Skocz do zawartości
skalmen

Amplituner Onkyo 905 stan idealny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam na sprzedaz Onkyo 905 w 100% sprawny ,jestem pierwszym wlascicielem , sprzet zakupiony w Polsce mam orginalna fakture zakupiony w 2010 roku, amplituner byl sprawdzany w serwisie posiadam pelna dokumentacje

idealny do kina domowego i jednoczesnie doskonaly jako jeden z niewielu amplitunerow do stereo , 1000 wat czystej mocy :-)

cena 2000 PLN , zapytania na priv

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 905 gra w przeciwieństwie do wielu nastepców :).

Sam taki mam i nie sprzedaję pomimo braku obsługi 3D co mi czasami doskwiera.

Ale dzisiaj za amplituner, który gra jak 905-ka trzeba zapłacic grubo ponad 10 tysiów.

BTW miałem kiedyś model 939, dźwiękowo jeszcze lepszy. Miał tylko DD 5.1 ;) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie jakiś chętny? jak nie wystawiam na allegro , zapraszam na odsłuch niedowiarków :)cena oczywiscie do lekkiej negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp

Podpisuje sie wszystkimi swoimi konczynami pod tym co napisales odnosnie 905-tki.

Za takie pieniadze taki klocek wart zostawienia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia ten fenomen Onkyo ? Czasami mam wrażenie że Onkyo jest przechwalane ? Jak obserwuję inne fora to trzeba przyznać że Onkyo dominuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onkyo od zawsze robiło swietne amplitunery.

Nie bez kozery analogowy model 919 i wspomniany 939 z DD mialy tytul najlepszego amlitunera na swiecie.
Jaka jest jakosc produktow po 905-ce nie wiem bo sie na niej zatrzymalem.

Podejrzewam tu jak w innych markach wszechobceny wplyw ksiegowych na jakosc dźwięku ;)

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz rację. A jak jest z jakością amplitunerów kina domowego Onkyo dziś i po 905 ? Z tego co czytałem to ponoć w niższych modelach jakość trochę spadła. A wyższe modele ponoć jeszcze trzymają dobry poziom.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tak oględnie powiem , Onkyo to całkiem nie moja bajka a 905 to jeden z bardzo nielicznych ( z naciskiem na słowo bardzo ) modeli tej firmy gdzie słuchanie sprawia przyjemność. Po tym modelu im dalej ..........

A tak całkiem subiektywnie to jakość nie spadła ,tylko poleciała na mordę, zwłaszcza w niskich modelach wszystkich firm.

W średniakach to spadła.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tak oględnie powiem , Onkyo to całkiem nie moja bajka a 905 to jeden z bardzo nielicznych ( z naciskiem na słowo bardzo ) modeli tej firmy gdzie słuchanie sprawia przyjemność. Po tym modelu im dalej ..........

A tak całkiem subiektywnie to jakość nie spadła ,tylko poleciała na mordę, zwłaszcza w niskich modelach wszystkich firm.

W średniakach to spadła.

Pozdrawiam

Pena zgoda.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak w porównaniu z 905-ką wypada równie leciwy model 805? Zapewnia podobne doznania, czy jest to jednak różnica klas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...