Skocz do zawartości
Bero10

pomoc w wyborze tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze tv. Mam samsung ue32h5500 ale zastanawiam się czy go nie zwrócić. Telewizor do komputera ,ps4 i normalnie do filmów. Proszę o jakieś ciekawe propozycje z częstotliwością odświeżania matrycy 100 hz limit to 1700 zł );

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40h6200 - w środku to samo co h6400 - są po około 1700zł - test na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Masz ten tv i "zastanawiasz się czy go nie zwrócić" !!! :wacko:

Dlaczego ? Coś Ci w nim nie pasuje ?

Jeśli obraz dla Ciebie jest dobry to go trzymaj, jeśli nie to go zwróć

i szukaj innego TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie zastanawiam. Jestem zdecydowany.

Podczas gry na ps4 w Fife obraz występuje smużenie. Tak samo przy zwykłym meczu z tv.

Dlatego pytam na jaki zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie zastanawiam. Jestem zdecydowany.

Podczas gry na ps4 w Fife obraz występuje smużenie. Tak samo przy zwykłym meczu z tv.

Dlatego pytam na jaki zmienić.

Problem w tym, że na każdym telewizorze LCD będziesz miał w grach smużenie, nie ma innej możliwości, chyba, że kupisz stary TV sony, który pozwalał włączyć motionflow: impuls przy grach, ale spodziewaj się migotania i ciemnego obrazu.

Co innego przy telewizji. Tu przydałby Ci się model ze 120Hz by zredukować smużenie. Samsungi od H6000 w górę mają taką matrycę i posiadają upłynniacz potrzebny do zrobienia z niej użytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jaki byście polecili dobry tv do 4tys. 46''-50'' ? Najbardziej zależy mi na dobrym obrazie i przyzwoitym dźwięku. Tv do oglądania kablówki, Blu-Ray. Może być nawet zeszłoroczny model, jeśli będzie lepszy jakościowo od tegorocznych. Nie lubię cloudingu, preferuję głęboką czerń i płynność..

Dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...