tylko,ze w pore spotkałem odpowiednich ludzi na forum,ktorzy mnie wyleczyli z lcd/ledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru tobie nic wmawiać. Po prostu w słoneczny dzień widać świetnie. To akurat "wina" technologii;)

Przypomnę, że na bieżąco oglądam w domu na 2 projach, 2 plazmach i kilku lcd, więc "coś tam" widzę i mogę porównać.

75H6400 nie jest mistrzem świata ale ma bardzo dobrą jakość za śmieszną cenę. No i jest telewizorem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...