Skocz do zawartości
slawkor

Sprzedam moje zabawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyszedł czas żeby sprzedać moje zabawki. Do sprzedania jest kompletny zestaw kina domowego wraz z komputerem HTPC. Znany serwis aukcyjny szukamy użytkownika slawkor1.

Komputer mogę wysłać ale kino tylko odbiór osobisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy kupują tylko nowe rzeczy...?

Dla tych co nie chce się szukać do sprzedania mam:

Komputer htpc:

Zestaw składa się z:

- procesor intel i3 550 3,2 ghz

- grafika radeon HD 6450 1GB

- 2X2048GB ram 1333MhzDysk Hitachi 500GB 16MB SATA

- Płyta główna Zotac H55ITX-D-E WiFi

- Obudowa zmieniona z zakupionej na NOX

- Windows 7 + licencja

Cena 699zł

Zestaw kina domowego:

- Amplituner ONKYO TX - SR605 z dekoderami DTS HD i Dolby True HD oraz pozostałymi czyli Dolby Digital DTS itd. 7X140wat RMS

- Odtwarzacz blue-ray LG BD 390 (mam do niego kilka firmware) z obsługą odtwarzacza sieciowego (dlna) wifi praktycvznie jak nowy, widział może z 20 płyt , miałem do zestawu kompa htpc wystawiony na innej aukcji, czyta dyski NTFS po USB

- kolumny Quadral Quintas 500F set + standy vivanco wmf 127 sb + ENERGY SUB 12 (30cm membrama)-marka Klipscha – trzęsie chatą sub na gwarancji

Zestaw składany osobno. Za te pieniądze można kupić oczywiście jakieś nowe chińskie badziewie, ale ampli jeszcze z przed kryzysu, także na niczym nie oszczędzano wtedy, gra to wszystko perfekcyjnie. Używany tylko do oglądania filmów i sporadycznie słuchania radia.

Odbiór tylko osobisty ze względu na gabaryty i brak opakowań

cena 1600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało tylko kino + blueray cena 1400zł

Odbiór osobisty lub dowóz do 50km po wpłacie na konto. :)

Kable 2x2m + 1x1,2m + 2xok.10m + coaxial do suba 2m gratis

Standy wyglądają jak nowe jak również sub (który jest na gwarancji)

Kolumny i amplituner mają ślady użytkowania po poprzednim właścicielu ale grają perfekcyjnie.

Odtwarzacz jest bardzo mało używany (ok. 20płyt) ma fajne funkcje sieciowe i brak CINAVII. Mam do niego starsze firmware.

Ja dbam o sprzęt.

POLECAM

Edytowane przez slawkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...