Skocz do zawartości
Grand1

Telewizor 40 calowy najlepszy pod względem obrazu i dostępu do internetu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

Potrzebuję opinii w sprawie zakupu telewizora. Chciałbym kupić telewizor w przedziale cenowym do 3.000 zł, który umożliwi mi pełen dostęp do treści internetowych, to znaczy żebym mógł na nim odpalić wszystko to co na zwyczajnym komputerze, a więc w formacie java i flash. Tak żeby, o ile to w ogóle możliwe, można było obejrzeć na nim każdy film, serial, mecz prosto z sieci.

Słyszałem, że do tego najlepiej mieć Andoidową nakładkę, ale chodzą różne głosy co do sensu zakupi takiej nakładki.

Z taką zakładką to chyba nawet Sopcast mógłby odpalić na telewizorze.

Z tego co się orientowałem bardzo polecany jest model Panasonic TX-47ASE650E. Zależy mi na topowym obrazie za te pieniądze, i ponoć ten model ma świetny obraz.

Słyszałem, że Samsung spada na jakości i żywotności telewizorów, kwestie szybko zużywających się kondensatorów w zasilaczach itp.

Dziękuję bardzo za każdą opinię.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Kilkanaście m2

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5-3 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost + bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać.
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Duże okna za telewizorem.

7.Jaki masz obecnie telewizor ? 14 letni Sony

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Jak na wstępie.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Zwykła antena TV plus satelitarna o średnicy 90 cm.
10.Jakie urządzenia ? Żadnych
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 4-6h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy i seriale
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - NIE
16.Preferencje co do marki ? Samsung/Panasonic
17.Preferencje co do wielkości ? 40 - 50 cali.
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? - Słaba jakość obrazu na kanałach nie-hd
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Dzień
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być wszystko to tylko Samsung będzie to potrafił.... np. model H6200, H6400 itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szybko chcesz kupić ale teraz widziałem w euro promocję na LG 42LB670V. Te samsungi też fajne ale mają słabsze głośniki( chyba że masz kino domowe), natomiast LG ma bardzo dobrze rozbudowaną komunikację (Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, WiDi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie tylko. W LG 42LB670 jest też Micro Pixel Control, opcja sterowania przez TV każdą diodą led daje niezłe rezultaty wizualne, całkiem niezłe rozpiętości tonalne. Także obok multimediów, które są świetnie, mamy dobrą jakość obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie możliwość sterowania telefonem to fajny bajer:) Tylko trzeba mieć irde w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...