Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wie ktos moze kiedy bedzie blu ray ?? i jakie wydania beda ??

Myślę że październik - listopad i na pewno będzie w 3d..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Indiach już jest steelbook 2d z pl 3d bez pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, liczylem na czechy a tu zonk, nie ma PL na plycie. A maja edycje z glowa Electro ;/

Pytanie czy w PL bedzie takowa edycja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nasz" dysk 3D Niesamowitego Spider-Mana 2 oprócz polskiego audio zawiera również ścieżki: węgierską i turecką. Kłopot jest jednak z tym, że wspólną wersję 2D Turcy mają z Niemcami, a Węgrzy - z Czechami, Rosjanami, Kazachami i Ukraińcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nasz" dysk 3D Niesamowitego Spider-Mana 2 oprócz polskiego audio zawiera również ścieżki: węgierską i turecką. Kłopot jest jednak z tym, że wspólną wersję 2D Turcy mają z Niemcami, a Węgrzy - z Czechami, Rosjanami, Kazachami i Ukraińcami.

czyli jak zwykle zostaje nam badziew ?? :) znajac zycie i polskie realia to dostaniemy zwykla wersje a nie jak inni mastered 4k. a kto w PL ma dystrybucje na ten film ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zwykle zostaje nam badziew ?? :) znajac zycie i polskie realia to dostaniemy zwykla wersje a nie jak inni mastered 4k. a kto w PL ma dystrybucje na ten film ??

I cz była mastered in 4k tylko wydanie 2d i w Polsce można było na spokojnie ją kupić jak ktoś miał chęć... więc jesli teraz wyjdzie taka wersja gdzieś i będzie również polski język dostępny to będziemy mogli kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sony wszystkie swoje filmy teraz wydaje "mastered for 4k"

Sent from my GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zachwycacie się jakością wydania ? Bo jeżeli chodzi o film to dla mnie to gniot na który szkoda pieniędzy.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telenowela dla dzieci ;D Ja nawet w 4K to oglądałem ;D Pochwalę się :D

C30eQq.jpg

SrR7nC.jpg

nmhcmn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast uważam ze to bardzo dobry film o pajaku.

Sent from my GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozumiem że zachwycacie się jakością wydania ? Bo jeżeli chodzi o film to dla mnie to gniot na który szkoda pieniędzy.

Starzejesz się grzegorz starzejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sony wszystkie swoje filmy teraz wydaje "mastered for 4k"

Sent from my GT-I9300

Podobno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzejesz się grzegorz starzejesz.

A właśnie że się nie starzeję. Bo czytałem mnóstwo komiksów o Spider-Manie i moim zdaniem ta postać zasługuje na lepszy film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem nawet takie recenzje że to najlepszy Pająk w historii kina więc rożnie ludzie podchodzą do tego filmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że się nie starzeję. Bo czytałem mnóstwo komiksów o Spider-Manie i moim zdaniem ta postać zasługuje na lepszy film.

To wiec,że obok jedynki i drugiej części trylogii Raimiego,jest to najlepszy film o Spider Manie:

Niesamowity Spider Man 2

Niesamowity Spider Man

Spider Man 2

tak to wygląda według mojego uznania.

W ogóle,w tym roku wszystkie filmy o superbohaerach Marvela (Captain America Zimowy Żołnierz,X-Men Przyszłość która Nadejdzie i Strażnicy Galaktyki) trzymają bardzo wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się capitan America nie podobał, znowu...

Sent from my GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale progres z Capitanem A jest, podobnie jak z Thorem - dwójki dużo lepsze niż jedynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na nim nie nudzilem ale mi też jedynka bardziej się podobała. Co do C. A. to faktycznie 2 nieco lepsza ale niewiele.

Sent from my GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA CA 2 zamówiłem, już być może w przyszły weekend obejrzę to zobaczę czy lepsza od 1 bo w większości osób tak właśnie sądzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie drugi Kapitan Ameryka bije na głowę jedynkę. Fajna intryga, dobrze zarysowane postaci. To trochę takie połączenie komiksowości i thrillera politycznego (oczywiście przesadzam:P). Jeśli ktoś jest fanem serii marvela a z drugiej strony lubi bonda, bourne'a czy nowego hunta powinien być zadowolony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie drugi Kapitan Ameryka bije na głowę jedynkę. Fajna intryga, dobrze zarysowane postaci. To trochę takie połączenie komiksowości i thrillera politycznego (oczywiście przesadzam:P). Jeśli ktoś jest fanem serii marvela a z drugiej strony lubi bonda, bourne'a czy nowego hunta powinien być zadowolony.

Pozdrawiam

Większości opinii jest podobna :-) z tego co wyczytałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...