Skocz do zawartości
yoemaster

Pomoc wy wyborze tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja 8 letnia plazma panasonica działa ale chcę teraz coś nowego :) zastanawiam się nad samsungiem a lg (seria 2014 webos ) , najważniejsze to to by tv można było patrzeć z rożnych kątów oraz był multimedialny zastanawiam się nad smarttv lub webos lecz poszukuje modelu tv który nie bedzie zamknięty os a będę mógł instalować nowe aplikacje na tv , pozostałe funkcje jakie szukam to nagrywanie programu tv , wifi , divix mkv itd


Tv 42 ma być max do 1800zł


a tv 45-47 max 2200zł


Dodałem lekko droższe modele może uda mi się uzbierać



Modele które minie interesują to


SAMSUNG UE48H5500

LG 47LB5800

lg LED 47LB5700

samsung UE48H6200

lg 42LB650V

Philips 46" LED 46PFL4358H

SAMSUNG UE46F5300

SAMSUNG UE48H5000


Nie ukrywam za interesuje mnie multimedialny tv z multimedialnym osem ale tez ogranicza mnie $ , czekam na waszę opinie i propozycje




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się znudzi to co jest na smart TV, choć o to trudno, to możesz sobie dokupić dongla z androidem, albo podłączyć jakieś urządzenie przez np. MHL czy WiDi. Pod kątem smart TV to ma najlepiej LG. Ta nowa seria LB ma podświetlenie fullled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisałeś dużą ilość modeli opartych o różne matryce. Ten artykuł pozwoli Ci zastanowić się jakiej dokładnie potrzebujesz i odrzucić część modeli, które rozważasz. Przeczytaj i powiedz co odrzucasz z wyżej wymienionych ;)http://hdtvpolska.com/topic/33783-dwa-typy-matryc-lcd-jak-wybrac-odpowiednia-dla-siebie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ips dobry do oglądania z boku <katy) i na wprost lepszy obraz lecz już kontrast nie ale va tez są ok lecz ladny kontrast wszystko wyraźne lecz oglada ie oglądanie z kadów i ta czerń troszkę drażni .Powiedzmy ze chciałbym matryce va jaki tv polecacie mi do 2300zł max-45 48 cali oczywiście fajnie było by mnieć smart tv bo jeśli zdecyduje się na ips to tylko lg pozostaje a i sprawa 3d lg ma pasywne okulary a samsung aktywne czy jest spora różnica w oglądaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ips dobry do oglądania z boku <katy) i na wprost lepszy obraz lecz już kontrast nie ale va tez są ok lecz ladny kontrast wszystko wyraźne lecz oglada ie oglądanie z kadów i ta czerń troszkę drażni .Powiedzmy ze chciałbym matryce va jaki tv polecacie mi do 2300zł max-45 48 cali oczywiście fajnie było by mnieć smart tv bo jeśli zdecyduje się na ips to tylko lg pozostaje a i sprawa 3d lg ma pasywne okulary a samsung aktywne czy jest spora różnica w oglądaniu ?

Pasywne 3D nie daje rozdzielczości FHD, ale może jednocześnie nie męczy wzroku bo nie ma okularów migawkowych. Aktywne, odwrotnie. W tej cenie to za bardzo wyboru nie ma, skoro chesz 45-48 cali. Nawet najtańszy 47LB650 od LG, będący na IPS, kosztuje około 2500...Samsung 48H6400 to koszt rzędu 2800-3000 (nie wspominam celowo o 48H6200), a Panasonic 48AS640 to kwota mniej więcej 2799-2899.

Edytowane przez firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...